Dvojičky, druhá časť

catjob22
20. jan 2009

Ahoj, tak baby sem sa!!! 🙂

katka.ott
5. feb 2009

neviete, co je s taellou a jej detickami?

eviska83
5. feb 2009

katka -aj ja Ti prajem aby si ich len vypluvla 😀 😀 😀
Fonika -aj mne dr.povedal v 27tt tak deti su uz dolu hlavickami, a odvtedy su stale takto,ale niekto (uz nepamatam kto "asi nana") ze sa jej babo otocilo poslednu noc pred. 😎 😎
A ozaj aj Zofa sa uz dlho neozvala 😲 😲 😲

cherry01
5. feb 2009

ahojte. My sme kupili pampersky sleep and play v Metre - boli v akcii - kus vyšiel na 0,11 EUR

pipka
5. feb 2009

palculienkkka potesim ta, Antonio urcite na Slovensku minimalne jeden je...ja som mala pred rokom jedneho v triede v skolke 😵 😀 ale bol taaakyyyy zlyyyy, ze uz len preto by som ja meno synovi take nedala 😀 😀 😀
takze ak trvas na Antoniovi...potes te panbuh 😀 😀 😀

bea11
5. feb 2009

ja som mala otočené deti jedno dole hlavičkou a druhé hore a keď som šla rodiť už boli obidve dole hlavičkami aj lekár sa čudoval že sa to druhé ešte otočilo lebo predpokladal že bude nožičkami

palculienkkka
5. feb 2009

pipka ... no tak budeme mať šidielko 😀 ...
bea11..mala si sekciu?

pipka
5. feb 2009

ja som dnes kupila pampersky v Carrefoure a vysli ma malo cez 150 sk, cize cca 5,20€, 68 ks balenie, ale to som mala kupon na zlavu este z porodnice a plus poukazku na zlavu z Carrefouru, zato, ze sme nakupili nad 50€ este v januari 😵 😵 😵

pipka
5. feb 2009

palculienkkka a dvojmo 😀 😀 😀 😀 😀

potom budes mat narok raz mesacne na ukludnovacie caje v lekarni 😀 😀 😀

bea11
5. feb 2009

palculienkkka nemala rodila som normálne a išlo to celkom rýchlo v pondelok ma prepustili z nemocnice bola som na udržiavanie stále mi tvrdlo brucho a v stredu pri návšteve svojho lekára som sa s nim dohodla že ráno prídem do nemocnice a že sa to ukončí ale detičky sa asi toho zľakli tak poobede ako som prišla od lekára som dostala bolesti od pol štvrtej do pol deviatej som ešte stále čakala že mi to prejde ale neprešlo manžel ma o pol deviatej odviezol do nemocnice a o desiatej hodine a päť minút sa narodil Matúško a hneď za ním o päť minút Simonka išlo to strašne rýchlo oveľa rýchlejšie ako pri predchádzajúcich dvoch pôrodoch.

taella
5. feb 2009

katka, stále sme v nemocnici a ešte aj dlho asi budeme . Včera previezli Karolínku opať na JIS-ku , lebo od večera mala krv v stolici . Tak jej museli vysadiť mliečko , nasadili antibiotiká a sledujú ju .

zofa
5. feb 2009

Ahojte kocky,
stale som 3 v 1 😉 Len sa necitim dobre. Vcera som uz mala pocit, ze uz je to tu ale dala som si horuci kupel a pomohlo mi to. Ale dnes je to to iste ako vcera. Bolest v podbrusku, velmi neprijemna a este mam akoby ma niekto bodal zo spodu. Je to len 2 - 3 x za hodinu ale ta bolest je neskutocna. Volala som midwife, vraj ked sa to bude stupnovat a zhorsovat, mam prist aby ma skontrolovali 😖
A este ma stvu aj z obchodu, lebo nam mal prist kocik pred tyz. a este stale neprisiel 😠 😠 😠

eviska83
5. feb 2009

zofa- ja uz som si myslela ze si v nemocke,neviem ci horuci kupel bol dobry napad.Ved sa hovori ze ten vyvolava porod.len este chvilu vydrz
taella- drzime prste4ky nech vsetko dobre dopadne a ste co najskor doma
bea - zaaaavidim aj ja chceeeeem 😀 😀 😀 :-


















.

jarka82
5. feb 2009

Ahoj zofi ja som minuly vikend bola takto bolesti v podbrusku a v chrbte uz som myslela ze pojdem rodit a este som tu chvalabohu 😅 ako keby som mala dostat silnu menstruaciu drz sa

catjob22
autor
5. feb 2009

Ahojte kocky!
Jarka a zofa, drzte sa, este aspon chvilocku, aj ked ty JArka to uz mas celkom OK. Zofka, urcite horuci kupel nieeeeeeeeeee. Mozno tak vlaznu sprchu ale kupel je naozaj nebezpecny. Dufam, ze tie bolesti uz presli!

