Maminky trojičiek

tomaslavka3
4. jún 2008

Nenasla som na tuto trojcatkovsku temu nic,chcem otvorit nieco extra pre mamicky trojiciek.Chodim na MK nieco vyse roka,ale o trojickovskej mamine tu nepocut ani v teme o dvojcatkach.Mozno po case sa ku mne prida uz mamina alebo tehotna mamina trojciatok,pripadne taka,ktora cakala trojicky.

tomaslavka3
autor
4. jan 2010

Trojmamicky-zelam vam vsetkym stastny novy rok,detickam,manzelikom a vsetkym pomocnikom okolo trojciatok 🙂 🙂 🙂

jakubliasofi
6. jan 2010

ahojte, aj ja gratulujem vsetkym novopecenym mamickam a vsetkym VAM prajem do roku 2010 vela vela zdravia, lasky, trpezlivosti, pohody a sily 😵
nase baby su velmi aktivne, Jakubko je pohodacik, vsetci maju dole po dva zubky , Sofi sa vcera prerezal uz aj hore, tak su trosku vsetci mrzuti, v noci baby buntosia, otocia sa na brusko, strkaju hlavu kdesi do rohu postielky a placu, to sa opakuje niekedy aj 6x za noc....asi to budu tie nestastne zubiska
😀

bibka333
8. jan 2010

jakubliasofi to už maju 7 mesiacov ako to rycho uteka pred chvilkou si sem písala ako tehulka 🙂 a aktuálne foto je kde 😉

jakubliasofi
12. jan 2010

no, bibka, strasne to leti, pridala som dve fotecky 🙂

tomaslavka3
autor
13. jan 2010

ahojte babenky moje,tiez len na sekundicku,lebo toho casu je furt malo,malo malo.Moje trojcatka prvy raz spinkali v skolke,uz su na cely den,lebo ja som musela,uz do robotky,bo peniazkov treba,ale aj ta skolka pre tri deticky naraz stoji dost vela.Myslim na vas 🙂 🙂 🙂

bibka333
13. jan 2010

jakubliasofi su nadharny 🙂
babenky popridavajte foto nech s a potešime 🙂 Slavka aj ty ak si najdeš kusoček času

tomaslavka3
autor
20. jan 2010

ahojte-bibka nemam doma net a casu ist niekam s fotkami nemam,v robote sa neda. 🙂 🙂 🙂

tomaslavka3
autor
26. jan 2010

Gratulujem mamicke trojciat,ktore davali 25.01.10 v telke 2 chlapci1 dievcatko.No aj tatinovi,ktory sa tak tasil,ze bude pomahat,no tatinko bude musiet skor zarabat 3nasobne viac koruniek,lebo ich je treba strasne vela. 🙂 🙂 🙂

sonikah
31. jan 2010

Ahoj dievčatá, tak sa po dlhej dobe ozývam. 23.12.2009 sa nám narodili krásne detičky. Už len papáme a snažíme sa priberať, teraz vážime Ninuška - 1790g, Nelinka - 1600g a Nikolasko - 1500g. Trošku nás zdržalo to, že nemám mliečko a miláčikovia sa musia naučiť na umelé mliečko, no verím, že to pôjde. Tak nám prosím držte palčeky, nech rastieme do krásy a nech sme čím skôr doma.
A ešte by som chcela všetkým zapriať šťastný Nový rok, veľa úspechov a nech je tento rok rokom splnených prianí.

juliagregor
31. jan 2010

ahoj,
gratulujem k trojčatkám, ja mám síce len dve 😉 ale prajem ti zdravie, aby deti prospievali a tebe pevné nervy, aby si to všetko zvládla.

smilers
1. feb 2010

Ahojky vsem🙂

sonikah jeste jednou blahopreju a detem preji hodne zdravicka, stesticka, to same i rodicum🙂 Jinak moc hezke vahy a na uM si zvyknou rychle, to s eneboj, nase holky od narozeni mely taky UM, me se mleko ztratilo 😉 drz se, pac ty deticky za to stoji 😝

mojmacik
6. feb 2010

Sonikah-videla som vas v telke. Ste zlati.Gratulujem
My sme pred tyzdnom oslavili rok...foto neviem ci stihnem nahodit,lebo sme sa stahovali a este nemame net a momentalne som na navsteve

marhulka20
14. feb 2010

sonikah gratulujemeeee ako sa máte?Už ste si vytvorili nejaky réžim?
Drobčekom chutí mliečko? 😵

tomaslavka3
autor
15. feb 2010

mojmacik-tak nam to uz preslo rychlo,vy mate rocik-Srdecne vam gratulujem k tomu beziacemu obdobiu,uz ich neudrzis,ako doteraz,len lezkat v postielocke,bude veselo,veselo,veselo 🙂 🙂 🙂

tomaslavka3
autor
22. feb 2010

Gratulujem mamicke,ktora bola v telke,ze sa jaj narodili trojicky a ma doma tri male deticky.Zelam vam vela zdravia a stastia.Nech sa vam splni dany slub,ze vam poskytnu vacsi byt,vela nervov,peniazkov a lasky... 🙂 🙂 🙂

bibka333
28. feb 2010

Soni Marhulka gratulijem nech su vaše pokladiky zdravučke a vam vela vela sily a lásky 🙂

bibka333
25. mar 2010

Kvetinky mali včera prvý ročik všetko najlepšie vela zdravička ,štastička a maminu a tatina stale usmiatych ako ich poznam ja pa cmuk 🙂

smilers
25. mar 2010

Taky se pridavam ke gratulantum🙂 Hodne stesticka a zdravicka mrnatum, rodicum pebne nervicky a pohodicku🙂

margaretka11
26. mar 2010

Ahojte 🙂

Gratulujem Kvetinkám k prvému rôčku, želám im hlavne zdravie a nech sú pre rodičov tou najväčšou radosťou pod slnkom 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵

