Dvojičky, druhá časť

catjob22
20. jan 2009

Ahoj, tak baby sem sa!!! 🙂

rosienka
22. dec 2009

matelko diky, tak som si asi dobre pamätala, ze si ju uz spominala...no chudiatko, drzim jej palce, nech este trochu vydrzi, tiez ju pozdravujem, ja som inak skoro tiez tak dopadla, najprv doky tiez myslel, ze cakame trojicky z 2 embrijo a teraz budeme radi, ked vydrzia obe 😅

dnes som bola od rana v meste- u zubarky, ale nastastie ziaden kaz, len trochu zapalene dasno, potom v robote pozriet, kde som schytala akurat sprd a robenie zleho svedomia ako som ich nechala v stichu, ked som si "urobila volno" a oni chudaci nestihaju a nemaju nahradu... idioti, sami su si na vine, keby ma nestresovali a nedeptali, tak by som zostala robit 😠. potom som skocila do Nemecka(byvame na hranici) nieco nakupit na sviatky do kapustnice a ked som sa dotiahla o piatej som zalomila na gauci do siedmej 😀

avila
23. dec 2009

Rosienka, Ty si na PN? Ja viem, ze este kratko, ale povedz, da sa to? Ja sa trosku toho hrozim, ze mi bude super tak tyzden a potom... Kedy Ta vypisali?

Baby, inak mala niektora z Vas v 1. tri. tazkosti s zlatou zilou a so zapekanim? Normalne si musim davat pozor, co davam o pusy. Inak katastrofa ☹

rosienka
23. dec 2009

avila- nie na PN, ale na neplatenom volne, kedze tu ma nikto nevypise ☹ 😠 ...lenze ja som tam proste nemohla zostat a v 6tt ked mi na sone potvrdili plodove vacky som im dala zbohom pre vlastnu ochranu. tu je to mozne, ze tehotnu mozno zamestnavat len s jej suhlasom, tak som to vyuzila i ked mi ujdu dva platy... ☹ ale hlavne ze mam pokoj, co je pre mna najdôlezitejsie, pretoze vo firme to bolo posledne mesiace na nevydrzanie.

ja zatial so zapekanim problem nemam, jem vela celozrnnych produktov a vlakniny v ovoci a zelenine

matelko1
23. dec 2009

ahojte.tak vam prajem pekny den,aj ked von tak vobec nevyzera.u nas prsi.
baby stromcek mam urobeny,huraaaa.

inac ja som na pn od jula,takze skoro cele tehotenstvo...zo zapekanim nemam ani ja problem,klop,klop.tiez papam vela vlakniny,ovocia a zeleniny a vela mliecnych vyrobkov.

deny32
23. dec 2009

Avila, ja som mala v 1 trimestri problem so zapchou, ale len obcas.. daj si radsej glycerinovy cipok, alebo nieco ine, aby si predisla zlatej zile. Ako pisali baby.. jem vela zeleniny a ovocia, takze teraz je to v pohode.
Zukrik, krasne rastiete.. drzim palce, aby to bolo stale lepsie a lepsie...
Julia, Nutrilon moze predpisat, ak ma jeden z rodicov alergiu? Plati to, aj ked som bola iecena v puberte a teraz som uz ok?
Matelko, Ty si bola na IVF v Splne? U koho chce Sona rodit, nevies nahodou?
Dracik, super si to napisala 🙂 kazde obdobie ma svoje caro 😵 😵 😵
moj muzik sa tesi na buduci rok, ked bude s chalanmi zdobit stromcek... neviem si to sice predsatvit, ale on vraj vie... tak uvidime 😀

