Dvojičky, druhá časť

catjob22
20. jan 2009

Ahoj, tak baby sem sa!!! 🙂

schaja
3. máj 2011

@zuzika30 tento kocik sa mi velmi paci - idem skusit zistit ci by mi ho poslali aj do Anglicka - velmi sa mi paci ze sa tam daju pripnut autosedacky- lebo na niektore sa nedaju a aj cenovo je celkom prijtelny, a ked ty si s nim spokojna tak je asi fajn 🙂

zuzika30
3. máj 2011

@schaja ja ho ovladam nasucho 🙂 , mame este babulky v brusku, ale otocim sa s nim jednou rukov na mieste ,kolieska su dost velke, lahka konstrukcia na to ze je pevny a masivny ,ma perovanie na zadnych kolieskach ,ale nehojda sa ,tak neviem ci sa nejaky dvojickovsky kocik da hojdat

deinad
3. máj 2011

@matelko1
@lucia.kl
@janette77
@juliagregor
ahojte dievcata, moc moc vas pozdravujem a zelam krasny dnik, trochu som si vas precitala 🙂 som rada, ze sa mate dobre a deticky krasne rastu. Ja som sa potrebovala zotavit hlavne psychicky, takze teraz uz neplacem pri spomienke na babatko, skor sa tesim, az to znovu skusim. zajtra si idem po vysledky z hematologie a tak o mesiac by som chcela posledne KET-ko, ked dovoli doki. Uz druhy mesiac beriem vitaminy, cistim sa od hormonov, aby som bola pripravena co najlepsie 🙂. Ak by sa posledny pokus nezadaril, tak potom dalsi IVF cyklus od zaciatku, ale nevadi, pocitam aj s touto moznostou, hlavne aby som sa uz posunula zase o krok blizsie. Prajem vam pekny vecer a dufam, ze budete dnes poriadne fandit 😀

lucia.kl
3. máj 2011

@schaja
@zuzika30 tento kočík má @lusinkaj a už ho predáva, nebola s ním spokojná - niečo zo športovou čatou, ona vám najlepšie bude vedieť povedať že čo...

lucia.kl
3. máj 2011

@deinad budeme držať palce aby toto už bol posledný pokus a ty si konečne mala tie svoje vytúžené detičky 🙂

matelko1
3. máj 2011

@deinad jeej ahoj.veru davno si tu nebola a drzim palce aby ti to posledne KET-ko vyslo,moc,moc budem drzat vsetky palceky 🙂 .....som rada,ze si sa dala psychicky dokopy a ze ides bojovat dalej,super,tesim sa...tak daj nam vediet ake mas vysledky z hematolog.ale pevne verim,ze budu ok...

ika00
3. máj 2011

@slivocka presne si pamatam na tie nervy. Tazko sa nam rozhodovalo. Potom sme zasli osobne do Sale
(http://www.prenasedeti.sk) a ziskali sme prehlad. Strasne je, ze tu v BA, kde je podla mna dvojiciek z CAR neurekom nemaju na predajni takmer ziadne vystavene kociky. ... ze na objednavku - no to Vam dakujem. Clovek si to chce chytit. Kupili sme na inzerat Bumbleride (dievcata ho tu chvalili). Pacil sa nam velmi Easy Walker - to je podla mna mercedes, ale ma aj tomu zodpovedajucu cenu. A niekedy na jar kupim novy, iba ako sportak http://www.prenasedeti.sk/obchod/action/product....
Je super skladny, zaberie malo miesta v aute. Tak aby sme sa aj niekam pohli s tromi detickami 🙂
Naozaj si musis stanovit kriteria a zhodnotit za/proti. Urcite to bude o kompromise. Drzim palce.

