Dvojičky, druhá časť

catjob22
20. jan 2009

Ahoj, tak baby sem sa!!! 🙂

scarlette
27. okt 2009

loginka nadstandard som nemala nakolko ja som nelezala na sestonedeli po porode ale na pooperacnom odd., zatial vsetko stiham hlavne s pomocou maminy ale ide nam to aj samym 😉

eviska83
27. okt 2009

Ahojte
jeeeej dlhsie som sa tu neukazala a vidim ze nam pribudli maminy 😉 😉 😉
Agathe,Elisa - obom prajem vela zdravicka a veeela mliecka 🙂 🙂

minkak
27. okt 2009

Ahojte 🙂

Loginka detusky posluchaju vsetky 3 🙂 vsetko si to krasne uzivame v pohodke to zvladame,ocka mame uz od pondelka zase v praci,ale uplne pohodickovo to zvladame -Veronika je velka pomocnicka a babulky tie len spinkaju a spinkaju 😵
zatial 😅 ale vsak dufam,ze nam to tak dlllho vdrzi 😵
uz som aj sem kooooonecne pridala fotecky-tak mozte kuk 🙂

ajka72
28. okt 2009

minkak naozaj ste krásna rodinka tak nech vám tá pohodička ešte veľmi dlho vydrží, a opýtam sa ťa či sa niektorá babulka podobá na veroniku keď sa narodila alebo je každá uplne iná, držte sa 😵 😵 😵

ajka72
28. okt 2009

inak aj všetkým novým maminám gratulujem, nech sa s detičkami držia, 😵 😵

zukrik
28. okt 2009

Ahojte
Loginka,ja mám asi 30ks. látkových plienok a potom dve také vzorové akože na grcky do kočíka 😀
Skoro všetko mám,už iba do lekárne kúpiť lieh,bepanten a sudocrem na zadoček.
Rodiť pôjdem na Kramáre,neviem presne ale doktor mi povedal,že asi to bude cisarak,lebo
jeden drobec je priečne v brušku.Vraj na kolko som mala pred tým problémy a 2x som potratila,nerád
by riskoval. Bude to asi lepšie,dnes idem na kontrolu máme sa celkom fajn,až na klby.
Strašne ma bolia,doktor povedal,že by ma už radšej prijal,ved uvidíme čo povie.
Držím ti palčeky,nech ste zdravučký 🙂
Minkak,Krásne detičky cmuk 😀 😀

katrinb
28. okt 2009

Minkak - nadherne princezne....bozinku..su ako namalovane...krasne.

mauzos
28. okt 2009

Zukrik z vlastnej skusenosti a aj zo skusenosti mnohych inych mam ti odporucam kupit na ritku Rybilku (detsky krem), maju to pod viacerymi nazvami, ale je to v podstate jedno a je ovela lepsi ako Sudocrem 😉 Nam sa zaparuje ritka az teraz, odkedy papame prikrmy a ziadny problem, okamzite to stiahne.
Na pupceky nam predpisala pediatricka Framykoin detsky zasyp a za par dni boli fuc a zahojene. Lieh som nepuzivala, ten mi neodporucala.

Minkak aj tu ti musim pochvalit princeznicky, su rozkosne 😵

vranka4
28. okt 2009

ahojte 🙂 ,minkak,ste krásna rodinka,všetky tri princezničky sú nádherné....no a ty štvrtá kráľovná medzi nimi 🙂 ,tvoj muž je ako kráľ medzi vami 😉
súhlasím s mauzos,detský krém s rybím olejom bol aj pre našich najlepší na zadočky,sudocrem-veľká reklama,ale mňa neprekvapil 😒

julietka
28. okt 2009

minkak ty mas ale krasne babulky!

logi od minuleho tyzdna uzivam to magnezko a uz mi odvtedy netvrdlo brucho, ani som nemala tie falosne kontrakcie..nastastie..

scarletka veru vzdy musim na anrejku malovu velmi dlho cakat, vacsinou je to cca 3 hodiny, ale ako vravis oplati sa, sa mi pacia aj jej zdrave nazory, nic neprehana, ale ani nepodcenuje a sama mi povedala ze ked vydrzime aspon do toho 28tt tak uz bude dobre
a vraj na Antolskej uz mali aj 500g babatka ktore dokazali vypiplat, takze asi je fakt pravda ze tam je ina starostlivost o predcasne narodene deticky

deny vybrali ste kociarik? 😉

mauzos
28. okt 2009

julietka a vy ste vybrali?

