Dvojičky, druhá časť

catjob22
20. jan 2009

Ahoj, tak baby sem sa!!! 🙂

katka.ott
6. mar 2009

no dievcence, idem off, lebo mi MM vykrikuje, ze sa mu nevenujem a nevnimam ho. hoci viem, ze mam 2dnovy deficit MK 😠

dobru noc vam, bruskam aj detickam 😉 🙂

katka.ott
6. mar 2009

teda MM vie o tom deficite 😀

.....bru noc

mauzos
6. mar 2009

dobru noc kati a nepu.... velmi, aby sa manzel rano prebral 😀 😀

fida
6. mar 2009

Dievcata dakujem za vase nazory a podporu. Zuzi, ja viem ze sa to takto rata, len som trosku ostala zaskocena, ked aj lekar vravel ze su trochu male.... Tak nic, budem pekne papat, oddychovat a tak. Uz sa na ne velmi tesime. Dobru noc prajem

janula13
6. mar 2009

Zuzka, ja som 25tta tiez nieco cez 8kg navyse ale inak som ako predtym, vsetko je v brusku, tiez som zaskocena ako to ide hore, jem normalne, niekedy aj malo a stale to stupa..
ozaj mozem sa spytat kto vam robil vstavane skrine, ja prave hladam firmu...ak si bola spokojna.. 😀

janula13
6. mar 2009

fedra naaadherne babatka, akurat som zbadala, su krasni, obaja, baculatucki 😀 Blahozelam, mas byt na co hrda 😉

zuzka0807
7. mar 2009

jani, my sme z dubnice nad váhom, tak to bol nejaký známy môjho muža... a ani nevie (môj muž) či je len živnostník alebo to má na firmu, ale nevie názov, ale neviem, či ti to pomôže, keď dubnica je asi ďaleko (ale ak by si chcela zistim číslo na neho), ja som spokojná, hlavne kvôli cene, lebo nám to dal akože po známosti. môžem spraviť foto a hodím do albumu.
ja som dnes dosiahla 70 kg, fuuuu
a čo máš ozaj už pochystané pre bábätká? kočiar som videla, aj my ho chceme, hnedý, pôjdeme zaplatiť za neho zálohu, keď pôjdeme do toho hlohovca na 4D 1. 4., ozaj ty už si bola, či ideš tento týždeň? pri výbavičke ideš podľa nejakého zoznamu? a čo autosedačky? a tie všelijaké lehátka, hrazdičky... to budeš kupovať nové, alebo cez nejaký bazár?

zofa
7. mar 2009

Fedra ja som ti vcera zabudla zagratulovat, sorry. Gratulujem k babatkam 😉
Manzel mal tyz. dovolenku ale dnes uz bol v robote a ako o 6.30hod. zatvoril dvere, tak sa nasa hviezdicka rozhodla revat az do jedenastej. Popritom zobudila aj druhu malinku a ja som uz mala slzy na krajicku. Ale nakoniec sme to zvladli 😅 Dala som ich spolu na nasu postel, najskor si jedna druhu obzerali, potom sa pooblapkavali a za 5 min. uz spali ako zarezane 😉 Tak som si aspon stihla poprat a uvarit a teraz by som si taaaak schrupla 😖

eviska83
7. mar 2009

katka- uz ste sa prebrali s tych vyparov? 😀 😀 😀
zofa- takze ich zvladas aj sama,si frajerka 🙂 🙂 🙂 ,a hlavne ze uz sa netrapis kvoli mliecku,to nieje to najdolezitejsie co im mozes dat,Najdolezitejsia je LASKA a tej maju urcite azaz 😵 😵 😵
Pipka- dospavas vcerajsok?

zofa
7. mar 2009

Chcela som pridat fotky ale nechce mi ich ulozit v albume 😠 Teraz uz musim bezat ale neskor to skusim znovu.

