Maminky trojičiek

tomaslavka3
4. jún 2008

Nenasla som na tuto trojcatkovsku temu nic,chcem otvorit nieco extra pre mamicky trojiciek.Chodim na MK nieco vyse roka,ale o trojickovskej mamine tu nepocut ani v teme o dvojcatkach.Mozno po case sa ku mne prida uz mamina alebo tehotna mamina trojciatok,pripadne taka,ktora cakala trojicky.

tomaslavka3
autor
1. nov 2009

Vsetkym dakujem za gratulacie pre trojcatka 🙂 🙂 🙂

bibka333
22. nov 2009

ahojky ale ta fotka patri Kvetinkám 🙂

mounty
8. dec 2009

ahojte, dnes moja kamoska Valika v Ruzinove uzrela svoje tri princeznicky, tak sa k vam pripajaju, vdaka vsetkym co ste na nu mysleli, male dievcatka Monika(1900), Karolinkaa Pavlinka(2100) su zdrave a maminka je tiez v poriadku..........doma ich uz cakaju traja starsi surodenci 😉 majte sa a vdaka za podporu

P.S. Kocik este stale nemaju ☹

smilers
9. dec 2009

Mounty ze gratuluju🙂 a kocarek mam porad k dispozici

bibka333
9. dec 2009

smilers všetko najlepšie babuľkam k 1 ročku 🙂 ako to rychlo ubehlo

smilers
9. dec 2009

Bibka moc dekujeme..🙂 jj hrozne rychle to ubehlo

margaretka11
9. dec 2009

Smilers, gratulujem dievčatkám k jednému rôčku, hlavne nech sú zdravé a robia vám veľa, veľa radosti 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵

mounty
9. dec 2009

smilers, tiez sa pripajam ku gratulaciam, to je prekrasne, 1 rok!!!

P.S. Kocik sa rozhodli kupit pouzity dvojickovsky za sebou plus jednoity maju svoj stary. Asi to bude takto praktickejsie keby bolo treba ist k doktorovi s jednym alebo iba dvoma....ale vdaka za ponuku 😉

smilers
9. dec 2009

vsem mooooc dekujeme 😵 mounty vsak jasne 😉

kvietky
16. dec 2009

ahojky dlho som tu nebola, vsetkych vas pozdravujem a vsetkym novonarodenym trojickam, resp. detickam prajem v zivote vela zdravia a lasky a ich rodicom tiez.
Smilers blahozelam babulkam ku krasnemu rocku - nech sa vam vsetkym v zivote dari a hlavne nech ste zdravi - este stale si na ne sama? Predpokladam, ze uz babulky pomaly budu chodit ak uz sikovnice nechodia. Vobec si to neviem predstavit, ze by som ja bola sama. Vecer sme sami, ale cez den nemyslitelne.
Nase kocky maju skoro 9 mes. a su to zive babulky - Danielka uz lozi skoro 3 tyz. a Paulinka s Juliankou sa pomalicky odhodlavaju za nou takze to uz mame vesele. Zda sa mi, ze nase kocky budu asi skoro aj hovorit, lebo uz dzavocu jedna radost, papkaju vsetko, su to dobre jedacky - mame doma veselo. 🙂 🙂 🙂 Hlavne, ze sme zdrave.
mounty - s takouto formaciou kocikov - jeden dvojickovsky a jednotka fungujeme aj my a je to uplne v pohode a vobec by som s inym kocikom nemenila. Takze odporucam.
Vsetkym vam prajem krasne a pozehnane Vianoce, plne pokoja, lasky a krasny, uspesny a stastny rok 2010.

