Dvojičky, druhá časť

catjob22
20. jan 2009

Ahoj, tak baby sem sa!!! 🙂

sophie32
5. máj 2015

@dana_l Tie starsie si mala tiez ako keby dvojicky 🙂 No uvidime....budeme trenovat 🙂

polynka9
17. máj 2015

@nancsy ahoj. Ako sa mas ? Dufam, ze si uz doma z nemocnice a mas sa super 🙂

nancsy
21. máj 2015

@polynka9 ahoj😀. Uz som doma, ale bola som tam dlhe dva tyzden👿. Musela som podpisat papuer, ze dchadzam domov z rodinnych dovodov- strasne mi moje male dvojicky chybali. Teraz musim drzat dietu, aby sa znovu nic nestalo a na komci jula pojdem na operaciu.
Dakujem, ze si si na mna spomenula a myselal na mna. Ked som prisla domov, deti mi pripadali ako cudzie. Vystiskala som ich a ony nic, ziadne emocie. Tak som sa len pozerala , ako sa na muza usmievaju.... Strasny pocit. Ale teraz som s nimi sama a som v starych kolajach a velmi ma to tesi. Uzivam si ich este viac , ako predtym.
Ty sa mas ako?

polynka9
21. máj 2015

@nancsy ahoj. Dobre, ze si doma, ale hlavne davaj pozor aj na seba abybsi bola ok. Muselo ti byt smutno, verim ti a ten pocit ked si mimo je otras. Uz to mate z casti zansebou a bude len fajn, uvidis. Deti si velmi rychlomzvykaju na zmenu 🙂
u nas ok. Dnes prsi, tak mam onavu co budeme robit cez den. Snad sannam podari ist aspon 1 x vonku. Janko ma 2 zubky, pusta sa sam ale pada na zadok. Neviem kam sa tak ponahla. ☺ Emilko sa naucil po styroch, tak sa vytesujeme, ze sa pohybuje kam chce. Ucime ich na nocnik. Kazde rano a ide to Jankovi viac. Emilko placka ked ho dame. Dame par dni pauzu a skusime opat. A ako sa maju tvoje dievcata 😊

polynka9
23. máj 2015

Dievcata poradte. Zvazujeme kupu ohradky 8 dielnu. Kupit ju, aj ked uz stoja a chodia popri nabytku ? Bude to mat efekt ? Na nete som nasla za 70 eur. Poradte nam ☺

nancsy
26. máj 2015

@polynka9 ahoj, neviem ti poradit, co spravit, ked stoja. Moj maly-6,5 mesiaca sa zacina batolit, stavia sa na styri... Za chvilku sa urcite postavi. Mame ohradku 120x 120 a je super, sice sa tam so sestrou niekedy tlaci a nraza do nej, ale dokazu tam byt aj 30 minut. Blabotat si tam. Ja dufam, ze tu nasu vyuzijeme aj ked sa zacnu stavat na nohy, je to dobra pomoc, najma ked potrebujes ist na wc , alebo im rychlo spravit jest, ci hpdit do pracky.
Vela stastia, snad to neolutujes . Ale na druhej strane, kupit ju mozes a ak v nej nebudu chciet byt, tak ju skus predat...
Ahoj a pekny den 🙂

janis24
26. máj 2015

@polynka9 ahoj, ja uz som to tu raz pisala tusim, my ju vyuzivame doteraz, hoci nasi krpci chodia uz pol roka... Zo zaciatku tam byvali cele dni, ked zacali behat, tak iba doobeda, vtedy si porobim cokolvek potrebujem, alebo som tam s nimi (ohradka je vazne super velka, takze sa tam pomestime vsetci) a hrame sa alebo si citame... Je to len o tom ako si ich naucis, nasi su zvyknuti na tento stereotyp a este ani raz neprotestovali 🙂

martinafrancisc
10. jún 2015

Ahoj mamicky dvojciat. Viete uz o stetnuti dvojciat v tuto sobotu 12.6.2015? Bude v Bratislave v arealy prirodneho kupaliska Kuchajda a akcia zacina o 10tej. Mozno tu vie niekto o tom viac a napise... Chystate sa niekto?

mima595
10. jún 2015

@martinafrancisc - stretnutie bude 13.6. v sobotu na Kuchajde...začiatok je o 10.hod., konice o 16. hod.
http://stretnutiedvojciat.dvojickovo.sk/
viac tu...
môžte sa zaregistrovať, zaregistrovaní účastníci dostanú privítací balíček, tí, ktorí zaregistrovaní nebudú, iba v tom prípade, ak sa im ujde🙂))

inak je to vynikajúca akcia, my sme boli na 3. predchádzajúcich ročníkoch...

martinafrancisc
10. jún 2015

@mima595 Daujem za opravu 😀 a doplnenie.

ivinka77
17. jún 2015

iba posuvam info...