A oneskorene želám všetko najlepšie aj trojčatkám od Mojmacik, želám im tiež veľa zdravia a aby rodičom robili stále takú veľkú radosť ako doteraz 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵

smilers
3. apr 2010

Vsem prejeme Vesele Velikonoce 😉

kvietky
12. apr 2010

ahoj margaretka11 dakujeme pekne za gratulaciu 🙂

krista
6. máj 2010

smudlinky (1 dítě) - Dnes v 16:26
ahoj chtěla bych se zeptat, protože to nemůžu nikde najít, mají ještě maminky s trojčaty nárok na pomoc od státu ve formě ošetřovatelky? díky za odpověď Hanka

kvietky
10. máj 2010

ahooooooooooooooooojte vsetky babenky, hlasim sa po 100 rokoch , babenky krasne pospinkali v postielkach - uz 2 tyz. zaspavaju same v detskej pri uspavankach, dovtedy sme ich este uspavali my - tak sa vam idem kus pochvalit. Takze v marci sme oslavili nas krasny 1 rocik. Som stastna, ze sme to nejako zvladli dotiahnut do 1 kola a dufam, ze kazde kolo bude lepsie a lepsie.
Takze nasa babulka Danielicka uz krasne sama chodi, 1 krat sa pustila 20.4. - pre mna velmi pamatny den. Paulinocka odkukuje statocne a snazi sa sestricku pomaly dobehnut, ale este potrebuje k cupkaniu oporu - ruky, resp. 1 ruku, ale tipujem, ze jej na dobry nacvik postacia uz len 2 tyzdne, takze cakam coskoro pamatny den c. 2 a Julianka - ta kde moze tam sa vystvera a nie a nie sa pustit - maly spiderman a takisto sa pomalicky zacina pustat sama- za rucku uplny suveren.
5.5. sme mali odborne kontroly v BB a vsetci ostali v nemom uzase, ze ake pohodove trojicky k nim prisli, normalne nase baby tam mali z toho zabavu, boli sme sa ukazat aj panom doktorom co nas rodili a pani doktorke, ktora sa o nas starala na neonatolog. odd. - tak vam poviem, ze stretnutie po roku bolo normalne dojimave.
Mame uz nove sedacky - pekne sa nam 3 zmestili do nasho oktavioveho zadku a dievcence su z toho uplne hotove, to mate pocut ten stebot nadsenia, ked sa vezu...
Tot asi take najzaujimavejsie, a este 1.6. menime pani opatrovatelku a ak Pan Boh da a vsetko vyjde tak ako by som si velmi zelala, tak budeme mat ako opatrovatelku jedno krasne, perfektne, mlade ziena. Fotocky jedneho krasneho dna pridam, mame ich vela, ale to je to posledne co sa v mojom dennom pracovnom rozvrhu nachadza, ale aj to bude
🙂 :- 🙂 ) 🙂 Vsetkych vas velmiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii pozdravujeme a prajeme vsetko dobre a kraaaaaaaaaaaaaaaasne a slnkom prekypujuce leto vam aj vasim krasnym ratolestiam praju trojicky s maminkou, PS: tak opat o 100 rokov

tomaslavka3
autor
19. máj 2010

Dnes bude v telke obdarovnie maminy s trojickami -dostane auto.Pozname ju? 🙂 🙂 🙂

tomaslavka3
autor
20. máj 2010

http://video.markiza.sk/archiv-tv-markiza/modre...
Dovoluje si sem vlozit vcerajsi pribeh pani moniky a trojciat. 🙂 🙂 🙂 .
Cely som ho preplakala...

tomaslavka3
autor
20. máj 2010

Je to ten druhy pribeh. 🙂 🙂 🙂 .Bola som velmi rada,ako jej pomohli.Bez auta si to neviem predstavit tiez...

najjulinka
24. máj 2010

tomaslavka ja som tie trojčata videla - byvaju blizko synovca a toho som stražila 2 mesiace 😉 ale nepoznam... a ich mamina je myslim kvetinarka...

najjulinka
24. máj 2010

no ale ine som tu chcela.... nemate niektora trojčatový kočik PEG PEREGO alebo INGLESINU???? skusenosti by mi pomohli pri rozhodovani....

tomaslavka3
autor
18. jún 2010

Chcem vas aspon pozdravit,no vidim,ze tiez nemate moc casu sem chodit. 🙂 🙂 🙂

tomaslavka3
autor
9. aug 2010

Ahojte trojickovske maminky,no kde ste? 🙂 🙂 🙂