Maminky trojičiek

tomaslavka3
4. jún 2008

Nenasla som na tuto trojcatkovsku temu nic,chcem otvorit nieco extra pre mamicky trojiciek.Chodim na MK nieco vyse roka,ale o trojickovskej mamine tu nepocut ani v teme o dvojcatkach.Mozno po case sa ku mne prida uz mamina alebo tehotna mamina trojciatok,pripadne taka,ktora cakala trojicky.

mojmacik
26. mar 2009

Inak vsetko je na www.trojicky.sk

margaretka11
26. mar 2009

Mojmacik gratulujem ti k bábätkám a mali nádherné váhy. A klobúk dole, že si to vydržala tak dlho, ku koncu si to už určite nemala ľahké 😉 . Ale musí to byť úžasné mať doma tri bábätká 😵 . Aj keď určite je to aj náročné, starať sa o tri malé bytosti. Držím vám palce, nech sa detičkám krásne darí a robia vám veľa, veľa radosti 🙂

smilers
26. mar 2009

Zdravim, vidim ze u vas je urodicka trojcatek 😝 vsem novopecenym maminkam gratuluju, u nas se to zas tak moc nemedializuje, popravde trojcata uz u nas nejsou takova rarita jak treba ctyrcata 🙂 jinak uz mame doma konecne nove auti,,hned se lip jezdi 😉

bibka333
26. mar 2009

mojmaci gratulujem k babatkam ja som zo stareho mazornika a poznam aj kvietky 🙂 taka ak sa pojdes prejst daj vediet

tomaslavka3
autor
26. mar 2009

ahojte-kvietky bude zajtra v denniku Plus 1 den

bibka333
26. mar 2009

tomaslavka dakujem za info ja som s nou vcera trosku kecala cez mobil ale naozaj len trosku 🙂

mojmacik
26. mar 2009

jeeej ,moj muz volal do plusky,lebo aj my sme tam boli.. pisala som to aj Kvietky,ja som tiez na mazorniku,hned za bald.mostom 🙂

jakubliasofi
26. mar 2009

Mojmacik, my to mame ako Vy. Jednovajecne slecny su dole a mensie, Jakubko je celkom hore, pod prsiami a ten vazi najviac. Tak to ste pokope vydrzali velmi pekne az do 37 tt, super, aj vahy deti su krasne. 🙂 Lezala si pred porodom dlho v nemocnici?

bibka333
26. mar 2009

mojmacik ja na mliekarenskej to ten dreveny domcek vsak? 🙂

mojmacik
26. mar 2009

bibka-ten dreveny novy, nie ten na odbocke do mostarne
jakubliasofi-vraj je to bezne hospitalizovat od 24 tt,takze aj ja som si tak dlho polezala.Inak okrem rapidneho ubytku zeleza,hemoglobinu mi nic nebolo. Brucho mi netvrdlo,neotvarala som sa ,serklaz mi robit nemohli,lebo jedna placenta prekryvala branku a to by bolo riziko sit,takze len pesar. pribrala som len 16 kil,no brucho mi zostalo,nekojim,lebo mliecka mam veeeelmi malo.Po porode som kvoli zlemu krvnemu obrazu bola na tom veeeeelmi mizerne.Kazdy ma obdivoval ako beham s bruchom a po porode som bola udychana,isla som do mdlob asi take 3-4.Hemoglobin som mala 74.

mojmacik
26. mar 2009

3-4 dni myslim 🙂 .Pisali o nas aj v plus1 den aj v plus 7 az na 2 stranach.No ako to tu bolo spomenute nic z toho.A este smebolili v slov.rozhlase a na stv1 v Slovensko dnes 26.2.

mojmacik
26. mar 2009

Pozri si www.trojicky.sk je to o nas ale este len v procese tvorby 😀

tomaslavka3
autor
27. mar 2009

mojmacok-gratulujem vam obom aj manzelovi k vasmu trojnasobnemu stastiu,po ktorom ste tak tuzili.Vela zdravia,sil,energie a lasky pri vychove. 🙂 🙂 🙂

jakubliasofi
27. mar 2009

mojmacik, mne lekarka o hospitalizacii zatial nic nehovorila, tak dufam, ze je vsetko ovkej, zelezo mam v poriadku, no dopujem sa tabletkami sorbifer uz od 3 mesiaca dva krat denne, hemoglobin mam 112 , no mal by byt min. 120, ale od buduceho tyzdna mam chodit do poradne uz kazdy tyzden 🙂 , zatial som pribrala 12 kil
🙂

fajn
27. mar 2009

kveitky nádherná mimišátka 🙂

tomaslavka3
autor
27. mar 2009

kvietky-tak uz som vas videla 🙂 🙂 🙂

smilers
27. mar 2009

kvietky moc hezke holcicky, moc gratuluju 😉

renuskacool
27. mar 2009

Bože baby-vyznie to asi trapne ale ja vas obdivujem a hlbokú poklonu skladam...ja mam teda syna 9r.a dceru 15mes.ale ta je za dvoch chalanov 😅 😅 ...Kolkokrat si poviem mat take 2 Terezky tak si to asi hodím 😀 😀 ale 3 si fakt nedokážem predstavit 😅 .....Ako to preboha zvladate??Ešte babätka ....ako tak ale ked už chodia...To musí byt fakt celodenná makačka,alebo musíte mat veeeeelmi dobre a poslušne detičky..Inak je to nadherné-na tých fotkach......ale neviem si to v reali predstavit........Fakt obdivujem!!!!!!