ell
28. okt 2009

Ahojte! Prisla som vas, pokrocile tehulky a dvojmaminy, pozriet 😉 u mna vsetko ok dufam, grcakm a natahuje ma a v utorok idem opat na kontrolu. Zda sa mi ze som aj trochu pribrala najma v pase... 😅

loginka
28. okt 2009

minkak, nevychadzam z udivu aku su krasne a uz take gulate, nadhera 🙂 a ako to zvladas, jaj obdiv, ale prinasas pozitivnu inspiraciu ze sa to da 😉

juliet, super, ze ti to preslo, ja si davam magnezko len tak sama od seba, mam 250tku, tak niekedy na vecer, ozaj nie je dnes ta vystava?

ell, joj neprijemne, mna to grcanie nastastie obislo, drz sa, ja som uz v 8tt vyzerala tehotne takze to pojde rychlo

zukrik, presne 30 som planovala aj ja a 2 ozdobne 😉 drzim ti velmi palce, tusim si ty na rade a potom dlhsie nic a az my s Julietkou, ze? klby bleee, aj mna bolia teraz uz aj na ruke, zapastia, ramena, kolena, stazujem sa ako moja babka 🙂

julietka
28. okt 2009

babulky tento kocik sme si vybrali, vlastne ho mam vybrany uz od tretieho mesiaca, ja som sla na istotu, nemala som chut okukovat nic dalsie, takze sme prisli, vybrali, zobrali fakturu a isli sme prec
http://www.kocarky.cz/kocarek-easywalker-duowal...

je vo farbe army, lebo obaja mame radi "farby zeme", povodne sme chceli oranzovu, ale ta uz sa v tohtorocnej kolekcii nevyraba a uz ju ani nemaju na sklade, ta limetkova bola strasne kriklava a ciernu pre kocik nechceme, cervena sa nehodi pre oboch a modra vyzerala tak "postarsky" strieborna bola pekna, ale uplne nahodou som videla u jednej babenky tento kocik a bol dost ulepeny a vsetko na nom vidiet..hneda sa mi pacila tiez, ale odhovorili nas lebo vraj velmi rychlo vybledne..takze preto tato farba
uz sme ho objednali a zaplatili zalohu, ale dohodli sme sa ze nam ho poslu az ked sa drobci narodia...baby ja nie som poverciva, ale v tychto veciach co sa tyka povier okolo narodenia deti a tak..no v tomto asi som..
a na vystave aj tak nebola moznost zakupenia kocika, to bola len vystava, takze aj by nam musel kurier dorucit ten kocik a povedali ze ked sa deti narodia a vsetko bude ok, staci im zavolat doplatit zvysok a od troch dni kocik pride kurierom na SK

scarlette
28. okt 2009

julietka hej co viem tak 500g vypiplali a teray je to uy asi 7rocnz chlapcek...
babulky maminky otazka ze ako dlho ste kojili?

julietka
28. okt 2009

logi vystava bola vcera 😉 dostali sme mini ponozticky modre a ruzove a ku kocikom sme dostali gratis dva zimne fusaky. Chcela som kupovat tie emitex, ale tieto su celkom podobne, takze nebudem uz kupovat.. 🙂
no tie bolesti ti nezavidim, musi to byt velmi otravne a neprijemne 😕

mauzi aj my sme mali povodne vybraty ten kocik co mate aj vy, ale ma dost odradilo ze sa neda polohovat uplne do vodorovnej polohy a je tam iba ta taska na miminka, aj ked pre letne babenka to moze stacit, ale kedze nase budu zimne tak viac vyuzijeme tento...to je samostatny sportovy a po odopnuti sa nasadia hotove cele vanicky a vnutri je celkom hruby matrac takze budu mat teplucko, sportovy je potom dobry v tom ze ked su uz aj vacsie dokazu si same nasadnut a netreba ich dvihat, lebo to madlo sa da cele odklopit

loginka
28. okt 2009

tebe sa ako dari kojit scarlette?

