Dvojičky, druhá časť

catjob22
20. jan 2009

Ahoj, tak baby sem sa!!! 🙂

lucia.kl
10. aug 2011

@juliagregor a to ešte kopec mamičiek neprišlo, takže nás mohlo byť ešte viac 🙂

juliagregor
10. aug 2011

@lucia.kl treba využiť pekné počasie a bezsoplvé deti...neskor ešte popozerám aj na FB...
kočky držte sa a uprimne vám zavidím bábenká ...moje papulnaté deti sa už ani z dialky im nepribližujú...
idem krmiť spraviť večeru svišťom 😎

ivikli
10. aug 2011

ahojte, no my sa musime ospravedlnit, mame plavanie... ibaze by som ich vykupala v strkoveckom jazere. pekne si to uzite 🙂 a tesim sa aspon na fotky.

wera
10. aug 2011

@lucia.kl super si to zorganizovala Luci, bolo fajn 🙂 🙂 🙂

ivikli
10. aug 2011

tak som to domotala, ze to je zajtra, zial ani dnes sme nemohli ☹ fotky su super 🙂

andysok
10. aug 2011

@lucia.kl ďakujeme za zorganizovanie ;)

lucia.kl
10. aug 2011

@ivikli neboj, stretko ešte bude a dúfam, že vo väčšom počte...

lucia.kl
10. aug 2011

inak baby poviem vám, došla som domov, deti okúpané, nakrmené a spiace v posteli, a ešte stále spia, tak dúfam, že až do rána....🙂 normálne ma ten môj mm prekvapil, až na to, že kašu čo sa robí do mlieka spravil do vody, ale nevadí, baby stiahli aj to 🙂

andysok
10. aug 2011

@lucia.kl asi ho inšpirovali ked videl toľko 2mamiciek že reku pomôžem tej mojej laske

wera
10. aug 2011

@lucia.kl jeeeeeeeeej no teda mužíček je zlatý 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂

tinav
10. aug 2011

@mamoka4 To isté sa mi stalo pred 2 mesiacmi a keď som bola osobne na sp tak sa tvárili že oni za to nemôžu vraj zlyhal systém. Ale pri vypisovaní upomienok všetko funguje na 100%.

vanilka1802
10. aug 2011

Babulky ktore cakate chlapcov kuknite ku mne do bazariku mam tam pofotene niake vecicky od uplneho zaciatku. Ak mate zaujem tak sa ozvite.

slivocka
11. aug 2011

Ahojte, pozerala som fotky, super stretko 😵
Chcela by som sa Vas opytat či aj Vas v takom vysokom tyzdni tak silno kopali detičky...uz asi 3 dni tak strasne siln kopu, alebo sa tam otačaju , neviem...az sa bojim či im niečo nie je, do teraz to nebolo take intenzivne...niekedy sa to neda vydrzat 😒

modra
11. aug 2011

@lucia.kl jej paradna fotka 🙂 no my sme boli nachystane vsetky 3, pumpa pre veru, baby oblecene v krasnych satach a drb.. pride navsteva neohlasena?? Jaaaj tak ma to nastvalo ale co uz som mala robit.. tak sme sa pekne krasne vybalili a kecali s navstevou.. dufam ze nabuduce nam to vyjde 🙂 🙂

lucia.kl
11. aug 2011

@modra si mala návštevu zobrať so sebou 🙂 ale dalšie stretko je plánované o dva mesiace 🙂 má byť babie leto, tak hádam sa zadarí...

lucia.kl
11. aug 2011

@slivocka už sú väčšie a silnejšie, ja som tiež zažívala také bolavé kopance, a hlavne keď tak dobre trafili...

wera
11. aug 2011

@slivocka ahoj, aj moji drobci sa strašne metali v brušku až ma to bolelo... ale ak si si neni istá že je to okey, alebo vystrájajú väčšinu času tak radšej zbehni k lekárovi, mne hovorili že ak bude príliš vysoká aktivita alebo ak budú príliš kľudní tak mám prísť na kontrolu...
tak pre svoj kľud na duši zbehni dnes k lekárovi, za to nič nedáš 😉
ja som chodievala k dokimu veeeľmi často, keď ma videl vo dverách tak už pretáčal oči, ale aj on hovoril že radšej skontrolovať a byť na pokoji že je všetko ok 😉

chrobulka
11. aug 2011

@slivocka - presne viem, o com hovoris. nastastie u nas je to tak, ze baby maju raz taky pokojnejsi a raz akcnejsi den. som si vsimla, ze ked vela stojim, chodim, po lekaroch napr. tak su akcnejsie... a ked som doma a vylihujem, spia 😀
vcera som mala trochu strach, lebo som bola len doma a valala som sa v posteli, velmi sa nehybali, ale dala som im colu a do 5 minut bol harmatanec v bruchu 😉

