Dvojičky, druhá časť

catjob22
20. jan 2009

Ahoj, tak baby sem sa!!! 🙂

eviska83
9. sep 2009

jeeej mauzi- ja az teraz ked pipka napisala ze pekne fotky som mrkla- fesaciska a ako si lebedia v tych sedakoch- este ze si pripomenula- dalsia vec ktoru musim objednat 😠 😠 😠

mauzos
9. sep 2009

Evi a co si nevidela album na FB? Ved tam mam viac fotiek 😉

bibianka
9. sep 2009

Ajka, kiež by, lebo fakt mi rupnú kríže. Ja tú svoju čerticu podozrievam, že ju to nebaví preto, že je to pomalé. Za ruky môže behať, lieta po celkom byte hore dolu a samej jej to, pochopiteľne, nejde.

bibianka
9. sep 2009

Ajka, nemala som na mysli "pavúky", ale tú vec, čo dieťa tlačí pred sebou. Do pavúka by som ich nikdy nedala!

taella
9. sep 2009

toľká vymoženosť , až dve ošetrujúce lekárky . My sme mali primárku 😝 😝 😝
Neviem či sa pôjdeme ukázať , pri odchode sme nechali mikrovlnku v kuchynke pre mamičky , lebo nám jedna doktorka ( Hij. ) zobrala , keď sa im pokazila , že my máme predsa varenú stravu a sestričky si potrebujú ohrievať domácu stravu 😠

vranka4
9. sep 2009

ahojte 🙂 ,tu sa dnes vôbec nezaháľalo,ani maminy,ani tehuľky 🙂 .bibianka,krásne fotky,malí sú úžasní 🙂
mauzos,aj tvoji fešáci sú už veľkí 😕 a v tých sedákoch sú rozkošní 🙂

taella
9. sep 2009

naším sa sedenia nejak neľúbi , oni najradšej stoja na nohách 😀

taella
9. sep 2009

tak na dnes končím , bohvie aká bude zasa noc ☹

bibianka
9. sep 2009

no teda 😕 😨 Ona asi tie blivajzy nikdy neochutnala 😉 A vôbec celý ten systém "a la leprový tábor" (teda neviem, či to tak fungovalo aj za tvojich čias)

bibianka
9. sep 2009

dobrú 🙂

dracik1
9. sep 2009

bibi, ahoj, dlho som ta tu nevidela, mali su fakt zlati a vobec nie su nesikovni, ked som citala ako napredovali , cca rovnako ako moji, dokonca, Jakub sa postavil a posadil po 1 x az ked mal 11 mesiacov !!!!!! akurat to nabralo zrazu strasny spad a sup, od 12,5 mesiaca chodia, uz cupitaju rychlo, kazdy na inu stranu, takze neboj, ono to zrazu pride a nebudes vediet kam skorej 😀

mauzi, mali su riadny buclosi 🙂
baby, obdivujem Vas,ako ste a zvladate vsetky tie vysetrenia a cvicenie

nasi sa narodili na zaciatku 37tt / aj ked cele tehu odlezane a polovice v nemocke 😝 /, nastastie v poriadku obaja

bibianka
9. sep 2009

Ahoj dráčik - my sme tuším mali pôvodný TP tesne vedľa seba, že? Idem mrknúť na tvojich krásavcov 🙂

dracik1
9. sep 2009

ano bibi, mali, ale aj nasi sa narodili o 3tt skor 😀 , uz chodis do roboty? si pisala, ze od septembra nastupujes

vranka4
9. sep 2009

aj môj obdiv patrí vám všetkým,ktoré ste si s drobcami prežili rôzne zdrav.problémy,vojtovku,rehabilitácie-tie stresy,aby bolo všetko o.k. 😒 ,my ,čo sme to nezažili,môžeme byť vďační a šťastní,že sme ten kolotoč nemuseli absolvovať...takže tehuľky potiahnite čo najdlhšie a bezproblémové tehu,pôrod a zdravučké detičky 🙂

bibianka
9. sep 2009

sú krásni 🙂
Ja som dúfala, že sa rozcupitajú v lete, nech sa na jeseň neváľajú v kalužiach, ale asi sa tomu nevyhneme. Ibaže by sa zopakoval scénár ako s lezením - dlhá predpríprava, ale keď už začali, tak hneď veľmi obratne. Neurologička sa pozerala, ako bambula chodí a vravela, že nie je dôvod, aby už nechodila bez pomoci, len ju treba motivovať, aby sa pustila.

bibianka
9. sep 2009

vranka, máš recht 🙂

dráčik, od októbra, na budúci týždeň začíname chrústov cvične vodiť do jaslí. Našli sme také pidi, budú tam spolu 4 deti, je to vo vile v Čermeli, 10 € za diieťa/deň, vrátane stravy. Nebudú tam každý deň, lebo ani ja nemusím byť každý deň v práci, môžem pracovať aj doma. Vyzera to zatiaľ, že 2-3 dni do týždňa, podľa okolností.