chruminka
23. dec 2009

zukrik vidis kazdej nam vyhovuje uplne daco ine,ja som rada ze nase jezibaby sa budia naraz (obcas musim jednu z nich zobudit),lebo ked ich obriadim naraz tak po napapani sa spolu vsetky tri trosku zabavame ,potom si trosku polezkaju v postielke(mam jednu v obyvke a druhu v spalni v tej v spalni spavaju len v noci),niekedy zaspia obe ,niekedy je jedna hore druha spi tak sa venujem jednej ,potom po dalsom papani si to vymenia....
Zhruba od 6 tyz. mame uz ako taky rezim.
S tym grganim je u nas Alexia taka ze jej to dlhsie trva,ale tiez uz som si nasla na to system...po napapani ich dam obe na brusko na cca 5 min.podla potreby 😀 a bud si grgnu ,alebo ked nie tak ich po tych cca 5 min. zoberem na odgrgnutie a hned si pekne grgnu
Vyvysene matrace sme mali od cca 2 tyz. koli soplikom potom koli grckaniu ,ale teraz sme to v obyvke uz zrusili a nechali im vyvyseny matrac len na noc.
Myslis v noci ako sa budia alebo kedy?Lebo v noci neplacu oni sa zacnu len tak viac mrvit a vydavat take vselijake zvuky,ja sa pozriem ci su hore a ked ma jedna z nich oci otvorene tak ju prebalim,potom druhu (aj ked spi) a dam im papat (kym chystam mlieko tak väcsinou revu),cez den sa nebudia tiez z revom väcsinou sa smejkaju,len ked sa im zda ze ta priprava trva moc dlho tak spustia.
Ja sa nestazujem mam velmi poslusne deticky a v podstate plackaju len ked im daco je ako napr. bolesti bruska ked sa nevedia vykakat.
Drzim palce nech je to uz aj u vas lepsie.

chruminka
23. dec 2009

Prajeme vsetkym dvojmaminkam krasne,pokojne vianocne sviatky,bohateho jeziska hlavne na usmevy od nasich slniecok a zdravy spokojny novy rok 2010.

anesim
23. dec 2009

Prepáčťe, že Vám sem tak skáčem, píslai ste o mamičke čo čaká trojičky, pred chvíľou som na XT na Markíze str. 117, čítala, že dnes sa v Košiciach naroodili trojičky - dve dievčatká a jeden chlapček, a mamička bola v 29.týždni, no neviem či je to ona alebo nie. Ale prajem veľa šťastia a hlavne nech sú malinké v poriadku 😉

rosienka
23. dec 2009

anesim- hej akurat som si to precitala tu: http://www.markizatext.sk/?strana=117
to je urcite ona 😉
nech sa im co najlepsie dari!!!!! 🙂

juliagregor
23. dec 2009

Ahojte tehuľky a maminky,

deny mne povedala detská doktorka, že musíme mať aspoň jeden liečenú alergiu, keďže nemáme, viac som sa o to nezaujímala, ale skús sa opýtať. Ja sa našej opýtam ešte raz, škoda ráno som tam bola, teraz bude robiť až po 8.1., dám ti vedieť.

k tomu stromčeku po pol hodine sme to s mužom vzdali 😀 to sa nedá decká sú 😅 všade 😀 ,

dnes som z nich totálne na nervy, nemôžeme ísť von, lebo sú zase všetci chorí ☹
stihla som oprať, ožehlila sušička, spravila šalát, rybaciu polievku - deťom chutila,

trojčatkám prajem veľa síl a aby si ich mohla maminka, čo najskôr doniesť domov

avila
23. dec 2009

Matelko1, pozdrav maminku trojok od nas. Prajem im vsetkym styrom hlavne zdravicko a sily.

Rosienka, ked tak tak si dobre spravila. Naco riskovat nadmernym stresom. Ku mne su v robotke nastastie mili. Zatial.

Ja ovocie papam vela, ovsene vlocky a lanove semienka tiez sa snazim. Ale musim pochvalit moje utroby. Tieto 2 dni pocuvaju 😉

matelko1
23. dec 2009

ano tak sona porodila trojicky.

katrinb
23. dec 2009

matelko - potom napis...ako sa ma a babtka triez. A pocuj, ona asi velmi necakala, ze porodi tak skoro, ze? Ona je inak marcovka ako ja......len nech su vsetci styria zdravucki.

a baby...maminky a tehulky ..... prajem nam vsetkym a nasich babatkam.....nadherne sviatky, plne pohody a lasky....a prekrasnej rodiinej atmosfery

matelko1
23. dec 2009

ona vobec necakala,ze tak skoro porodi.pred 2 dnami sme si sms-ovali a povedala,ze chce vydrzat aaspon do 34 tt.
boze,take malinke babatka,nech sa im dari,drzim im palce.
jasne dam vediet ak budem vediet nieco nove.

anikar
23. dec 2009

Všetkym mamičkam a nastavajucim maminam dvojičiek prajeme krasne Vianoce.Anika+Jaríček+Natinka

matelko1
23. dec 2009

anikar dakujeme.

mauzos
23. dec 2009

Nech čaro Vianoc spríjemní chvíle pohody v kruhu rodiny
a nech nastávajúci rok prinesie Vám všetkým veľa zdravia,
šťastia a splnenie aj tých najtajnejších želaní 😵
Z & V & L & T

juliagregor
23. dec 2009

všetkým maminkám, tehuľkám, detičkám prajeme krásne prežitie sviatkov v kruhu rodiny a do nového roka veľa zdravia, šťastia
Júlia s rodinou

alienka73
24. dec 2009

Trojickovu maminku pozdravujem aj ja a drzim im silno palce nech su vsetci zdravucki a nech tvoria nadhernu rodinku!

