Dvojičky, druhá časť

catjob22
20. jan 2009

Ahoj, tak baby sem sa!!! 🙂

doublemamca
21. sep 2009

marhulka gratulujem k trojkam - to ste si teda riadne namiesali 🙂 ale neboj,urcite zvladnes 😎 a myslim,ze tu kludne mozes zostat v tejto teme,lebo trojkarsku asi este nikto nezalozil 😀

inak sme dnes boli na poradni a uz nas poslali si porobit predoperacne vysetrenia a buduci pondelok mam znova poradnu a ak sa babatka neotocia,tak uz mi asi naplanuje sekciu,bo vravela nieco take,ze sa to nebude zbytocne natahovat 🙂 tak neviem,ci som to pochopila spravne,ale hadam hej.
takze ked sa mimca nevypytaju same,tak uz za chvilu aj tak budu pri mamicke 😀

mauzos
21. sep 2009

jeeej Marhulka, to je krasne 🙂 gratulujem. Neboj urcite to zvladnete, budete musiet 😉 A tema trojcata tu urcite je, ale aj tak nas nemusis opustat. Pohlavia vam este nepovedali?

Evi stastny let, neboj zvladnete to 😉 Ozvi sa, ako ste doleteli.
Stolicky dnes prisli, su super, uz som malych v nich krmila a aj im sa pacia 😉 Pridam neskor fotky.
A topanky neviem ci zozenies, este som po takom nepozerala 😖

Doublemamca takze za chvilu budes mamina ...

vranka4
21. sep 2009

marhulka 🙂 ,gratulujem k trojičkám,neboj budete mať radosti trojmo 😀 ,starosti si treba odmyslieť,hlavne nech ste všetci zdraví a v pohode 🙂

pipka
21. sep 2009

marhulka veelka gratulacia k trojcatkam 😵 neboj, zvladnete to. Je tu tema mame trojcatka, nie cakame...tak hladaj v babatkach 😉 ja tam vzdy zabludim a kukam aspon fotky tych rozkosnych trojbabatiek, na spapanie su 🙂 prve tri roky riadny zahul, ale potom rozhodne trojita radost 😵 😵 😵

evi, stastnu cestu a boticky urcite kupis, v Deichmane som videla cierne, aj v inych obchodoch, tusim aj v HUMANICU 😉 keby si chcela lakovky pre babu, tak jedny c.21 mam 😅

zofa
21. sep 2009

Ahojte kocky,
Marhulka blahozelam k trojickam 😉 Ja ked som chodila na sona, tak pri kazdom sone do 6.mes. kontrolovali, ci tam nemam nahodou tri deticky, vtedy som myslela, ze si zo mna robia srandu, ale teraz ked som si precitala, ze tebe ich zistili v 20tt, tak sa mi to az take smiesne nezda 😕
Dnes sme sa boli vazit a mame 5,8kg. Maju rovnake vahy babule nase dve. Skoro ma zozral doktor, ze tak malo vazia ale ja to uz ignorujem 😠 😀
Eviska neboj let zvladnete, my sme leteli s babulami a bolo to v pohode, az na to, ze nam stratili kocik.( po dlhej dobe ho nasli ale mna skoro trafil slak ked som si predstavila, ze mam byt 2tyz. bez kociku na Slov.) Pred tyz. sme boli v Parizi eurostarom a to znasali horsie, lebo im viacej zalahinalo v uskach 😖 Drzim palce a uzite si to na Slov.

pipka
21. sep 2009

mauziii, dobriii su v tych stolickach 😎 😎 😎

pipka
21. sep 2009

zofka a fotky babuliek mas kde? 😕 daj nejakeeeee 🙂

mauzos
21. sep 2009

pipka ty si rychla 😉

minkak
21. sep 2009

Marhulka no Veeeeeelke Gratulko 😵 😵 😵 teeeeeda no parada-nebojkaj zvladnete 😵
Len sa pekne setri a veeeeeela oddychuj 😵
trojickova tema tu je 😉 😵
https://www.modrykonik.sk/forum/show.php?vThrea...