Cherrynka ahoj, to ste fakt dobre kupilin tie plienky! Moje babiky nemaju radi Sleep and Play, lebo vacsinou ich v spnaku paradoxne precuraju. Mys frcime na tesco fialovych plienkach a ie sa mi zdaju fakt vyborne 😉

katka.ott
5. feb 2009

taella, drzim palce. nech je vsetko co najskor vporiadku 😉

otazka: existuju aj tesco plienky fialove c. 1? aj ja som pocula, vraj su babatka voci nim odolne, teda ziadne zapareniny, ekzemy, nepromokaju, .... a jedno vyhodne PLUS - normalna cena 😀

cherry01
5. feb 2009

caty, prečúrajú????? ja som to ani neotvorila...to sú iné ako zelené pampersky? ma urve...idem kuk

cherry01
5. feb 2009

taella, veľa síl, neboj, všetko dobre dopadne. držím prsty.

annamary
5. feb 2009

ahojky Katka.ott Ty kde sa chystas rodit, ja som bola 100 pro za antolsku len sa boji ci ma daju na cisarak lebo vcera doktorka na ultrazvuku povedala že obidvaja dole hlavickami že akurat dobre k porodu. A nejake tie problemy zatial nemam tak bojiiim. Vsak ale ked ja som vyslovene za cisarak hadam ma nemozu nutit...
Cherrry01 pekny dnik Tebe aj Tvojim radostiam🙂

cherry01
5. feb 2009

ahoj annamary... no uz padám..zas plačkajú 🙂 🙂

mauzos
5. feb 2009

Taellka, drz sa.....drzim palce, aby Karolinka bola cim skor O.K. a zase pri bracekovi, aby im nebolo smutno.... 😉
Mne minuly tyzden Dr. povedala v poradni, ze obidvaja su dole ritkami, takze ze to bude pravdepodobne cisarak. Vraj uz sa asi neotocia, tak ma prekvapuje, ze Tebe Jarka sa babanka este v brusku tocia v 35 tt. No ved uvidime ....
V tych cenach plienok su fakt riadne rozdiely, musim to zacat sledovat.... ved pri dvoch to fakt nie je zanedbatelna suma.

annamary
5. feb 2009

😀 😲

katka.ott
5. feb 2009

annamary, budem rodit na antolskej. a je mi jedno ako pojdu dietky von, len nech su zdrave a este nech vydrzia v brusku 🙂 .
este uvazujem o epiduralke, zatial nie som akosi rozhodnuta. no pockam si do utorka a hodim otazky kompetentnym 😀

tie moje male sa stale zapajaju do konverzacie s vami vsetkymi, asi maju nejake pripomienky. furt mi cosi otrcaju 😀

annamary
5. feb 2009

aj moje vcera tak, dneska menej🙂 alebo ked mam pustenu nejaku hudbu tu pri compe tak su aktivny🙂) akurat som bola u kozmeticky na oboci tak zas cely salon vedel že to som ja s tými dvojickami 😀

catjob22
autor
5. feb 2009

Katka ott neviem, ci existuju, myslim ze najmensie su 3-6 kg. Ale fakr su vyborne, skvele!!!

Z Pampers slerep and play sme mali zaparene ritky lebo tieto su tensie ako normalne pampersy. Neviem, je to len mloj nazor, mozno niekomu vyhovuju. 😉

pipka
5. feb 2009

tesco plienky c 1 neexistuju 😖 inak nechapem, preco potom maju cislovane az od dvojok 😅 to mohli zacat cislovat tie 3-6 kg ako jednotky atd... 😒 😅

katka.ott
5. feb 2009

pipka, to je asi logicka tesco hadanka. kto ju vyriesi, ma dozivotny nakup tesco plienok zadara 😀

idem sa trochu natiahnut, hadam mi tie moje dieti dovolia aj pospat si.

tak vam prajem pekne popoludnie 😉

pipka
5. feb 2009

plienky ako plienky...najlepsie su tie, co nam niekto kupi a mame ich zadarmo 😀 😀 😀

ale inak ja som najnovsie velmi spokojna s DM Babylove, su makkulinke, elasticke a vyborne save. A dobra cena samozrejme 😉

pipka
5. feb 2009

kati no sak hodim rec s managerom Tesca a dam ti vediet 😀 😀 😀

poviem, ze poznam minimalne 25 bab, co riesia tento problem...a davaj nam plienky zadara 😀 😀 😀

cherry01
5. feb 2009

pipka, aj ja prechádzam na babylove..u nás sú za 0,13 eur za kus

pipka
5. feb 2009

cherry a ked nazbieras v DM 15 nalepiek, tak mas 10% zlavu...ja tak vzdy nakupim viac baleni do zasoby...a kym mi rodina nasetri dalsich desat nalepiek tak vydrzime....mam to skratka zariadene 😀