Dvojičky, druhá časť

catjob22
20. jan 2009

Ahoj, tak baby sem sa!!! 🙂

mauzos
15. máj 2009

Katka, Pipka krasne fotecky 😉

minkak
15. máj 2009

Ahojte kocky ,mozem sa pridat? 🙂

tatolu
15. máj 2009

Anikar gratulujem. Krásne váhy 😉 Držte sa všetci straja 😔

tatolu
15. máj 2009

Mtina, ja som niekde na bazárikoch v oddelení pre dvojičky raz videla ohrádku pre dvojičky - boli dve priehradky...

elisa7
15. máj 2009

Ahojte,dvojmaminy,gratulujem k prirastkom.Mam na vas-skusene otazku-kedy ste citili prve pohyby?

pipka
15. máj 2009

mtina na babybazare su teraz aspon dve take 😉 tie klasicke drevene 😉

anikar veeelika gratulacia k babatkam, uuuzasne miery a vahy ! 😵 😵 😵 vela zdravicka a stasticka zelame celej rodinke 🙂

kuspit vitaj 😉 rada sa s tebou zase stretavam po dlhom case v inej teme 😀

pipka
15. máj 2009
pipka
15. máj 2009
eviska83
15. máj 2009

Ahojte,
Vitam nove cakatelky 🙂 🙂 🙂 Ta tema by sa fakt uz mala premenovat 😀
Mauzi,pipka- uz mate zalozenu svoju temu? pozvete ma niekedy?
anikar- Velke gratulacie 😵 😵 😵
Mauzi- tvoji chalani musia byt ako anjeliky ked este stihas denne konika 😉 😉 😉
My ste teraz busy hladanim domu,do augusta sa chceme stahovat,uz sa neviem dockat.

mauzos
15. máj 2009

ahoj evi, no dnes velmi nestiham 😀 😀 😀 mali sme navstevu, menila som zimny satnik za letny a tak. Ja mam cely den zapnuty NB a ked niektoreho krmim, tak popri tom stale nakuknem, co nove 😝

mauzos
15. máj 2009

a temu este nemame. Ci uz si zalozila Pipka?
ked vies hackovat Evi, tak sa mozes pridat, vraj bude vstupenka hackovana ciapocka 😀 😀

a vitam vsetky nove dvojtehulky 🙂

pipka
15. máj 2009

este nieeeee, nestiham....balim na dovolenku 😝 😎

eviska83
15. máj 2009

mauzi- bohuzial hackovat neviem a ani namam predstavu akou vstupenkou by som mohla vstupit lebo ja na rucne prace vooooobec niesom(tak precitat knihu to zmaknem lavou zadnou za rekordny cas),teda aj to bejvavalo.ale ja nieco vymyslim.
Ozaj mas naaadherne orchide ,ja mam len jednu(ostatne pokapali) ale ta mi teraz zacala kvitnut.Ako casto ich polievas?

pipka
15. máj 2009

evi, budeme brat aj ine vstupne...kolaciky... 😀 😀 😀 pripadne pekne babatka 😀

nana77
15. máj 2009

ahojky!
anikar, blahozelam k babatakm!!! uzasne miery!!! a peknuce babatka! zelam vela zdravia a samu radost!!!!

nove dvojtehulky, vam srdecne blahozelam!!!

ani by sa tema nemusela premenovat, len by ste sa uz mohli smolknut do dvojickova 🙂 🙂. hned by nam tam bolo veselsie
🙂

mauzos
15. máj 2009

nana ked nam sa tu paaaci 😉

mauzos
15. máj 2009

pipka ja ziadne babatko ako vstupenku neberiem, stacia mi ti moji dvaja 😀 😀 ale kolacik moze byt 😝

evi dakujem. Polievam, vlastne namacam ich raz tyzdenne na hodinu do prevarenej vody s hnojivom na orchideje. A este ich sem tam aj rosim, ale teraz uz na to nie je velmi cas, nosila som ich stale do vane rosit. A mala som ich predtym v takych peknych keramickych obaloch na kvetinace, ale niekde som citala, ze maju byt len v tych priesvitnych. Tak som ich vybrala a fakt sa mi zda, ze odvtedy sa im viac dari 😉

zefa
15. máj 2009

ahojte som tu len teraz našla túto tému...môžem sa pridať?
tehotná už síce nie som(ale prijala by som)
moje poklady sú dvojvaječný,dvojročný čertíci

tatolu
16. máj 2009

zefa a brala by si aj dvojičky znovu?
Mne sa zdá, že s nimi je menej roboty ako s tým jedným 😀

mauzos
16. máj 2009

tatolu to fakt? potom si neviem predstavit kolko roboty je s jednym 😲 Hlavne taky den ako dnes, ze od pol stvrtej placu na striedacku, papaju na striedacku a nechcu spinkat ... a ako na potvoru som s nimi sama doma 😠

barboreta
16. máj 2009

Ahojte pridávam sa k Vám 😵 🙂

mauzos
16. máj 2009

barboreta vitaj 🙂 a gratulujem k dvojocakavaniu. Tesis sa?

tatolu
16. máj 2009

Mauzos najhoršie bolo tých prvých 6 mesiacov. Odvtedy sa vyhrajú a obzerajú medzi sebou samé.
Tiež som tomu neverila, keď boli maličké ako Tvoje 😉
Neboj, potom sa na ne nebudeš môcť vynadívať. Je to úžasné ako sa predbiehajú a okukujú každý deň 😉

eviska83
16. máj 2009

ahojte
barrboreta vitaj 🙂 ,vies dost skoro ze cakas dvojky,ake su pocity? 😵
Mauzi- tak to uz vydrzat len paaar mesiacov. 😉 😉 to zmakneme.Musime verit skusenym dvojmaminam.
Tatolu ,zefa- verime Vam nic ine nam neostava 😀 😀 😀
Ja som celu rodinku vychystala na dlhu prechadzku a mam klud ,neskor si idem zdriemnut(nabrat sily)
Mauzi,pipka- ten kolacik by som zmakla,len si povedzte aky.Pipka je uz na dovci?
Mimochodom Mauzi ako si ich namacala? to si ich dala do nadoby a nechala vo vode hodinku a potom vybrala?ja ich len polievam raz tyzdenne.Ale ako vravim prezila len jedna ☹

pipka
16. máj 2009

mauzi, myslela som babatka na fotkach 😎

nanuska, ale ja do dvojickova nemozem ☹ ...mam len jednu hanulku 😅 ...aj ked niekedy da aj za tri 😀 😀 😀

pipka
16. máj 2009

no zatial sa s vami lucim a odchadzam na dovolenku, tak sa tu majteeeeeee 😵 😵 😵

tatolu
16. máj 2009

Pipka, peknú dovolenku a dobre si oddýchnite 😉

eviska83
16. máj 2009

pipka- prajem prijemnu dovcu a nech sa Hanulka vybujari do sytosti🙂 🙂 🙂

mtina
16. máj 2009

Pipka ďakujem za linky na ohrádky. Aj keď tu už asi nie...
Ja síce moc nechcem drevenú, ale pri tejto ponuke, čo je pre dvojky, asi moc nenavymýšľam...