doublemamca no hlavne ,ze mate vsetko v poriadku!!!!tak uz ich budes mat coskoro pri sebe juuuuj paradicka 😵

eviska stastnu cestu 🙂 nebojkaj urcite najdes topanocky 😉

zofka-hlavne ze su babulky v poriadku ved nemaju az tak malo 😉

ja som bola dnes na prietokoch-mame vsetko v poriadku 🙂 jedna babulka sa sice zase otocila hlavickou hore ,ale nevadi v stredu mam poradnu-mozno sa zase zlakne a otoci ako minule 😅
vsak sa tam staaaaale taaaak vrtia,ze az 😅 😵
a mame 2460g a 2410g 😵 😵 😵 takze stale pekne zodpovedame 35tt 😵

ajka72
22. sep 2009

mauzi super fotečky už su to riadni chlapinovia a teraz mám zas pocit že sa viac podobaju na seba 😉

mauzos
22. sep 2009

ahojte 🙂

minkak gartulujem, len tak dalej 😉

ajka dakujeme, veru su to uch chlapiny 😀 Uz sa musime niekedy stretnut, urcite aj tvoje kocice vyrastli a zase budem mat v nich chaos 😀 😀

ajka72
22. sep 2009

mauzi ja som za stretko počasie nám zatiaľ praje ja teraz v stredu, štvrtok môžem v piatok trošku musím upratať lebo v sobotu oslavujeme dva ročky dvojek alebo potom bud. týždeň však napíš IP alebo zavolaj 😉

mauzos
22. sep 2009

my mame stredu stvrtok doktorov, takze nic ... ale snad buduci tyzden este nebude nejaka kruta kosa a bude sa dat vybrat aj do mesta na kavu 😉
Teeeda dva rocky, krasne 🙂

minkak
22. sep 2009

ajojte 🙂
mauzi dakujeeeeem 🙂
ajka, dodatcne vseeeeetko len a len to najlepsie babulkam!!!!! 😵

zofa
22. sep 2009

Kocky pridala som fotky ale neskor ich stiahnem 😉

katarinkap
22. sep 2009

Ahojte dvojičkovské maminy,
chcem sa spýtať čo robíte s vecičkami po malých? ja už mám toho plnu skrinu a rada by som sa toho zbavila, kedže dvojičky už neplánujem 🙂 neviete niečo poradiť? Predávate to, odkladáte, darujete? Fakt neviem čo s tým a to máme ešte len 5 mesiacov. Dakujem za radu.

zofa
22. sep 2009

Tak s tym mam aj ja problem, lebo to oblecko nemam uz kde davat.
Ja zatial odkladam 😖 Sesternica caka dievcatko, tak jej nieco dam a odkladam pre brata, sice svagrina este necaka babo ale co uz. A hlavne dufam, ze ked otehotnie, tak budu mat dievcatko lebo chlapcek v ruzovom - neviem, neviem 😀 😀 😀
No to neni zly napad nieco popredat. Len mne by sa to asi neoplatilo posielat na Slov., postovne by bolo drahe.
A ani neviem ci by mal niekto o vecicky zaujem.
Ale ja som zasa maniak na nakupovanie detskeho obl. Muz sa na mne smeje, ze keby zatvorili Next a H&M,tak ja asi umriem bez tych obchodov 😀 😠
My darujeme oblecenie pre nedonosene deticky do nemocnice na nedonosenecke oddelenie, kde nase babulky lezali po narodeni.

doublemamca
22. sep 2009

caute holky,
minkak - mate perfektne vahy 😎 fakt ze parada, ze ti rastu takto pekne rovnako a este z nich hadam aj riadne buclosky budu 🙂 len tak dalej a drzte sa..
mauzos - no tie stolicky su paradne a chalani v nich - no commnet - zlatulinkiiii 😉

mauzos
22. sep 2009

Zofka kocky su krasne a vyzera ze su aj dost dlhe, ako spravne baby dlhe a stihle 🙂 Vobec na nich nevidno, ze by mali male vahy, nic si nerob z tych lekarov, co ta stale hresia, hlavne ze su zdrave, tucne nemusia byt 😉

