Maminky trojičiek

tomaslavka3
4. jún 2008

Nenasla som na tuto trojcatkovsku temu nic,chcem otvorit nieco extra pre mamicky trojiciek.Chodim na MK nieco vyse roka,ale o trojickovskej mamine tu nepocut ani v teme o dvojcatkach.Mozno po case sa ku mne prida uz mamina alebo tehotna mamina trojciatok,pripadne taka,ktora cakala trojicky.

misicka85
15. sep 2009

Ahoj holky, teda já trojčátka nečekám, ale chtěla jsem vám napsat že máte všechny moooc krásné dětičky!!! Fakt klobouk dolů pře vámi že to zvládáte! Držím i nadále palečky a přeji krásné a zdravé dětičky 🙂

mounty
16. sep 2009

ahojte, ak sa tu najde maminka ktora sa chysta k decembru predavat kocik pre trojicky za 10.000 max, tak prosim ozvite sa mi, je to pre kamaratku co caka na Vianoce tri dievcatka........uz som sem pisala za nu, maju sa fajn, babenky pekne rastu v brusku a maminku uz musi lezat, tak im chodia dobri ludia staratsa o dalsie tri deticky.....piste IP, ak by sa nasiel niekto.Dik..........smilers, Teba sa to netyka 😉

mojmacik
16. sep 2009

Jakubliasofia-jeeeeej no ze si sa aj ukazala ach Jakub ,tak oni to maju dane asi menom. No moj bol najvacsi placko asi tak do 2-3 mesiacov nastastie sme ho nemuseli nosit narukach.On strasne plakal pri prebalovani a kupani...uz vedel,ze bude papat a nesiel to vydrzat.Teraz je to slniecko a najcitlivejsou je Hanka.Adelka to je taky certik.bertik.Mate pekne vahy,my sme ako 15 tyzdnovi mali 5100,4920,4900g, takze nieco podobne ako vy. Ak budes stihat ,nahod aj nejake novsie fofo,nech vidime ako rastiete do krasy.
Mouty-no ja svoje kociky este potrebujem,ja tam mam aj sportaky ☹ ...ale aj tak mam 3 kociky,nie trojickovsky

mounty
17. sep 2009

moj macik, ked mas tri kociky, tak to ich dako spajas? To by bolo asi naj riesenie, dik za odpoved, napis aj aky je to druh, znacka...

sonikah
18. sep 2009

Ahoj dievčatá, môžem sa k vám pridať? My čakáme tiež trojičky. Dnes máme práve ukončený 15tt. Veľmi sa na nich tešíme. 😀 😀 😀

jakubliasofi
20. sep 2009

😀 Sonikah gratulujem. Je to naozaj trojnasobna radost.
Mojmacik, nas Jakub a Liana po kupani tiez strasne revu, najradsej by boli asi stale vo vode, Sofi je v pohode. Kedy mame zacat s prikrmovanim?

jakubliasofi
20. sep 2009

pridala som fotky

mojmacik
20. sep 2009

prvy je Kubicek vsak?Ako som ti pisala na IP tak ja som zacala ukonc. 4. mesiac.Tie tvoje dievcence su ako cez kopir. Moje sa mi zdaju akosi menej podobne ako som na jednovajecne predpokladala 😉 a Adelka je drobcek oproti Hanke.Adelka vam chce tiez nieco napi sat:žýýýýu zácvvvvvv.jjjjjjjjjjjjjjjjjjjjmk...pr eklad: aaaaaa nebudeeeeem spat a basta .,,,,,,,ôňcääääääääääääääääääääääääääääääääääääääääääääääääääääääääääääää 🙂 🙂 🙂
sonikkah- vitaj medzi nami trojcatami. Drziiiim palce.

najjulinka
20. sep 2009

mounty my nemame na predaj ale Mame Inglesinu - starší tip... na inzerát bežne kupi dvojičkovske.. je to ten istý podvozok, všetko to isté, len treba o orbu viac.. takže sme kupili 2 rovnake dvojičovské a tým sme vyriešili aj ked pojdeme s 2-3-4 .. aj s jedným sa da, ale solo kočiar mame iný 😉 A do 10000 vyšli 2 dvojkočiare... 😉

najjulinka
20. sep 2009

jáááj a ešte monty... ona vlastne može kupiť jeden dvojkočiar a jeden solo a to do 10tis. vyjde uuuplne v pohode 😉 a pekne si potom dá tu korbičku zo solo kočiara na ten druh 😉 a má vyriešene aj keby bolo treba dakde s jedným alebo s dvoma...