ika00
3. máj 2011

Dnes som bola na kontrolnom CTG. A dr. skontroloval aj krcok. Vraj je dlhsi, ako v piatok. Nechapem, ako je to mozne, ale rozhodne ma upokojil. Ale uz budem viac oddychvat, nech sme co najdlhsie 3v1. 🙂

janette77
3. máj 2011

@zuzika30 no veru, "hojdanie" na vacsine kocikoch dnes uz chyba, aj na tych mono. Ja osobne by som to prijala...

lucia.kl
3. máj 2011

@janette77 môj sa tuším hodjá, musím to zajtra overiť...

lusinkaj
3. máj 2011

@schaja,@zuzika30 kludne sa pytajte o kocik,odpoviem vam... 😉

matelko1
3. máj 2011

@lusinkaj ahoj lusi,davno si sa ani v jdnej teme neukazala.....ako sa mate....co bambule...

zuzika30
3. máj 2011

@lusinkaj a s cim si neni spokojna na kociku, lebo mi ho mame uz doma, takze co mozem cakat?

lusinkaj
3. máj 2011

@matelko1 ahooooj,vies co nemam cas..kedze je krasne vonku,stale ideme prec...vonku na prechadzky,na navstevy 😉 😉
babiky sa maju super..su zdrave..len nas trapia zuby...nemame ziadne...ale trapia ☹

lusinkaj
3. máj 2011

@zuzika30 rozpravame o Dorjane,ano?
tak vanicky su strasne uzke...kedze mi sme ich mali na zimu,kde som musela mat fusaky,overaly...deky...bolo to strasne uzke..a co sa tyka sportovej casti tiez su velmi uzke...proste co mam teraz golfac,to je neopisatlne krasne siroke...baby mi v tom spia aj 4h.a v dorjane?vobec lebo sa nemohli ani pohnut,boli natlacene ako jaternice 😠
ale inac ok..lebo pekne prejde cez80ky dvere...aj sa mi pacil,aj cena super...len... 😒

janette77
3. máj 2011

@lucia.kl 🙂 zaaavidim, ja musim tahat "tam a spat", ked potrebujem napr. na dvore ucicikat.🙂 Raz som sa takto hrajkala aj 2 hodky a citala pri tom casopis, lebo Miska je malokedy ochotna buvat v nehybnom kociku, potvorka mala.🙂

matelko1
3. máj 2011

@lusinkaj super a zubky no tie budu este len robit sarapatu...nas trapia tiez,vlastne teraz uz nie,vysli nam dalsie u obidvoch ocaky.......a vonku sme aj my,lenze mame tu vyhodu,ze byvame v dome,takze sme na zahrade,mame pieskovisko,zahrad.domcek plastovy sme kupili,no vysantia sa jedna radost 🙂

veronika1982
3. máj 2011

@matelko1 ano sme priamo zo snv a ja teba aj tvoju sestru z videnia poznam.🙂 dnes boli nasi pozriet tak chalani su krasny. a kazdy je iny. jeden ma svetle vlasky a druhy tmave a ta ich vaha je ukazkova tak su tak trochu atrakciou kazdy sa chodi pozerat na nich..ja idem zajtra tak si ich vystiskam

lusinkaj
3. máj 2011

@matelko1 tak kedze mi sme v byte,utekame k nasim a mojej babke na dedinu na dom...tak najviac casu sme tam,skoro stale...ked mm robi,ja idem tam..preto tu ani nie som ☹ 🙂 lebo to sa neda porovnat dam ich vonku do kocika na dvor,spia 🙂

matelko1
3. máj 2011

@veronika1982 tak veru tie vahy na to,ze boli v brusku dvaja tak super,ved niektore maminy co cakaju jedno dieta tak taku vahu nemaju,klobuk dole.to kolko pribrala segra.....ja som rodila v 37tt a vahy boli 2420,2920 a to ma primar chvalil,ze super na to,ze dvaja,ze kde som ich mala...