Katarinka ja uz tiez mam kopec veciciek, ja planujem predavat len som sa k tomu este nedostala. Dobra stranka na predaj je MMB, aj ja som odtial pokupila vela veci. Nastastie kopec veci mam pozicanych od kamosiek po ich malych, takze to len vratim 😉

Doublemamca dakujeme za pochvaly. Aj malym sa v stolickach paci, uz v nich aj papame a ide nam to jedna radost. Konecne sa poriadne pustili do ovocnych vyziv, Luki dnes spapal 100 gr a Tomi tiez dost, tesim sa 🙂

zofa
22. sep 2009

Mauzos dakujem za pochvalu. Su dlhe ale tenke po muzovi. Pozrela som si tvojich dvoch chalanov, su zlatunki.
Nehladate nevestu? Teda dve 😀 😀 😀
Tak u nas ide ovocie a zelenina uplne super az na mrkvu, konecne - klop, klop.
Skusila som im dat aj kuracie maso a to im jeden den chutilo a ked som skusila o dva dni znovu, tak sa rozhodli, ze maso neni pre ne. Nechcu zjest nic kde je maso alebo mrkva 😒 No nestve ma to, hlavne, ze zjedia inu zeleninu. Ozaj bola som v jednom klube pre deti a tam jedna matka mala pripomienky, ze nase babule su chude. Vraj preco ich nekrmim riadnym jedlom len gebuzinami. Ona davala jej chalanovi v 6mes. rybie prsty, vraj mu ich rozpucila a jedol ich bez problemov. Skoro som skolabovala. To len anglicanka moze urobit.

ajka72
22. sep 2009

o.k. mauzi tak potom bud. týždeň verím že to počasie vydrží lebo teraz je naozaj krásne, ale počula som že aj oktober má byť pekný tak sa nechajme prekvapiť však aj taella sa môže pridať akosi tu dlho nebola 😒 ale ty si možno s ňou v lepšom kontakte tak jej to povieš 😉

sonia29
22. sep 2009

ahojte baby 😉 hlasime sa uz z domu aj s detickami. mali maju akurat dva tyzdne 😵, porodnu hmotnosť mali Martinko 2700g a Ella 2500g takze boli taky akurat 😵 no je to riadna makačka najma v noci, ale postupne si zvykáme. Martinko je kludas, Ella sa lubi čertiť 😒
minkak pekne vahy mate 😵 ešte par dni vydržte a mate to v pohode 😉
marhulka gratulujem k trojkam 🙂

doublemamca
22. sep 2009

sonia gratulujeme!!!!!!! 🙂 to je parada, ze ste uz takto domka, zdravucki a relativne veliki 🙂 joooj,ako sa tesim spolu s vami. a aky si mala porod? sekcia ci prirodzeny? popis vsetko,zvedava som, bo tiez ma to za chvilu caka 😖

loginka
22. sep 2009

sonia gratulujem!!!krpci su zlati, krasne fotecky 🙂

ajka72
22. sep 2009

sonia veľká gratulácia krásne hmotnowsti ke´d porovnám s našimi, a kedy sa presne narodili lebo moje su 6.9.....

bobicek5
22. sep 2009

sonia, pripajam sa ku gratulaciam

marhulka - iba zasnem! Ale v dobrom, neboj, zvladnete vsetko, najdolezitejsie je, aby boli babetka v poriadku

Baby z BA, ak mate vecicky po detoch, mozete ich predat aj na bazare. 10.10. sa v Petrzke jeden chysta. Ja sa tam chystam nakupovat.

pipussa
22. sep 2009

marhulka, tie trojicky, mate to v rodine ? alebo nahoda 🙂 gratulujem 🙂

mauzos
22. sep 2009

Sonia gratulujem k nadhernym babatkam a zelam hlavne vela vela zdravicka a mliecka 🙂

pipussa
22. sep 2009

kocky, kedy vam zistili na sone, ze cakate dvojicky ????

matelko1
22. sep 2009

ahojte pipusa.mne zistili skoro v 5-tom tyzdni.