tomaslavka3
autor
22. sep 2009

ahojte,my sme vcera oslavili svoje 3. narodeninky.sme zdravucke,mame obdobie vymyslania,rozkazovania si,chodime do skolky na 4hodinky. 🙂 🙂 🙂 je nam tam dobre,no Slavka nam plackava za mamicku,potom je luto aj nam aj ostatnym detickam,no pani ucitelka vie ako nato utisit nas.

zuzana76
22. sep 2009

tomaslavka, gratulujeme k 3. rockom , nech sa vam dari, drzim palce a malym slecnam vela zdravia a nech sa im v skolke paci 😵

mojmacik
22. sep 2009

Tomaslavka- Slavka,Selynka,Scarletka tak vsetko najlepsie k 3. narodeninam. Ved pockaj pridu chvile,ked sa im zo skolky nebude chciet ist domov. 😉 A bola aj oslava? Ak mas,tak dodaj fotocky.

sonikah
22. sep 2009

Ďakujem za privítanie. 🙂 a tiež sa pripájame a srdečne blahoželáme k 3 narodeninám. 😀

sonikah
22. sep 2009

Dievčence, viem že už máte tehotenstvo za sebou, no chcela by som sa vás opýtať ako to u vás prebiehalo. či bolo všetko ok, ako ste sa cítili a tak. nás dosť postrašili, že to bude veľmi rizikové a že ktovie ako to bude. Bola by som vám vďačná keby ste zaspomínali a niečo mi napísali. Vopred veľmi pekne ďakujem. Vo štvrtok ideme na skrining, tak dúfame, že je všetko ok.

mojmacik
22. sep 2009

sonikah-cca od 24 tt som bola hospitalizovana z preventivnych dovodov.Inak ja som sa citila vyborne,navonok nic mi nebolo,len som mala rapidny ubytok zeleza,tak mi pichali venofer 15ks no ja som to nejak necitila.Behala som ako srnka az sa vsetci divili len ku koncu mi bolo uz k veceru brucho tazke.Brucho mi netvrdlo,no preventivne ma dopovali magneziom. Co sa vybavicky tyka,tak nemala som kupene vobec nic az do poslednej chvile. 😉 Kociky som objednavala tyzden pred planovanym porodom a deticky sa narodili v sobotu /plan.sekcia bola v pondelok/ a kociky prisli az v stredu.v piatok koncil 36 tt a ako som spominala deti sa prihlasili sami,necakali do planovaneho pondelka a svetlo uzreli o 2 dni skor. 1. den 37tt,takze na trojicky vraj super.Ono v kazdom pripade pomoze aj pozitivne mysliet. Neboj zvladnes to.V inkubatore bola akurat adelka a to len jeden den,lebo jej davali transfuziu a Hanka a Jakubko boli hned v postielkach,dokonca neboli ani vo vyhrievacich lozkach. Na 12 den sme sli domov.Jakubka mi dali na izbu na 6 den /stvrtok/ tusim na dalsi den Hanku /piatok/ a Adelku az v pondelok. Na prvych fotkach v albume su cca ako 7 hodinove.&jk&dcl;s f...to to pise Adelka

sonikah
23. sep 2009

mojmacik, ďakujem za odpoveď. Si zlatá, že si mi to tak popísala. ja tajne dúfam, že všetko bude v poriadku. Snažím sa veľa oddychovať a tiež mi všetci neskutočne pomáhajú. Veríme, že všetko dobre dopadne. Veľmi sa tešíme a tak by som ich už chcela držať v náručí. Pohladkať, ovoňať, vybozkávať a všetko čo k tomu patrí. Zajtra ideme na tie triple testy a konečne ich uvidím. Som zvedavá ako podrástli. Ešte mi sľubovali jednu hospitalizáciu - plánovanú a to na podšitie. Neviem kedy mi ho chcú robiť, ale predpokladám, že zajtra mi povie. My tiež zatiaľ nič nekupujeme. Akurát pripravujeme hniezdočko. Opravovali sme teraz kúpeľňu, vymaľovali a snažíme sa uvoľniť niektorú skriňu na vecičky. No nekupujeme nič, až potom, veď v dnešnej dobe, to myslím nie je problém. Existuje net, a hlavne máme okolo seba kopec ochotných ľudí. Joj dúfam, že aj my vydržíme tak pekne. To by bolo super. Paráda. Som rada, že si mi napísala. Veľmi mi to pomohlo. Také povzbudenie. Ďakujem. Želám krásny dník. 😉

