Dvojičky, druhá časť

catjob22
20. jan 2009

Ahoj, tak baby sem sa!!! 🙂

mia117
25. nov 2012

@kkatka113 vsetko najlepsie k meninam prajem,vela zdravicka tebe aj babulkam 🙂 🙂

zeina62
25. nov 2012

@bronia13 to je strasne velmi ma to mrzi, a s coho ti zacali tie bolesti?

andy_123
25. nov 2012

@kkatka113 - velmi sa tesim a gratulujem k detickam, zelam tebe aj bambulkam vela, vela stastia a hlavne zdravia. Nech mas svoje obe deticky co najskor pri sebe, vela mliecka a mozes ich dojcit co najdlhsie...... 🙂 🙂 🙂 Tesim sa velmi!!!!!!! 😵

andasla
25. nov 2012

@foryou25 to mi je luto, ze mas problemy...ja som tiez na zaciatku nebola na tom najlepsie, ale potom sa to dalo do poriadku a po 20. tyzdni uz bolo vsetko ok...prajem ti pekne tehulkovanie a nech sa ti problemy uz vyhybaju 😉

kkatka113
25. nov 2012

@mia117 dakujem krasne 🙂 po cisarskom som uz uplne fit, nic necitim, pohodka 🙂 drzim palce nech sa podari prirodzene, jasne ze je to lepsie, ja som uz rada ze ma nic neboli ale prvy den co mi dali malu bol tazky lebo sa nedobre vstavalo, bolelo to, ale zas pri babatku na to zabudnes a cim viac sa hybes tym menej to boli 🙂

kkatka113
25. nov 2012

@andy_123 dakujeeeem, no Helenka je sice este vyhrievana v inkubatore ale to len preto aby udrziavanim tepla nestracala vela energie, chodim ju casto pozerat, dnes som bola aj s manzelom a normalne je ta mensia sikovnejsia lebo sa vie prisat a cucat, co vacsia zatial nezvlada, sikovnicka moja, verim ze je jej za mnou smutno a chce uz byt s nami tak super papka vsetky vysledky ma paradne a pribera tak coskoro bude veselo 😀

sonia1501
25. nov 2012

@kkatka113 jeej u nas to bolo tak isto Lea bola mensia ona sa prisala hned, aj lekari hovoria, ze mensie babätka su ovela sikovnejsie a viacej k svetu.

84matulik
25. nov 2012

@esgal ahoj teraz tu čítam staré príspevky...ako ste už na tom? naši malí už pekne spávali skoro celú noc, ked mali tak cca 4. mes....potom nastal zlom, neviem prečo a furt sa budíme....ani cez deň nespia dobre, jedine vonku, to potiahnu aj 3 hodky, ale doma,...katastrofa....je to hrozne únavné a neviem čo robím zle☹(((( alebo je to OK? ďakujem krásne za akúkoľvek radu🙂)))

84matulik
25. nov 2012

dievčatá nemá záujem niekto o kočík abc design zoom 2012, kupujeme golfáč....ďakujem krásne🙂 viac mám v bazáriku, alebo aj t.č. na mňa🙂

esgal
25. nov 2012

@84matulik Ahoj, co sa tyka spanku tak je to super v tom ze zaspavaju sami v postielkach pri mliecku co vtedy nebolo ale noci stale otrasne☹ asi si to musime odtrpiet az kym budu vsetky zubky vonku. Papaju aj v noci este mliecko ale okrem toho su hore striedavo aj 5-7 krat hrozneee. Stane sa niekedy ze je noc fajn a zobudia sa kazdy len raz ale je to zriedkave. Co sa tyka spanku cez den tak asi mesiac uz spavaju len raz ale bohuzial len 1-1,5 vobec nie tak ako ine deticky ze 2-3 hodinky. Co uz su to take duracelky, ale potom o 19 ideme kupat a pred 20 uz spinkaju v postielkach. To je pre nas teraz uspech. Hlavne ze su zdravucke tie nase drobatka 🙂 teda u nas uz su to velkaci 🙂 Prajem vela zdravicka a nech deticky pekne spinkaju. A teraz som si spomenula ze mi tiez okolo 6 mesiacov spinkavali vonku aj 3 hodinky v kuse, pre mna to bol relax ked som sa s nimi prechadzala, vela trpezlivosti prajem, pa

mia117
26. nov 2012

@kkatka113 moja to je super,ze si uz ok 🙂 nech uz ste vsetky pekne doma. No teda pekna sikulka je ta mensia,ked sa vie pekne prisat🙂 neboj aj druha to zvladne,vsetko chce cas 🙂

No ja uvidim ako a kedy teda pojdem... Ranny monitor sa im nejak nezda,vacsiemu babatku bilo rychlejsie srdiecko,tak mi kazali nejest,nepit, dr.vzal moju kartu a siel sa poradit s ostatnymi dr. Tak snad to bude plany poplach a vsetko bude ok. Este nejdem stresovat dokym nepridu a nepovedia, tak ideme na to....

kkatka113
26. nov 2012

@mia117 jasne, ale verim ze to je len take docasne a este par dni vydrzis 🙂 No mozme si pisat ako sa nam v nemocnici dari, ja dufam ze pri dnesnom vazeni pojde ta moja terezka konecne s vahou hore, mensia pribera, ale musi aj tato, tak cakam na detsku vizitu 🙂

mia117
26. nov 2012

@kkatka113 moja,tak prave mi bolo oznamene,ze to idu dnes ukoncit.....tak snad bude vsetko ok

kkatka113
26. nov 2012

@mia117 fiiiha, neboj nic, jasne ze bude vsetko ok, sleduju ta predsa....a neboj sa sekcie, je to uplne ok, spinal je trosku neprijemny ale zas budes hned pocut plac babatiek co je krasne 🙂 den budes na intenzivke a potom na izbe, a fakt kazdym vstavanim to bude ovela ovela lepsie, nie je to naozaj nic strasne 🙂 Myslim na vas a ked sa bude dat tak napis 🙂