pipka
7. mar 2009

cafte fifinky, no ja som si vcera uzilaaaaaaa, taaaak sme sa nasmiali, az nam slzy tiekli 😀 😅 dosla som domov ale vzorne, tesne po polnoci, taxikom, a ja ze co na mna ten taxikar tak cudne pozeral...a dojdem domov, kuknem do zrkadla a ja cele oci rozmazane , uuplne cierne od toho smiechu, no vyzerala som jak ten spevak z Cure 😀 😀 😀

rano ma manzelik vzorne nechal vyhajat, tak som vstavala az o jedenastej, to som sa naranajkovala, takze obedovala som az teraz 😅 😀 najradsej by som teraz isla na prechadzku s hanulkou...ale toto pocasie je otrasne 😠 🙄 🙄 🙄 tak sa tu bavkame doma v ohradke a tatinka sme pre zmenu pustili do roboty 😅

pipka
7. mar 2009

januli, si z BA? ja mam znameho, co nam robil roll-door a sme velmi spokojni, a velmi lacno oproti inym renomovanym firmam 😉

pipka
7. mar 2009

evi, uz mam nadspate 😀 😀 😀 dnes ponocujem s vami 😎 lebo MM je v robote, tak som slamena vdova vecer ☹ 😅 😀 ale mam aspon volny pc a nebudeme sa hadat 😀

pipka
7. mar 2009

fedri, blsky su naaaaaaaaaaaadherneeeeeeee 😵 😵 😵 😵 😵

lalupa
7. mar 2009

gratulujeme k prichodu novych babatiek 😵
zaregistrovali ste aj cmukyne bambulky? chutnucke...
nech su vsetky zdravucke 😵

martiina
7. mar 2009

ahojte baby, nejak som nepostrehla alebo zabudla 😅 leonka už má bábätká? Ozvala sa, lebo dnes som zbadala že mala termín 😵
palculienka, už si doma? čakáme ťa tu 😵
pipka, ohľaduplného manželíka ty máš 😵
my akurát čakáme návštevu, tak som celé doobedie chystala 😅
pipka a čo si mala akú stretávku, skade, zo školy?
jarka ahoj, čakám fotky tvojich drobčekov 😵 ešte raz gratulujem, krásni ste 😵

martiina
7. mar 2009

babenky, pamätáte si skybaby? zistila som že čaká bábo, strašne ale strašne jej to prajem 😵 😵 😵

nana77
7. mar 2009

cherry, tomaskovi vsetko najlepsie k prvym meninkam!!! 😵 😵 😵

martinka, pokial sa pamatam, leonka uz ma dvoch chlapcov - mal byt parik, a narodili sa chlapci 😉 . inak, na skybaby sa pamatam, bolo to hrozne.... tak sa velmi tesim, ze caka babatko a dufam, ze tentoraz bude vsetko ok!!!!

zofka, naozaj sa netrap pre to mliecko. ja som malych tiez nekojila. nie, ze by som nechcela, ale mala som malo mliecka a aj o to som prisla pri tych stresoch s ondrejkovou operaciou.. dlho som sa tym trapila, ale uz to neriesim, mali budu mat zajtra 10 mesiacov a este neboli chori (s vynimkou soplikov, co raz mali a ktore sme zvladli homeopatikami). uprimne a v dobrom zavidim maminkam, ktore koja svoje deticky, a zo srdca im to prajem 😉 , ale uz sa netrapim kvoli tomu.

eviska83
7. mar 2009

My si dnes varime vsetko ako na velku noc,lebo potom uz nebudem moct 😝 😝 😝

pipka
7. mar 2009

ano mati, z gympla, ale taku neoficialnu, my sme boli taky super kolektiv, ze sa stetavame aj castejsie, nielen kazdych 5 rokov. CCa tak 2-3x do roka 😉 😉 😉 a vzdy je taka super zabava, ze sa mi ani domov nechce ist...len tentokrat ma Hanulka tahala...ale ked som dosla, sladko spali aj s MM, tak som kludne mohla este zostat...ale nevadi... 😉 nabuduce 😀

co si chystala? 😕 zase nejake mnamky? 😕

catjob22
autor
7. mar 2009

Ahojte kocky!