mojmacik
23. sep 2009

sonikah-este som zabudla,serklaz mali robit aj mne ale jednu placentu som mala dole,tak to neriskovali.tzv.placenta previa,potom sa posunula nabok ale uz som mala znovu len pre istotu zalozeny pesar a este mi sledovali moc,lebo aj infekcia moze rozbehnut vsetko skor,takze este tam som brala nejake antibiotika na preliecenie triple testy mi sice robili ale boli nehodnotitelne,lebo na trojky nemali tabulky...aspon mi to bolo tak povedane. V BB je na gynde net,takze ja som tiez fungovala co sa tyka veciciek,kocikov cez net,resp. som ukazala muzovi,toto kup alebo cakaj zasielku a pod. ja mam jednovajecne dievcata a chlapec bol zvlast. este by som zabudla,mala som tehu cukrovku ale nic mi nedavali,len som mala vnem. dia dietu a este mi davali bielkovinovy pridavok naviac teda 1 jogurt naviac oproti ost.tehotnym.krcek som mala super,odspodu ma pravdu povediac v nemocnici za celu hosp. pozreli pri prijme a ked mi zakladali pesar.Inak len sono.No a tu bol tiez potom jeden problem,ze som nevydrzala dlho lezat na chrbte a hned mi prislo zle.No staci povedat lekarovi a otocit na bok a basta. Ku koncu sa mi uz ani v posteli nedalo otacat. Ked som si chcela lahnut na druhy bok,tak som radsej vstala a obisla postel a tak si lahla na druhy bok. 😉 na vizite sa vzdy smiali,ze moje bruho je ako Tatra Matra Fatra 🙂 Ak este sches nieco vediet,pytaj sa

sonikah
23. sep 2009

Tak som zvedavá čo povedia mne na na tu serklaz. Takže tých triple sa ani báť nemusíme keďže nie sú na to tabuľky. No nie? Joj, tá tvoja posledná veta ma rozosmiala najviac. Ja si už teraz niekedy pripadám ako slon. Neviem si predstaviť ako budem vyzerať potom. Ja mám nejakých 158 cm, takže pri mojej výške to bude ako strašne smiešne. Ani neviem k čomu to prirovnať. Neviem či u nás v nemocnici je net, ale ak náhodou by ma chceli nechať tak dlhšie, tak by sme dali cez orange, alebo také niečo. Veď Janík by už niečo vymyslel. Mňa dosť trápia nevoľnosti. Veľmi ma bolí žalúdok, ale to sa zvládne. Všetko sa dá vydržať, len nech sú drobci v poriadku. My ešte nevieme čo budeme mať. Zatiaľ sa im zdá, že každý má svoj "domček", tak uvidíme. Ešte som sa chcela opýtať. Teraz posledné tri dni mám sem tam taký biely výtok. Len taký priesvitný. Tak dúfam, že to nebude nič zlé. Ale zajtra sa na nás pozrie, tak mu poviem, aby sme náhodou niečo nezanedbali. Brala si nejaké tabletky na udržanie. Ja ešte beriem duphaston, ale myslím že mi ho už pomaličky vysadí. Lebo pri poslednej návšteve niečo také spomínal. A tiež sa snažím brať vitamíny. Teraz beriem femibion 400+DHA, vraj sú dobré, tak uvidíme. Len nech drobci rastú. 🙂

jakubliasofi
23. sep 2009

tomaslavka gratulujeme detickam a nech im je v skolke perfis
mojmacik, dakujem za infosky
🙂
sonikah, ja som brala do 16 tt utrogestan a inak cele tehotenstvo som mala taky vodnaty vytok, musela som nosit slipovu vlozku, no nic ma nebolelo a aj doktorka povedala, ze je to v poriadku, na konci tehotenstva som
brala preventivne floragin kvoli idealnemu prostrediu v posve, mna ani nepodsivali, ani som nemala pesar a dokonca ani nevolnosti, od 30 tt som bola hospitalizovana-preventivne, v nemocnici mi davali magnezium a brala som aj sorbifer a neskor maltofer , to je to zelezo a tiez sa mi zhorsili pecen.testy, tak som brala lieky, uz si nepamätam ake, lebo ma strasne svrbelo cele telo a objavila sa aj bielkovina v moci, ale lekari furt hovorili, ze je vsetko ovkej, vydrzala som do konca 34 tt, zacala som sa dva dni pred porodom otvarat, tak mi pichli kortikoidy na dozrievanie plucok a 21.5. bola sekcia, vsetko bolo ovkej, deticky zdrave akurat som druhy den po sekcii skoncila na JIS, nebolo mi vsetko jedno a ani lekarom, mala som zavodnene pluca, vodu okolo srdca, zväcsene srdce a lekari nevedeli a ani nevedia, co to zapricinilo, deti som videla az na piaty den, aj to ma za nimi manzel vozil na voziku, no mne sa potom rychlo polepsilo a 2 tyzdne po porode sme uz boli vsetci doma, tak drzim velmi palce 😉