zuzika30
3. máj 2011

@lusinkaj dakujem za odpoved ,tak uvidime, vsak zistime praxou, ale mrzelo by ma keby sme museli menit, paci sa mi

matelko1
3. máj 2011

@lusinkaj tak sa ti ani nedivim,ze utekate na dedinu a ten klud tam,ze..lepsie ako v meste....takze teraz ti v kociku vyspia dobre v golfaci,ano....
preto baby ak kupujete kociar tak zvazte za a proti,lebo kym deti su v hlbokej casti je vsetko ok,ale akonahle sa nahodi sportova,tak kazda hlada nieco lahke atd...

veronika1982
3. máj 2011

@matelko1 nepribrala nejako extra vela tusim okolo 17 kg alebo tak nejak. a primar sa uz pred tyzdnom vyjadril ze ju uz nebude trapit ze vahu maju peknu a predsa este pockal tyzden. no co uz len lepsie pre nich. ale posledne dni uz fakt bolo vela na nu a dnes mi jedna sestricka povedala ze konecne uz su na svete ze to uz sa nedalo pozerat na to jej velke brucho.. 😀 a chalani su vraj velky papkaci tak uz skusaju kojit

katka.ott
3. máj 2011

ahojte dvojtehulky, predavam kocik po mojich dvojickach. cena je aktualne znizena 🙂

https://www.modrykonik.sk/bazar/dvojicky/5ls9/k...

schaja
3. máj 2011

@lusinkaj ono je dost tazke vybrat kocik aby sme presli cez dvere a aj babatka mali dost miesta- asi zase musime zvolit nejaky kompromis, ale velmi pekne dakujem za radu 🙂 ja najviac verim ked to ma niekto osobne vyskusane

janula18
4. máj 2011

Ahojte, chcem sa spýtať ako ste vy priberali. Ja mám zatial 5,5 kg naviac čo sa mi zdá byť málo.
Ešte min. týžden som mala 63 kg a teraz mám 62,5 čo je ešte menej. Jem dosť, a aj sladké mi veľmi chutí.
Teraz drobcov nemerali tak dúfam že su v poriadku.

slivocka
4. máj 2011

Baby dakujem za rady ohladom kočíkov, este budeme rozmyslať ale vedie zatial tento http://www.svetkocikov.sk/kociky-dorjan/32-dann... su k tomu aj autosedačky čo som určite chcela tak sa vytešujem . vdaka za rady 🙂
@janula18 ja som v 21tt a stale mam pôvodnú vahu, schudla som 5kg zo začiatku a teraz som to dobehla no koliše mi to , raz mam o kilo viac potom o 2 menej tak nerozumiem tomu 😕

mamoka4
4. máj 2011

@janette77 Ahoj, pokojne začni davať maličkým tie najľahšie hrkálky, moje majú dnes presne 2 mes. a už vyše týž. pozerajú na otačajúci sa kolotoč nad postieľkou a ked ich dám na bruško "cvičiť", tak dám pred nich farebné hračky 😉 Uvidíš ako saim to bude páčiť. 🙂 Ja som si kúpila knihu Hrajme sa s najmenšími, ešte ked som mala prvé dieťa a sú tam výborne rady od novorodeneckého obdobia, je to fakt super kniha, napr. somsa tam dozvedela ze kojenci maju 2 x aktívnejší mozog ako dospelý. 😵 🙂 daj vedieť ako sa Miškovi a Miške páčili hračky.

janula18
4. máj 2011

@slivocka ja som tiež na začiatku schudla 3kg ale tie že som pribrala ani nerátam. Ja rátam hmotnosť od pôvodnej váhy na začiatku.
Len teraz mi zistili že mám málo železa, tak musím brať 2x1 tabletku tak neviem či to môže byť z toho

smejko
4. máj 2011

Ahojte, od včera máme doma kočík a autosedačku, zatiaľ iba jednu, ale druhá príde do konca budúceho týždňa, huráááá.... padol mi obrovský kameň zo srdca, bála som sa, že to nestihneme ....