Pani Matka, dobre ze si vsimnas take veci, ja sa tiez hrozne tesim, ze skybaby je tehotna, juchuuu, ona bola vtedy taka perfektna a statocna, velmi ju obdivujem ako to zvladla a zo srdca jej prajem zdrave dietatko!

My sme dnes boli skoro celyy den doma, lebo tu neskutocne fuci akurat teraz vecer sme sa presli do kostola (5 minut chodze) a sup deticky do vane. Dnes som prvykrat v zivote varila svieckovu a mnam - taka bola vyborna, ze este furt ma pokusa aj teraz nalozit si 🙂 Ale hlavne detom chutilo, ti moji papkaci spraskali spolu 4!!ks knedlika 🙂 Super! 😵

Cherrynka, aj ja posielam Tomaskovi k jeho prvym meninkam vela boztekov a ty mu dnes ako dasrcek prihod aspon 100ml mliecka navyse 😀

cherry01
7. mar 2009

ahojte. nestíham vás čítať...ale asi aj ja som tolko písala ako tehulka a teraz uz nestíham 😀
caty, dakujeme, Tomimu som vysvetlovala ze má meniny..ale mal to v paži 😀 a mliečka stiahol 150 ml... 😉 V noci sa mi budia už iba raz. okolo druhej..a potom uz len ráno o siedmej.
Ako s bytom? u nás na dome dnes konečne betonovali - aj počasie prialo. Takže budúci týžden výmena okien.

ahojte nana, pipka, mauzos, janula, katka a každýýý...dobrú noc.

pipka
7. mar 2009

ajoj cherrynka, pripajam sa k blahozelaniu k Tomaskovym meninka a ze mu kamoska Hanulka cmuk posiela 😵

pipka
7. mar 2009

cat ajooooj, no tesim sa, ze babulkom chutila svieckova...aj mne chuti, neposles mi? 😀 😀 😀 ja sa uz tesim, ked hanula bude taketo papanice papat...s maminkou a tatinkom sutazit, kto zje viac knedlikov 😝 😀 😀 😀

jarka82
7. mar 2009

Ahojte eviem nahodit fotky ☹ dakujem za gratulacie
Fedrus gratulujem vela zdravia a rychle zotavenie
Zofka ty si mala klipsne po cisarskom alebo sitie? ja mam klipsne a v utorok mi ich budu vytahovat 😕 a rana boli a boli hlvne dnes ☹ babiky su krasne starsia stale ale place hladna ta mensia stale spinka,papa usmieva sa.

katka.ott
7. mar 2009

ahojte, ja len tak na rychlo.
minulu noc sme prezili v zdravi a bez akeljkolvek ujmy 😀

dnes sme mali trochu navstevny den, takze som upratovala, varila, piekla, okrem toho vyvesala 3 pracky - hrala som sa na superzenu 😀

male prave dost bolestivo kopu, takze sa idem ulozit 😔

....bru noc 🙂

mauzos
7. mar 2009

ahojte babenky
Cherry Tomaskovi vsetko najlepsie k meninam zelam, aby aj dalej tak krasne rastol a robil radost mamine a ocinovi 🙂
fedra babulky su krasne 😵
katka som rada, ze vcerajsia vecera nemala ziadne nasledky 😀
pipka, ziadne srandicky dnes? som sa tesila, ze po zurke nam tu zase napises nieco podobne ako vcera 😀 😀 😀
zuzka, janka ide zajtra na ten 4D do Hlohovca
zofka, jarka co robite s tymi fotkami? ved sme zvedave na tie vase princeznicky 😉 😝

pipka
7. mar 2009

jarka vitaj doma 😉 bambulky nech posluchaju a maminke len radost robia 😵 😵
musis pockat na mangela nech ti s tymi fotkami pomoze, lebo uz horime zvedavostou 😅 😀

kati, dobru nocku 😵

mauzos
7. mar 2009

ahoj pipi, no co dnes ziadne srandicky? 😀 😀 😀

pipka
7. mar 2009

a coze by si chcela mauzi? Vtip na dnes? 😀