mojmacik
23. sep 2009

sonikah-ja som po IVF a tam sa automaticky berie utrogestan a ja som kvoli zlyhanym 3 tehu preventivne brala anopiryn,b12,kyselinu listovu,prednison a pichala som Fraxiparin,no to vsetko by som brala aj keby som cakala jedno babo,takze som to nespomenula

marhulka20
23. sep 2009

Ahojte kočky môžem sa k Vám pridať?Čakám troj štastíčko 🙂 dve dievčatka a chlapca 😵

mojmacik
23. sep 2009

jeeeeeej-tohto roku sa trojcatam dari 😉 alebo zeby som to zacala len viac vnimat? Aj ja mam 2+1,tak vela stasticka
este cosi pre sonikah-mam 40 rokov,takze to bolo tiez minus pre moj organizmus 😉 a vidis,po porode som sa citila mizerne ale to sposobil nahly ubytok v brusnej dutine ako mi bolo povedane a hemoglobin isiel dole az na krit.hodnoty pre transfuziu,no pre istotu(kvoli oslabenenj imunite prednisonom) mi ju nedali a riesili to opat venofermi a zelezo islo rychlo hore.Domov na 12.den som sla fit.

womenne
23. sep 2009

teda Tomanovlaska gratulujeme to maš už ale velke baby,super že su v školke aspon is oddychneš.

baby tedavas sa tu riadne stretlo super budeme mat riadne štastička.gratulujem 😵 😵 😵

sonikah
25. sep 2009

Teda baby ste zlaté, že ste mi toho toľko popísali. Fakt ďakujem. 😉
Včera sme boli na tú kontrolu. Nerobil mi ultrazvuk a ani nepozeral zo spodu. Len sme trošku pokecali o tom ako sa mám, či mám nejaké problémy, no a potom niečo k tým testom. Povedal, že podľa všetkého budú hodnoty pozitívne, ale to len z toho titulu, že sú tri. Vraj si nemám z toho robiť ťažkú hlavu a nech ma ani nenapadne plakať a také niečo. Preto ma vraj informuje dopredu. Vraj si to odsledujeme ultrazvukom. Ale verím, že je všetko v poriadku. No nie? Znížil mi už aj dávky duphastonu. Takže som so včerajškom celkom spokojná, až na to že som ich nevidela. Škoda. A pribrali sme 1,5kg. Teda keď som si včera po dlhšej dobe obliekala niečo iné ako tepláčiky, tak som bola zhrozená, že do ničoho nevojdem. Ako to bolo u vás s priberaním? Mne bolo na začiatku dosť zle, takže som schudla nejakých 5kg, ale teraz už je to lepšie. Už môžem toho viac popapať, aj keď to ešte nie je ideálne.
Joj baby, som veľmi rada, že ste. Veľmi som sa všetkého bála a s vami mi to ide ľahšie. Ďakujem.
Marhulka - vitaj medzi nami, teším sa.
Tak dievčence, želám Vám pekný dník. Ja sa dnes teším, lebo konečne po dvoch týždňoch prázdnin idem domov. Trošku sme doma prerábali tak som bola mimo domova. Tak už sa veľmi teším. Tak si užite krásny aj keď upršaný dník. 😀

katullka
25. sep 2009

tomaslavka, dodatocne blahozelam slecnam k ich 3.narodeninkam, su rozkosne!!!!!

bibka333
30. sep 2009

Tmavovlaska blahoželam trojročnym slečinkam 🙂
baby ale sa vas nazbieralo držkajte sa všetky 🙂

smilers
1. okt 2009

tomaslavka taky se pridavam ke gratulacim,deti namrostou jako z vody 😵 jinak vitam tehulky a preji pohodove tehu

sonikah
5. okt 2009

Ahoj dievčence. Dnes som bola na takej rýchlo kontrole. Trošku sa mi zdalo, že mi tvrdne bruško, aj ma tak pobolievalo dole, tak som radšej zavolala a kázali prísť. Všetko v najlepšom poriadku. Kŕčok bez zmien, akurát už mi vypísal výmenný lístok na interné na tú serkláž. Ale vraj je to v pohode. Triple nám vyšiel neidentifikovateľný, takže sme sa rozhodli 😀 , že si nebudeme robiť hlavu a že je všetko v poriadku. Poslala som objednávku na 4D - morfologický ultrazvuk, tak som zvedavá kedy nás objednajú. Tak to by bolo v skratke všetko. A vy sa ako máte? Predpokladám, že ani neviete kde vám hlava stojí. Juj už sa na to teším. Tak pekný dník dievčence. 😉

tomaslavka3
autor
1. nov 2009

sonikah vitaj 🙂 🙂 🙂