Dvojičky, druhá časť

catjob22
20. jan 2009

Ahoj, tak baby sem sa!!! 🙂

lucia.kl
17. dec 2010

@dusika11 teda ty máš tých psov dobre vychovaných, ticho závidím, ja som tu našu nejak nezvládla vychovať - bola hrozne hravá a čo ma nazačiatku poslúchala na slovo, tak potom ma začala totálne ignorovať, no nakoniec musela z domu - jej vrtenie chvostom by bolo pre deti životu nebezpečné ☹

lucia.kl
17. dec 2010

@juliagregor prosím ťa, môžeš mi dať vedieť ako je to zo súkr. skupinou dvojičkové maminky a mnou? bol mi zrušený prístup alebo ako to mam chápať. ďakujem...

juliagregor
17. dec 2010

@lucia.kl máš IP

adra22
17. dec 2010

ahojte takže v piatok ma prevážala záchranka do Banskej Bystrice a v sobotu o 8:45 a 8:47 sa nám narodili dvaja nádherný chalani Adrián 980 g a Dávid 1010 g chalani bojujú o život na detskej JIRS mna dnes pustili takže im budem každý deň nosiť mliečko. Dúfam že vy sa držkáte nemala som čas všetko čítať.

janette77
17. dec 2010

@lucia.kl 🙂) skratka mas system, tak dufam, ze aj ja sa do toho takto dostanem.🙂

matelko1
17. dec 2010

@janette77 aj ja davam co pride pod ruku.velkost mame rovnaku.
chlapci uz spia.my sme si dali vinko biele suche tak Na zdravie 🙂

lucia.kl
17. dec 2010

@adra22 gratulujem k chlapcom a prajem všetko dobré, nech sa chalani držia a pekne rastú aby si ich mala čo najskôr doma..

matelko1
17. dec 2010

@adra22 aho moja.pevne verim,ze hlapci sa z toho dostanu,su velki bojovnici.drzim palce a drzte sa.

nyya
17. dec 2010

babenky mozem sa vas nieco opitat....kedy ste si zacali kupovat vecicky pre malinke???

janette77
17. dec 2010

@matelko1 Na zdravicko! 🙂

janette77
17. dec 2010

Baby, ako ste sa dostali k adre?? Bola to teda sprava o nej?

janette77
17. dec 2010

...aha, uz som nasla adru - jej prispevok, prepacte, nejako sa mi to predtym nenacitalo...

janette77
17. dec 2010

@adra22 Velmi gratulujem a drzim aj ja palce, aby chalani pekne rastli a maminka aby bola zo dna na den spokojnejsia. Tusila som, ze ste v B. Bystrici, aj som to tu spominala. A tiez gratulujem, ze sa Ti spustilo mliecko, to chalanov postavi na nozky. Uprimne drzim palce!!!!!!!!

dusika11
17. dec 2010

@adra22 drzte sa
@lucia.kl no mala som dake skusenosti a citam dodnes vela knih o vychove psov..musela som ten moj spic bol tazko zvladnutelny
@nyya zhruba v tvojom tyzdni...aj vtedy som zacala prepierat bala som sa ze ostanem v nemocnici a nebudem pripravena
@janette77 no...ja asi nebudem robit kopky pre kazdeho, po prve mam velmi malo rovnakych veci lebo mam veci co som dostala.po jednom dietati..takze schytim navleciem..jake pak copak......... 😀 k lekarke mam spolocne pekne...a take roskosne svetriky som kupila u nas no kazdy inu velkost z rovnakych velkosti rovnake nemali..

adra22
17. dec 2010

@janette77 ďakujem veľmi pekne no budeme sa snažiť 🙂

mamoka4
17. dec 2010

@adra22 Ahoj, veľmi držíme chlapcom palce a Tebe veľa veľa síl. 🙂

mamoka4
17. dec 2010

@nyya vecicčky som pri každom tehotenstve začala pripravovať tak po 24 týž. Pri jednom bábatku ak je v poriadku je času dosť...teraz priu dvojičkách som teraz teraz v 26 týž. prať a pripravovať... 😉

juliagregor
17. dec 2010

@adra22 gratulka k chlapčekom a prajem Vám hlavne veľa zdravia a tebe veľa síl, aby si to všetko zvládla, veľmi silno na Vás myslím a držím všetky palce doma (a nás je veľa) ... 🙂 😉

katrinb
17. dec 2010

@adra22 mojenko, velkeee gratulko ku krasnym detickam.....drzkajte sa, budem na vas mysliet. A bude dobre.

andrea_b
17. dec 2010

@adra22 drzim palce aby chlapci krasne priberali, aby ste boli cim skor doma

adra22
18. dec 2010

Ďakujem vám veľmi pekne

tulina77
18. dec 2010

@adra22 gratulujem k narodeniu deti a drz sa...

adra22
18. dec 2010

Ahojte dnes nám zomrel Adrián takže sa tu istý čas neukážem tak sa držte dávajte na seba pozor a hlavne vám prajem aby vám všetko dobre dopadlo

mamoka4
18. dec 2010

Úprimnú sústrasť, drž sa! 😔

lucia.kl
18. dec 2010

@adra22 tak to mi je veľmi lúto 😢 , dúfam, že dozrie na svojho bračeka aby ten to dobojoval úspešne. myslím na teba a držím pestičky..

juliagregor
18. dec 2010

@adra22 úprimnú sústrasť, veľmi ma to mrzí 😔 , posielam tebe aj manželovi objatie a silu ...

zuzbel1
18. dec 2010

@adra22 uprimnu sustrast adra, prajem vam vela sil aby ste to vsetko prekonali a aby vam davidko robil radost 😔

nyya
18. dec 2010

@dusika11 dakujem tak to mam este aspon chvilku casu dost pockam si na nas dalsi 3D scan a uvidime az potom si zacnem kupovat nejake vecicky...

Dakujem babenky za odpovede 😀 😀 😀

dusika11
19. dec 2010

@adra22 uprimnu sustrast

janette77
19. dec 2010

@adra22 moja, stale na vas vsetkych myslim, sprava ma zaskocila, prijmi uprimnu sustrast. Adrianko je anjelik, ktory na vas dohliadne a postrazi Davidka, aby krasne zo dna na den rastol a mohol byt slnieckom pre tych najlepsich rodicov. Drzte sa!

janette77
19. dec 2010

@adra22 moja, stale na vas vsetkych myslim, sprava ma zaskocila, prijmi uprimnu sustrast. Adrianko je anjelik, ktory na vas dohliadne a postrazi Davidka, aby krasne zo dna na den rastol a mohol byt slnieckom pre tych najlepsich rodicov. Drzte sa!