@lucia.kl - takze o 2 mesiace dalsie stretko? sa tesim 😉

slivocka
11. aug 2011

@lucia.kl @wera @chrobulka dakujem baby, dufam ze to je ok, skusim zavolat mojmu gynekologovi čo povie. Nerobia to stale , iba sem tam ale je to fakt ze vtedy dost drasticke , ako keby sa bili 😅 teraz su napriklad kludne ale pred hodinou čo robili... 🙂 asi uz chcu byť vonku 🙂

nattalia
11. aug 2011

Baby, hrozne ma mrzelo, ze sme sa nezucastnili vcera na stretku, nabuduce sa nam to snad uz podari!🙂 Idem popozerat fotecky.

@ivikli Ivi, ako sa dievcatam paci plavanie?

nattalia
11. aug 2011

No fotky som pozrela, vyzera to super, nabuduce uz chcem byt pri tom!!!!🙂

zuzika30
11. aug 2011

@slivocka neboj to urcite je v poriadku, mna az nadhadzovalo na gauci, ked sa spodne babo zobudilo, to bolo brutalne som myslela, ze ma roztrhne zo spodu 🙂 , a teraz je to kludaska nenormalna 😉

parvitas
11. aug 2011

skvele fotky... a super prehliadka kocikov 🙂
babatkam sa tiez pacilo? lebo maminky vyzerali byt spokojne 😀

mamoka4
11. aug 2011

Ahojte, baby aj ja sa pripájam stretko bolo super!!! 🙂 Aj mojim veľkáčom sa pačilo. 😉 celej rodine rozprávali, koľko videli dvojičiek... 😀

Dnes sme boli v poradni všetko je Ok, Stellka ma 6,45 kg a Laura 6,25 kg. Aaaaaaa novinka! Stellinke vykukol prvý zúúúbok! 🙂 fakt dosť skoro, ved má iba 5 mes. dnes mala i 37,5 C 😒.

smejko
12. aug 2011

Babule, krasne fotecky, krasne maminky a babatka 🙂 skoda, ze som nemohla prist, ale nabuduce urcite a rada. Len budem musiet nejako poriesit odvoz ☹

Nas Samko vcera tak strasne plakal, az stratil hlas, jednoducho mu hlas preskoci o oktavu vyssie a to uz len sipi 😒 co mu mozem dat ? A navyse mi uplne odmieta pit cajik alebo vodu, iba mliecko. Ako doplnit pitny rezim ?

ika00
12. aug 2011

@smejko a ty iba kojis? ja napr. detom nedavam ani vodu, ani caj. Dr. mi povedala, ze netreba. A tarez uz ani nie su take horucavy ...

ika00
12. aug 2011

Tiez dakujem za pozvanie na stretko. Rada som vas spoznala.

smejko
12. aug 2011

@ika00 nekojim, teda, malicki maju denne 1davku mlieka (cca 100ml pre kazdeho) a ostatne krmenie je UM. Cez den ich prikladam k prsniku, ale ked vypiju MM, tak ho vacsinou vygrcaju, preto si MM odstriekavam a zahustujem ho Nutritonom. Preto by som dala radsej aj pit, lebo ma hustu stolicu ☹

smejko
12. aug 2011

Maminky, skusali ste niektora homeopatiu ? Dostala som tip na colocynthis, co by malo pomoct pri kolike, tak kym ho otestujem na svojich, chcela by som vediet, ci niektora mate skusenost. Diik 🙂

@juliagregor pripadne ine maminky chlapcov, prdeli vasi chalani velmi ? Lebo nasi prdkaju, zvijaju sa, normalne horsie ako dospeli ☹ a ten smrad ☹ a vzdy sa zobudia a krutia sa kym si puknu a potom opat musime cicikat, niekedy zaspia aj normalne, ale iba obcs. Kamoska, zdravotna sestra, mi odporucila zmenit mlieko, ale neviem ci to mam skusat.

januskad78
12. aug 2011

ahojte baby...

lucke dakujem za zorganizovanie stretka...bolo super...fotky su dobre...tiez pridavam zopar foteciek...a uz sa tesim na dalsie stretko.

inak nase deticky boli fakt nejake kludne...asi vedeli,ze maju posluchat ked sa chceme vsetky stretnut 🙂))

snad aj nabuduce budu dobre 😉