gajana1
28. okt 2009

juliette a aky kočik ste vybrali.

julietka
28. okt 2009

chcela by som sa spytat uz maminiek, lebo vidim ze bola debata o plienkach, kolko v skutocnosti potrebujete tych bavlnenych plienok,s tym ze pouzivate na ritku papierove?
a kde ste nakupovali? ja som truba vcera chcela nakupit v Brne a zabudla som na to 😨 , lebo jedna tam vychadzana 20 korun a u nas v obchodoch vychadza jedna na 45korun 😕 nie je lepsie kupovat cez internet?

loginka
28. okt 2009

ako ze sa neda polohovat do lahu? ja tak viem, ze sa da? mauzos, ako to je?????

ja tak rozmyslam, ze sice budu zimne ale zachvilu je teplo po takych 3 mesiacoch, cize miessta este snad budu mat a na leto uz sportovy

julietka
28. okt 2009

gajana, ked si kliknes na tu linku co som poslala tak by sa mal zobrazit, alebo nie? skus 😉 ..a budeme mat ten vo farbe army

julietka
28. okt 2009

no nam ho predvadzali este tu v Ivanke pri Bratislave ked sme ho boli pozriet a na tom Bumbleride sa nedal uplne stiahnut rošt do vodorovnej polohy, vlastne tu tasku si musis niecim podlozit aby nebalansovala, takto nam to odprezentovala majitelka obchodu, ale inak je velmi pekny

julietka
28. okt 2009

scarketka a poznas toho chlapceka aj osobne?uz chodi do skoly?
vraj niektore predcasne narodene deticky trpia casto poruchami pri uceni, napr.dyslexia, dysgrafia a pod...ale to su podla mna len take "kozmeticke" vady s ktorymi sa da zit plnohodnotne

loginka
28. okt 2009

juliet a na koko ta vysiel, ak mozem vediet?
inak super, ze mate k tomu aj fusaky, je pekny, nam by sa ale do auta nevosiel s tymi vanickami a nechceme autosedacky na kocik

gajana1
28. okt 2009

diky nejak som ten link nepostrehla
pekny ste si vybrali a kolko stal kupovali ste komplet aj s autosedačkami ?

julietka
28. okt 2009

babenky autosedacky sme nekupili, lebo mam na to taky nazor ze naklikavacie na ten kocik co su k tomu nam netreba, pretoze do nakup.centier s detickami chodit nebudeme, taktiez sa mi nepaci ked vidim ze sa dietatko krci v tej autosedacke, ktora ma sluzit vyslovene len na prepravu v aute. Takze tie vajicka/autosedacky budeme mat pozicane, aj ked kazdu inu, ale splnia svoj ucel, nemusime mat naklikavacie 🙂
cely kocik s taskou, s plastenkami a samostatnymi vanickami nas vysiela na 29750 ceskych korun..je o nieco drahsi ako Bumbleride, ale sa nam zdal kvalitnejsi vyuzitelnostou a stabilitou

julietka
28. okt 2009

logi ale ked je zlozeny tak je uplne skladny, myslim ze vojde aj do Punta, neviem ake mate auto..
a vajicka budete musiet mat aj tak do auta

julietka
28. okt 2009

logi na tej stranke co som posielala je aj prezentacne video k nemu ako lahucko sa sklada a su tam aj rozmery, tak mrkni ak chces 😉

ell
28. okt 2009

loginka diky za povzbudenie, snad to grcanie coskoro prejde 😉 mne sa zda ze ja na sebe vidim, ze som tehu ale podla mna to este asi ini nevidia. Ale to sa asi rychlo zmeni 😀

loginka
28. okt 2009

tomu ver ell 🙂

juliet ved prave ked pojdeme k dr. autom prehodim deti zo sedaciek do tych tasiek kedze nebudem mat sedacky ku kociaru, tak tie vanicky dam na kocik - tak si to asi predstavujem, cista teoria 🙂 a s tymi velkymi vanickami by sa to nedalo
ale chcem aby deti mohli lezat v sportovom kociku, aby spali vonku aj ked budu vacsie, tak dufam, ze to nevadi, ze to nie je 100perc. lah