84matulik
26. nov 2012

@esgal ďakujem🙂)) no u nás je to tak, že večer tiež bez problému, chvíľku si k ním lahnem, niekedy ani nemusím a sú K.O...ale nevydržíme viac ako do pol siedmej, vtedy ich začneme umývať, nakrmime a spia...včera sme mali snahu to trochu posunúť, a bol tu čistý "Pezinok"!!!!! des, nikdy viac...vrátime sa k štandardu🙂))) Teraz sme týždeň chorí a nechodíme von, ide ma picnúť, už čakám kedy budeme môcť...a ešte sme si objednali aj nový kočík, golfáč cosato, tak sa teším kedy príde....Mala som ABCečko design, ale je mi nepraktický, zle som si to vypočítala ked som bola tehula...strašne sa mi páčil, tak som ho proste chcela🙂))))) No už sa teším každopádne von🙂)))

foryou25
26. nov 2012

@mia117 och drz sa, hlavne nech su babenka ok

vampgirl
26. nov 2012

@mia117 aj my drzime palce!!!! Lekari urcite vedia co robia, budete v poriadku, drz sa! A daj potom vediet, budeme netrpezlivo cakat na spravy 😉

dixie_chick
26. nov 2012

@mia117 Drzim palce! Skore zotavenie prajeme 🙂 .
@kkatka113 Dodatocne prajem vsetko najlepsie k meninam! Aj nas mensi bol ovela snazivejsi a tahal krasne 😵 ...az kym si nezvykol na flasu, potom sme bojovali 😖 .
Ako dopadla vizita?

dixie_chick
26. nov 2012

@84matulik A videla si ten cosatto na zivo? Ja som ho bola pozriet a velmi sa mi nepozdavala chrbtova cast, na koniec som kupila Baby jogger city mini double. Doma mam este aj Easywalker, ten asi na jar uz predam...

kkatka113
26. nov 2012

@dixie_chick vyyyborne, terezka pribrala 40 gramov a to bola tesne pred papanim cize to ide hore 🙂 A helenka pribera tiez, ta tak okolo 20 denne a obe dobre papkaju tak to takto bude hadam pokracovat a onedlho sme na porodnej vahe 🙂 no len nas tu samozrejme este par dni caka....ale vydrzime to je najmenej 🙂

jitka_r
26. nov 2012

@84matulik ahoj, prosím ťa a odkial objednávaš cosato?
@mia117 držím palce aby všetko dobre dopadlo
@kkatka113 vás pustia domov až keď budete na pôrodnej váhe? nás pustili 5dní po cisárskom pôr.váhy sme mali 2470/2350 a domov sme šli keď sme mali 2340/2290

84matulik
26. nov 2012

@dixie_chick jaska🙂)) moja sestra ho má🙂 ja som chcela baby joger city mini tiež, ale nevojde mi do výťahu...takže zvíťazil cosato....je krásny, ľahúčky a tým že je to golfáč a v zadu sa skladá tak že sa vždy trochu aj zúži tak s ním vojdeš hádam všade....tak jednoznačne som neváhala a už sa neviem dočkať🙂

84matulik
26. nov 2012

@jitka_r ahojky, tak ja ho objednávam v Trnave v bambini, veľmi rýchlo mi slúbili že bude, tak dúfam že to taj aj bude...chcela som z Močenoku ale nevedeli mi objednať ten červeno modrý sis a bra....

jitka_r
26. nov 2012

@84matulik ten istý by som chcela aj ja🙂 ja som sa doňho zamilovala🙂 a koľko ťa vyjde?

84matulik
26. nov 2012

@jitka_r 🙂)))) mal by stáť rovnako, t.j. cca okolo 300

jitka_r
26. nov 2012

@84matulik tak potom keď ho budeš mať tak daj vedieť ako si spokojná a či sa s ním zmestíš do výťahu..ja by som ho chcela na jar kúpiť🙂

84matulik
26. nov 2012

@jitka_r zmestím určite, lebo som ho skúšala 🙂)) sestra ho má🙂 je maličký, ľahký a perfišne vyzerá🙂))) ja mám abc design zoom, a nejak som sa prepočítala a nezmestím sa do výťahu a máme aj medziposchodie, takže bohužial ho musím predať.... ☹

jitka_r
26. nov 2012

@84matulik a výťah máte aký široký? 😅

jitka_r
26. nov 2012

@84matulik ja mám bumbleride a tiež sa nezmestím do výťahu a tento by som chcela ako druhý kočík keď potrebujem ale chcem vyjsť von sama aby som to zvládla, lebo momentálne je to nereálne.. ☹

esgal
26. nov 2012

@84matulik Presne tento ABC design sme pozerali aj my ale zdal sa mi strasne dlhy a nemotorny!! My sme nakoniec kupili Babyjogger city select a sme nadmieru spokojni!!! Uzasny, lahky, prakticky a aj sportak paradny. Teraz mse kupili Babyjogger city mini double a tiez velmi velmi dobry. Tak snad budete s novym spkojni 🙂