A vsetkym mamickam a tehulkam a celym rodinkam prajeme aj my pokojne a krasne Vianoce a vela radosti a zdravia do noveho roka 😉
Andrea s rodinkou.

deny32
24. dec 2009

Ahojte vsetky maminy a tehulky,

prajeme stastne a vesele Vianoce, rodinnu pohodicku a krasne usmevy na tvarickach tych najmensich 😵 😵 😵

Maminke Soni prajem skore zotavenie, detickam vela bojovnosti a celej rodine vela sil, ktore budu potrebovat.
Drzime palce ! 😵

eviska83
24. dec 2009

STASTNE A VESELE............ 🙂 🙂 🙂 🙂

avila
24. dec 2009

Maminky i buduce maminky,

zelam Vam vestkym hlavne pokojne a pozehnane sviatky, aby sa pohoda, hojnosť a láska preniesli i do nasledujúcich dní a mesiacov 🙂

dracik1
24. dec 2009

caute, pokojne prezitie Vianoc a v novom roku hlavne vela zdravia, stastia, rodinnej pohody a aj peniaztekov praju Denisa, Jurko, Jakubko 🙂

vranka4
24. dec 2009

ahojte 🙂 ,prajem všetkým príjemné a pohodové prežitie Vianoc plné lásky,pokoja,prežité v kruhu svojich najmilších 🙂 🙂 🙂 🙂

matelko1
26. dec 2009

dobre ranko 🙂
tak ake ste mali vianoce......sviatky ako travite.pocasie bolo skarede,uprsane,dnes to trosku inac vyzera,slniecko sa prediera.

mauzos
26. dec 2009

Ahojte 🙂

Tak my sme mali krasne vianoce 😵 Mame u nas aj rodicov, takze je nas plny dom. Mali boli rozkosni, pekne sedeli v stolickach pri stedrovecernom stole.... nestihali sa divit, co vsetko na nom je 😀 Rozbalovanie darcekov sa im tiez velmi pacilo, hlavne trhanie papiera z balickov 😀 😀 😀

Aj u nas uz konecne krasne svieti slniecko, tesim sa poobede na kocikovanie, dufam ze pocasie vydrzi....

murkaa
26. dec 2009

Ahojte.
Želám Vám príjemné prežitie vianočných sviatkov, veľa šťastia a zdravia do nového roka!

My sme to zvládli ešte doma. Teším sa. Bolo to super. Manžel celý čas venoval malemu. Ja už ozaj nevládzem a na štedry deň som večer bola hotova, ale stálo to za to vidieť dieťa rozbalovať darčeky. Počasie je u nas dnes krasne. Slniečko. Včera lialo jak z krhly.
Brucho sa mi zväčšuje zo dňa na deň. V pondelok idem na poradňu, tak som zvedava či už budem chodiť každy týždeň.

juliagregor
26. dec 2009

Ahojte,
ako ste sviatkovali? Priznám sa, že už dávno som toľko nezjedla 😀 .

Malí boli podarení, vydržali oblátku, dve polievky a dokonca aj spapali kúsok ryby, potom už im bolo dlho. Ale veľmi sa tešili, keď rozbaľovali darčeky 🙂 , takí boli podarení, včera aj dnes sme boli po návštevách a zajtra už budeme doma.
Murkaa máš krásny týždeň, ešte aspoň jeden 🙂 . Verím Ti, že nevládzeš, ale čoskoro už budeš mať iné radosti 🙂 .

matelko1
27. dec 2009

ahojte.
aj my sme mali krasne vianoce.
zajtra idem do poradne mam prist na lacno,ze mi zoberie krv a idem si robit predoperacne vysetr.chcela by som si v nemocke zajtra vybavit utz a uistit sa,ze je vsetko ok.drobci kopu jedna radost 🙂

katrinb
27. dec 2009

ahojte vsetky...no my sme boli domka - sem tam nejaka navsteva zavitala...ale inak krasne pohodove sviatky sme mali. Vela som sa nenamakala - manzelik nedovolil...takze ma obskakoval. Ved ako vzdy..som zvedava, dokedy ho to este bude drzat 😀 😀 😀

Murkaa - ano krasne tyzdne mas...super