dracik1
9. sep 2009

bibi, dakujem 🙂 neboj sa, jesen bude dlha a krasna a slnecna, takze sa budu valat akurat tak v travicke.....a potom napadne sneh a tak sa budu valat v snehu...inak deti sa rozchodia bez padania rychlo, akurat nasi mali strasne dlheeeee objavovacie obdobie, isli sme von, sadli si pred dom do tej naspinavsej spiny a hrabali sa v tom so strasnym potesenim, brrrr

vranka, inak som dnes myslela na maminy, co maju viac ako 2 deti, ze ja by som to nezvladla, ti moji akcnaci su vsade, nas byt bojisko, Jakub sa stvera na kuchynsku linku, dnes zasa capol zo sedacky rovno na nos, rev preveliky a ked ho to preslo, kam isiel zasa skakat????na sedacku a dobre sa pri to uskrnal 🙄 a to nespomeniem, co este dnes v priebehu 30 minut vyviedol, lebo som myslela, ze budeme utekat do nemocky 😕 , mne je s nimi najlepsie vonku, tam mam klud

vranka4
9. sep 2009

bibianka,tak chrústikovia idú do jaslí 😕 ,naši začali teraz do škôlky a už po minulotýždňovom ošiali začínajú ráno vymýšľať,plač keď odchádzame,ale cez deň sú vraj zlatí, v pohode,zapájajú sa,len tie rána 😒 ,ale snáď si zvyknú...tvojim držkám palce,ale také menšie detičky si možno ešte skôr zvyknú na zmenu ako väčšie-naši už vyjednávajú,špekulujú 🙂

dracik1
9. sep 2009

bibi, to je dobre, ze su pidi jasle, aspon chrusti nebudu mat sopliky...ale take male deticky sa rychlo adaptuju

dracik1
9. sep 2009

baby, idem spat, lebo Jurko zasa v noci place a staval o 5 rano, nech ma rano netrafi 😀 , bru noc

bibianka
9. sep 2009

veď na to sa spolieham. Ešte tam má byť ročné dievčatko a 18-mesačný chlapček, takže pekná partička 🙂 Úprimne, neviem si predstaviť, ako to tá pani zvláda, mne stačia na odrovnanie dvaja 😝

vranka4
9. sep 2009

dracik,je to krásne obdobie,ale sú všade,nespustiť ich ani na sekundu z očí,hlavne okolo roka je zaberák,tak ako teraz tvoji chlapci,všetko ich zaujíma,štverajú sa všade...ale každé obdobie má svoje čaro 🙂

bibianka
9. sep 2009

aj ja - dobrú všetkým, fajne som si pokecala 🙂

mauzos
10. sep 2009

ahojte 🙂
ale ste si tu vcera podebatili 😉 Bibianka super, ze mali budu mat taku particku v jasliach, urcite im tam bude dobre. Drzim palce, aby si rychlo zvykli. Myslim, ze tym ze budu dvaja, by nemal byt az taky problem 🙂

My sme mali konecne pokojnu noc ... posledne 3 noci sme sa velmi nevyspali kvoli soplikom a zubkom, snad uz to bude dobre. Mali sa rano napapali a uz zase spinkaju.

mirinda10
10. sep 2009

prave som vas docitala ste tu uz vsetky skusene maminy a vidim, ze tiez ste mali rozdiel medzi dorbcami mna DR vystrasil, ze uz mame 3 dni rozdiel voo velkosti na poslednom utz jeden mal 11+4 a druhy 12+1, ze by sa to nemalo zvacsovat ale asi je to bezne ved to dobehnu ked sa narodia

no inak mame sa na co tesit, takze asi naozaj budem teraz viac oddychovat a pripravovat sa na nasich drobcov 😀 asi to nebude lahke ale ste sikovnice sikovne a krasne to zvladate a ake krasne deticky no nie je na nich vobec vidiet, ze sa narodili skor a oni aj tak vsetko krasne dobehnu

pekny den prajem

katrinb
10. sep 2009

tunylyk - mne v 8 tt bolo vidfno tiez len jedno babatko a v 10 tt uz zrazu dve...tiez som bola v soku - milom samozrejme......

katrinb
10. sep 2009

bibianka - ja som z KE a aj deny

doublemamca
10. sep 2009

ahojte holky, tak uz mi to zacina riadne brnkat na nervy...dalsia noc typu hodku spis..hodku hladas polohu...hodku spis...hodku hladas polohu 😠 a do toho 4x wecko...no a samozrejme od 5 rana hore 😔 boli ma lonova kost posledne dni viac,ako kedykolvek predtym ☹ a tiez mam zvyseny vytok...mama ma strasi,ze uz to coskoro pride, ked som taka rozpadnuta 🙂
vy,co to uz mate za sebou - myslite, ze to tak je? mam sa uz pripravit???? 😀

deny32
10. sep 2009

Doublemamca, zatial len pekne oddychuj, ako sa len da, kazdy den naviac je super, ako tu citam.... na tie noci s velkym bruskom sa teda vobec netesim, arda spim 😀 ale asi tomu uz bude padla... 😀
Kamoska tiez vravela, ze ju bolela lonova kost ☹

Kobuk dole pre vami vsetkymi maminamy, dobre je to cistat, nech potom my tehulky nemame sok... psychicka priprava je super vec.. 🙂 A hlavne tie maminky, ktore ste rodili predcasne... ste si toho teda uzili... netusila som, ze to je takto, dakujem za informacie a urcite budem na seba davat viac pozor...
Mate krasne deticky, v dobrom Vam zavidim, najradsej by som uz mala nasich drobcov doma.
Drzim Vam vsetkym palce, aby dalej takto krasne rastli a napredovali 🙂

Bibianka, s tou mikrovlnkou to bolo akoze vazne???

mirinda10
10. sep 2009

katrin ja uz od 6tt viem, ze mam jednovajecne ked som bola na utz v 5tt tak sme videli jedno srdiecko ale DR videl dva zltkove vacky ale nic nehovoril, ze asi tam niekde bude dalsie a kazal prist o tyzden a bum uz bolo pekne vidiet druhe srdiecko 🙂