Bratislava a okolite mesta! Do celovecerneho hraneho filmu hladame babatka dvojicky, ktore maju teraz 1,5 - 2 mesiace, v case nakrucania /august, by mali mat cca 4 mesiace, nie viac. Honorovane. Rodicia, zaujemci, kontaktujte nas na mail komparzbratislava@gmail.com a poslite nam par fotiek dvojciat, mobil a mesto odkial ste. Heslo mailu DVOJICKY

melonik7
4. júl 2015

Maminky..ktore ste mali cisarsky rez..robili vam ho priecne/pozdlzne pri babetkach kt.su ulozene KP a este k tomu su obe sikmo..zaujima ma hlavne ten pozdlzny rez kt.sa vraj takto vedie pri tychto polohach a to bud od pupka dole alebo od pupka hore..vraj sa radi medzi komplikov.rezy aj co sa tyka hojenia..ako to bolo u vas? Dakujem za kazde info..

samsamsam
5. júl 2015

Ahoj maminky,som v 22.tt a čakáme dvojičky.U jedného nám zistili dvojcievny pupočník.Som vystrašená na smrť. Máte s tým skúsenosti? Ďakujem.

veronikonv
5. júl 2015

@melonik7 moj chlapcek bol ulozeny kp, celkovo mali zlu polohu, ale rez mi robili klasicky 🙂

kama2
5. júl 2015

@melonik7 ahoj, u nas spodne babo KP a este aj sikmo, vrchne babo priecne, rez bol klasicky priecne,snad o 2cm dlhsi nez pri prvom dietati,rezali cez tu povodnu jazvu 😉

luna0076
12. júl 2015

Ahojte, je tu mamina z Trnavy, ktorá má dvojičky? My máme 9 mesačné dievčatká a hľadám niekoho, s kým si môžem vymeniť skúsenosti, prípadne stretnúť 🙂

leona45
27. júl 2015

Ahojte, neviete ci existuje ohradka aj pre dvojicky, ako ste to riesili?

zuzi20
29. júl 2015

@leona45 Ahoj , existuje, taka vacsia, aj ja prave zhanam, ale zatial neuspesne. Mam vyhliadnutu - stvorec 150x150. Kukam bazar, na MK aj bazar.sk., je to dost vychytane...☹

majda27
29. júl 2015

@zuzi20 skus este pozrieť na bazos.sk tam tiez byva.

leona45
30. júl 2015

@zuzi20 ta 150x150 je uz ta vacsia? 🙂

zuzi20
30. júl 2015

@leona45 myslim ze hej, pre dvojky staci 🙂

zuzi20
30. júl 2015

@majda27 ty si z NM?? Aj jaaa 😉

sophie32
30. júl 2015

@zuzi20
@leona45 Dievcata, ja mam rucne robenu ohradku. Je to 120x160. Uz ju chcem posunut dalej. Je to z masivu. 🙂

zuzi20
30. júl 2015

@sophie32 a za kolko?

sophie32
30. júl 2015

@zuzi20 150 Eur

zuzi20
30. júl 2015

@sophie32 fuu, to dik, to je moc...

sophie32
30. júl 2015

@zuzi20 Nova stala 270 🙂 Ja som si dala robit, lebo vsetky tie z obchodu sa mi zdali velmi nestabilne. Ked sa dve deti zavesia na jednu stranu...tuto nebolo ani treba prichytavat o stenu...masiv je masiv... 🙂

majda27
30. júl 2015

@zuzi20 nie priamo.. z okolia.

zuzi20
30. júl 2015

@majda27 aj ja z okolia 😉

nancsy
3. aug 2015

Ahojte maminy! Tie co mate odrastene dvojicky, po akom case ste riesili dalsie babtko? Ja nad tý uvazujem... Moje maju 9 mesiacov, som po operacii zlcnika. Ale aj tak by som rda vedela, kedy ste sa odvazili mat dalsie. Urcite treba brat ohlad na svoj zdravitny stav, kedze je to rizikove tehotenstvo a vacina z nas rodila cisarskym. Na nete som citala, ze po cisarsom je nabezpecnejsie dalsie tehotenstvo po 18 -25 mesiacoch od posledneho porodu. Ako ste na tom vy?