mounty
17. dec 2009

ahojte, mam otazku. Kamoska co pred tyzdnom porodila tie trojicky ma obrovsky problem. Kedze jej deticky strasne popucili vnutornosti, tak ma uplne popletene creva a strasne ju to vnutri cele boli ako sa jej naspat ukladaju vnutornosti.........dokedy to bude tak, mate s tym daktora skusenost?Dik 😉 snad sa sen aj ona raz dostane, len nevie kedy, Male su zatial v nemocke, dve ma uz na izbe a malinka je este v inkubatore. Doma dalsie tri detvaky sa dostavaju z chorob...........uf

marhulka20
18. dec 2009

Ahojte ja som tu dlho nebola neviem či si ma ešte pamätáte?Už máme na svete trojky ešte sú v nemocnici su to krásnučké a zdravučké detičky 😵

marhulka20
18. dec 2009

Ja som pozerala kedy som písala a písala som len raz či sa môžem pridať a potom som sa už neukázala 😅 tak sa Vám ospravedlňujem 😔

lalupa
18. dec 2009

smilers, vsetko naj bambulkam k prvym narodeninkam!!!

marhulka, no teda, mas doma riadny drobizg, gratulujeme k trom zlatickam a prajeme vela prevela zdravia, energie a radosti!!!

smilers
19. dec 2009

vsem dekujeme za blahoprani 😵

kvietky dve holky me uz chodi od listopadu, treti pocitam na leden urcite 😉 jinak vsem narozenym trojkam leti od nas gratulace 😉

mounty , nic co popisujes o sve kamaradce jsme aj nepocitovala, mluvim za sebe, tak sna tva kamaradka bude ok, byt ni se poptam dr.

jinak vsem preji hezke proziti svatku vanocnich a do Noveho roku 2010 zdravi, stesti,lasku a pohodu a zdrave deticky🙂

https://www.modrykonik.cz/_gallery/16808/16808_...

smilers
19. dec 2009

a jinak ano, jsem na holky pres den sama 😉 teda porad od 8 do 15 sama 😀

mojmacik
23. dec 2009

Zdravim osadenstvo.Vitajte vsetky nove trojicky.V BB sa tiez narodili dalsie trojky chalaniska. Myslim ze teda mozeme zhrnut,ze tohto roku nas bolo neurekom.My uz mame pomaly 11 mesiacov,lozime po 4 o dusu Kubko sa nam dlho len plazil ako vojak,no je to chlapec 😉 a keby ste nas videli ako chodime po schodoch.Ked jeden,tak aj druhy aj treti a o preteky kto bude skor hore.Uz sme sa aj bobovali.Kubko sa trochu bal ale baby si to uzivali.
Vsetkym prajeme krasne vianoce a vsetko dobre v novom roku

matelko1
23. dec 2009

baby tak sonikah dnes porodila v 29 tt trojcatka.vahy 1240g,1200g,1100g.
drzime jej palce.

matelko1
23. dec 2009

nedopisala som.ma 2 dievcatka a chlapceka.prajem im vela,vela zdravia a aj mamine. 🙂

smilers
24. dec 2009

matelko, ze ji moc pozdravuju, to ma hezke darecky na Vanoce 😵 tak at s emaji vsichni mooooc dobre a hlavne zdrave, to je ted dulezite, drzim ji palce

matelko1
27. dec 2009

smilers ano odovzdam pozdravy.mena uz ma vybrate Nelka,Nina,Niko.
nelka a niko-za nich este dychaju pristroje a nina uz dycha sama.sona sa ma uz dobre.

smilers
28. dec 2009

no to jsou opravdu drobecci 😵 nadhera, ted hlavne at je vse ok, hezky pribiraji a pristi rok je maji doma 😉

lalupa
28. dec 2009

u koho rodila sonikah? krasne mena, drzime palceky vianocnym zazrakom, nech rastu a su skoro doma s rodicmi 😵

smilers
31. dec 2009

Ahojky
Vsem Vam tu preji do Noveho roku 2010 hodne stesticka, zdravicka, lasky a pohody

https://www.modrykonik.cz/_gallery/16808/16808_...

bibka333
31. dec 2009

Krásny a veselý Silvester, do Nového roka oceán šťastia, more lásky, rieku priateľstva a potok zdravia, pramienok nádeje a ani kvapku sklamania praje rodina Fašková 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 všetkým trojičkam veľa,veľa,veľa zdravička