elenita
27. mar 2009

Jeeej, baby, ked tak pozeram na tie krasne fotecky......hned by som brala este trojicky k tym mojim dvojkam 🙂

mojmacik
28. mar 2009

jakubliasof-ja som mala krv fajn az do24 tt,potom mi hem.klesol na 97 ale vybrala som az 15 venoferov(zelezo cez infuzku) a drzalo sa to az do porodu na 110,no po porode boli aj doktory z toho v soku 74. tranfuzku mi nechcela hematologicka nasadit,pretoze ja som cele tehu brala prednison na oslabenie imunity,takze mohlo by sa stat,ze dodana krv mi mohla urobit nejaku sarapatu.toto bolo moje 4 tehu,takze preto ten prednison aby som neodmietla plod,tie tri skoncili predcasne v 19tt,10tt a12tt.Takze preto tie trojcata 🙂 ,lebo tam hore ma ma asi niekto rad a moje anjeliky mi takymto sposobom posla spat 😉 Dnes som tu skoro...prave sme dopapali a su v postielke a debatia medzi sebou,tak ich nerusim 😅

bibka333
28. mar 2009

mojmmaci tie posledne vety az mi slzy visli 😔 ako sa mate hadam dobre a uz chodis na prechadzky 🙂

mojmacik
28. mar 2009

Bibka-myslim,ze nie len tebe,lebo ja ked si na to spomeniem,tak vzdy rumadzgam...aj teraz ☹ .na to sa zabudnut neda,hlavne na to prve,ktore som musela uz porodit.
No na prijemnejsiu temu.Opat sme teraz dopapali,takze momentalne zaspavame a inak sa drzime.Na prechadzke sme este neboli,lebo nemam spojky na kociky no a s tromi musia ist traja.No chodime len tak pred dom na terasu,no od cesty nas nevidno.Nase drobce boli o cosi vacsie nez kvetinky,my sme mali vsetci vyse 2 kil a domov sme isli na 12.den.Kvietky tam bude asi dlhsie.Na tych fotkach vypadaju take velke a prito su take dobunke,to sudim podla mojich,Mali druhe brady ale toie telicka...bala som sa ich chytit.No teraz su uz poriadne buchty 3430-3600 g mali pred necelymi 2 tyzdnami. 56 su nam uz pomaly male.

bibka333
28. mar 2009

mojmacik a ty mas kazdy kocik zvlast? no moja Eliskam mala 2300g a to bola len jedna 🙂 ale mne zle vyzivovala placenta tak preto bola malicka ale hlavne nech je zdrava 🙂

jakubliasofi
28. mar 2009

mojmacik, tak to si si musela vytrpiet ☹ ....no teraz sa uz len radovat , ze vsetko dobre dopadlo, drzim veeeelmi palce, aby deticky rastli do krasy a robili Ti len radost 🙂 🙂 🙂

tomaslavka3
autor
28. mar 2009

elenita- 🙂 🙂 ,ty by si to urcite zvladla,pretoze vacsinou kazdy pise,ze ma jedno a ma niekedy dost.Zelam ti vela zabavy a srandy s dvojickami.

maca793
28. mar 2009

ahojte, práve so čítala, že tu v BB sa narodili vo štvrtok trojčatá.- dievky. boli na moje počudovanie veľké.
len nezávidím mamine, ja som si dosť vytrpela s dvojčatami. ale dalo sa to.

tomaslavka3
autor
29. mar 2009

renuskacool-dakujem,zvladat sa to musi. 😀 a neboj nehodila by si si to 😉 ,ked sa na teba to decko usmeje po nejakom nazlosteni zabudnes aj preco si sa nahnevala a rozculila.Mas pravdu s babatkami to nebolo take,ako teraz ked zacali chodit a je ich plny dom. 😀 .Ja mam deticky dobre,no teraz su uz dost vymyselne a jedna z nich je trosku vymyselnejsia ako tie dve, tie dve by to nikdy nenapadlo,co ju a potom po nej opakuju a je plac...

tomaslavka3
autor
30. mar 2009

jakubliasofi-a ked sa nataca napr,modre z neba operaciu klbov vtedy nieje sterilita,behaju tam s kamerami,osvetlenim...?nerozumiem rozdielom,ze vilo rozboril moze a napr,tvoj manzel nie.ktory by tam pri tvojej hlave stal drzal ta za ruku a nikho by nerusil.Je to len o protekcii,skus si nieco vybavit. 🙂
A pytaj sa na tu hospitalizaciu ani mne nic nebolo,je to len o bezpecnosti pre babatka a istote. 🙂 🙂 🙂

tomaslavka3
autor
30. mar 2009

maca-to sa narodili nasim kvietkom 🙂 🙂 🙂