Dvojičky, druhá časť

catjob22
20. jan 2009

Ahoj, tak baby sem sa!!! 🙂

matelko1
4. feb 2011

@bbtina 710 je predpokladam hcg,ja som mala cez 300 a su dvojky 😅 ,som po ivf-KET

bbtina
4. feb 2011

@matelko1 fuuu,t ak to fakt tak vyzera, ale vraj po KETe stúpa GCG trochu pomalšie ako po IVF a matelko ty sa nepamätáš kedy si bola na prvom sone a či bolo dačo vidieť?

matelko1
4. feb 2011

@bbtina az v 6tt som bola a bolo uz vidiet aj srdiecko ako bije

matelko1
4. feb 2011

@bbtina v 6tt som bola,ale v car centre a tam mi povedal,ze su tam dva

deinad
4. feb 2011

@matelko1 ahoj a dakujem, ze sa zaujimas 😉 , no poviem Ti tak ze "lenosila" som po KET len 3 dni a teraz fungujem uplne normalne, chodim do prace, aj na nakupy aj psikov vencit...len mm za mna upratuje, co je velka pomoc. Ako sa citim...velmi zvlastne, citim sa ako slonica 😀 strasne nafuknuta, brucho mam velke (teda nikdy som nemala tehlicky 🙂 ) ale teraz je fakt velke, vsade ma picha, stipe, tlaci kdesi az pod rebrami a to je tak kazdy den, tak sa snazim radsej chodit, vtedy mi je lepsie alebo ked lezim, ked sedim, to dlho nevydrzim. Tesim sa, ze sa mi to uz krati, este par dni a idem na testik, ty si mamickovanie uzivas dokonale, to je super 😉 prajem Ti krasny vecer

matelko1
4. feb 2011

@deinad to je dobre,ze na to nemyslis a ze robis a fungujes tak,ako keby si nebola na ket.veru uzivam si a coskoro budes aj ty 🙂

andzis
4. feb 2011

@simonessa Ahoj no ja to mám tak isto váha ide pekne hore a to ešte som iba kúsok za polovicou 🙂) ale neva pokial je babatkam dobre 🙂) dnes sme boli na kontrole a všetko je ok tak týždeň budem kludna 🙂))

lucia.kl
4. feb 2011

@bbtina bolo to po KET a na utz bolo vidno až o 4 týždne a o 6 týždnov aj srdiečka...

lucia.kl
4. feb 2011

@matelko1 no to my sme dnnes malovali predsieň, akurát teraz som skončila, a zajtrra eštee tretí náter treba dať...

katrinb
4. feb 2011

@bbtina ja som mala 15000 v 7 tt

katrinb
4. feb 2011

@deinad ja na teba mylsim neustale...a stale pozeram, kedy budu 2 TT.....tak sa potom ozvi......bude dobre....ja stale hovorim, ze vsetko je tak, ako ma byt...a vsetko ma svoje opodstatnenie 😉

simonessa
5. feb 2011

@andzis presne to aj ja tak ...ja som sa sice pomylila chcela som napisat ze kazdy tyzden priberam kilo a napisala som kazdy den 🙂 a ja to tak tiez mam ze ked pridem od doktora tak som mozno tyzden kludna 🙂 tiez furt rozmyslam len aby bolo vsetko v poriadku ale teraz som 25 tt a teda ma uz riadne kopu 🙂

simonessa
5. feb 2011

@luciaf13 neviem je tam napisane dorjan cross twin a je spojeny ma iba samostatne vanicky v nutri ten sa mi paci ale kamoska hovori ze nie je dobry ze je rozheglany tak hadam sa hned nepokazi 🙂

tulina77
5. feb 2011

@simonessa na kazdy kocik sa vzdy dozvies nazory je ze je hrozny aj ze je vyborny... ja ani neviem o kociku ktory by si kazdy chvalil 🙂
pocula som ze kazda dvojickova mamina vymeni a vyskusa viacero kocikov, takze ja beriem vyber kocika viac zlahka a nechcem hlavne vela investovat...

katrinb
5. feb 2011

@simonessa
@tulina77 ja mam napriklad uz pomaly rok kociarik ABC design zoom a urcite viem, ze ho tak skoro nevymenim......aspon zatial vanicky, vajicka asportovu cast som vyuzila na maximum 😉 Na balkone mam nurse a je tiez fajn.....ale je stabilny, nedaju sa otacat sedacky. Ten nurse ale nemozem porovnat s tym abc...ten je spicka.
Ale ako si @tulina77 napisala, ziadne kociar nie je na 100% a uz vobec nie pre kazdu maminu.

luciaf13
5. feb 2011

@simonessa my mame tento Dorjan http://www.mimibazar.sk/foto.php?id=7656378
zatial sme s nim spokojni, je jasne, ze ziadny kocik nie je 100% to by nam ho museli vyrobit namieru podla mojich konkretnych poziadaviek 😉 😉 😉

simonessa
5. feb 2011

@luciaf13 dakujem za radu aj mne sa tento paci a ja si myslim ze sa mi hned nepokazi snad to nieco vydrzi 🙂

simonessa
5. feb 2011

@katrinb no dakujem vam vsetkym za radu 🙂

deinad
5. feb 2011

@matelko1 v to dufam, aj ked pravdu poviem, ze dnes ma chytili veru aj obavy ze co ak predsa len....

deinad
5. feb 2011

@katrinb dakujem ti moc moc, podporuje ma to velmi, ved sa uz neviem dockat do stredy (9.2) ale celkom rychlo mi to ubehlo ze aj sama som prekvapena, takze sa zatial drzim statocne, ako som pisala aj kockam, mozno ak naberiem odvahu, zajtra rano testnem 🙂 to bude 11. den po KET.

mamoka4
5. feb 2011

@deinad Veľmi Ti držím palce!! 😉 Sledujem Ťa tu na MK, a verím, že nám oznámiš, že si už jedna z nás. 😵

xxxjanetaxxx
6. feb 2011

@lucia.kl jéj to som rada, myslela som na ňu 😉

andysok
6. feb 2011

dievcata mozem sa opytat, pocitovali ste niektora pichanie v lavom boku v 21 t.tehotenstva?ako dlho to pretrvavalo a aky to malo priebeh? dakujem

xxxjanetaxxx
6. feb 2011

@janette77 moc gratulujem, som rada, že to už máš za sebou, obdivuhodné váhy vašich detičiek perfektne si to zvládla a vydržala véééľmi dlho a nakoniec aj párka gratulujem 🙂

deinad
6. feb 2011

@mamoka4 dakujem krasne si zlata 🙂 ako sa ti tehulkuje? uz to mas veru za "par" 🙂

deinad
6. feb 2011

ahojte dievcata, tak dnes som testla a su tam 2 // 😵 aj ked ta jedna je este velmi slaba, ale je tam, tak sa tesim zatial iba "potichucky" 😉

lucia.kl
6. feb 2011

@deinad jéééé, tak dúfam, že o pár dní sa už budeš tešiť aj trošku hlasnejšie 🙂

deinad
6. feb 2011

@lucia.kl aj ja v to veriiiiim 🙂 dufam, ze HCG bude stupat, v utorok testnem znovu...

lucia.kl
6. feb 2011

@deinad ja som si takto robila test každý deň a pekne som sledovala ako čiarka silnie, mám to aj v albume...

deinad
6. feb 2011

@lucia.kl kukla som do albumu, krasne deticky, aj tie testy, tak ja som tam na zaciatku, presne ako tvoj prvy test 🙂