Maminky trojičiek

tomaslavka3
4. jún 2008

Nenasla som na tuto trojcatkovsku temu nic,chcem otvorit nieco extra pre mamicky trojiciek.Chodim na MK nieco vyse roka,ale o trojickovskej mamine tu nepocut ani v teme o dvojcatkach.Mozno po case sa ku mne prida uz mamina alebo tehotna mamina trojciatok,pripadne taka,ktora cakala trojicky.

zigy
21. jún 2014

@adelltri tomaslavka3 už tu nechodí, je neaktívna. Čakáš trojky? Ja mám už veľké, 14násť ročné a všetko dievčatá 🙂

adelltri
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
maria1989
21. jún 2014

@adelltri normálne mi zle prišlo, že redukcia plodov 😠 držím ti palčeky 🙂

adelltri
21. jún 2014

@maria1989 no ved aj mne,ked mi zacal len o tom doktor rozpravat 😖 a nedavno som sa dozvedela,ze pri jednovajecnych trojcatach ako mam ja,by mi to ani nemal navrhovat,lebo sa redukcia ani v takom pripade nesmie robit...a on vedel ze mam jednovajecne!!!Ale nastastie vsetko prebieha ukazkovo,chalani rastu ako z vody,som tu stale pod dozorom,tak je vsetko v poriadku...takze sa uz len tesiiiiiiiiiiim 😀 😀 😀

adelltri
21. jún 2014

@zigy ahoj,ja som teda este len cakatelka,ale uz viem ze to budu vsetko chlapcekovia 😀 😀 😀

najjulinka
18. aug 2014

máme navyše trojkočik Peg-Perego..... predam ho za 460 (ja som ho kupovala nový v obchode v BA).. ma pokazenu osku na prednom kolese.. .... pridam k nemu dvojičkový podvozok PP starší, ktorý sme už my dostsali po niekom (korby z trojičkoveho kočiara na neho pasuju - využitelne ked sa ide len s dvoma 🙂 )....

strelko
17. sep 2014

Ahojte,tak dnes sme sa dozvedeli na prvom utz ze cakame trojcata🙂 zo zaciatku to bol riadny sok pre nas,teraz uz som kludnejsia 🙂 ako ste to zobrali vy ked vam to oznamili? 😉

zigy
28. sep 2014

@strelko asi ako ty, riadne šoky najskôr 😀 v ktorom si týždni?

strelko
28. sep 2014

@zigy som v 7tt 🙂 to sme teda ale vobec necakali 😀

meluela
28. sep 2014

@strelko ahoj, gratulujem a drzim palce nech vsetko zvladnete 😉 ... minule som videla na ct jeden dokumentarny serial, mozno sa ti bude pacit: http://www.ceskatelevize.cz/porady/10655291123-...
(teda snad ta to nevystrasi)

strelko
28. sep 2014

@meluela dakujem,pekne snad bude vsetko v poriadku 🙂 pozriem 😀

zigy
28. sep 2014

@strelko juuu gratulujem 🙂 takže všetko pred tebou. Moje už budú mať o 2 týždne 15 rokov, takže ja si tu vždy oprášim spomienky 🙂

strelko
28. sep 2014

@zigy dakujem🙂 fuuu to uz su velke 🙂 a ako ste to zvladali?

zigy
28. sep 2014

@strelko daj mi ľahšiu otázku 😀 ale neboj da sa to, je nás tu celkom dosť co mame trojcata v najrôznejšom veku 🙂

strelko
28. sep 2014

@zigy troska sa aj s mm obavame,aj financne to je urcite tazke,ale snad to zvladneme 🙂 😉

adahaj73
15. jan 2016

@tomaslavka3 Dobrý deň, to Vaše trojičky už majú sedemnásť? Ja som tiež mamou trojičiek, moje majú dvanásť.

zigy
27. mar 2016

@adahaj73
Moje budú mať v októbri 17 🙂

adahaj73
27. mar 2016

Ja som si myslela, že najťažšie sú prvé roky, no teraz, keď sme v puberte tak neviem, či toto nie je horšie... 😨 Dúfam, že sedemnásťročné kočky sú už pre maminku veľkou pomocou, či?

andreamin
1. aug 2016

Ahojte, tiez mame trojky a chceme sa k vam pridat 😉

adahaj73
3. aug 2016

sú nádhernééé, rada by som sa vrátila do tých čias... 😉

andreamin
4. aug 2016

@adahaj73 nehovor ze bude horsie😂😂😂 Ked som ich cakala, tak som si co to precitala od mamiciek s trojkami. Kazda pisala, ze prvy rok je najhorsi. Prvy rok je uplne pohoda a to som nemala ani nemam opatrovatelku, ani mi nikto nepomaha (samozrejme okrem manzela-obcas nakrmi a postrazi, ked potrebujem "vyvencit" a mamy, tu vyuzivam ked ideme k lekarovi, alebo do spolocnosti😄). Teraz su vsadeeeee....

adahaj73
4. aug 2016

Nehovorim, ze je horsie, my to mame podla mna tazsie, lebo mame jedneho chalana a teraz su navyse v puberte, tak ten chalan stale zabrda do dievcat. Ja som straaaasne chcela aspon jedno dievcatko a nechceli mi povedat co budem mat, tak som stastna ze mam dve. A chlapci su podla mna zlati tak do pät rokov 😀 😅 Mas moj obdiv, ze si bez opatrovatelky, mne pomahala mama, ale podla mna je dolezite najst si system a hlavne dodrziavat ho... Ked vidim tie maminky co maju jedno a nahanaju ho po celom byte aby zjedlo trochu polievocky, tak sa len smejem, nasi papali sami od kedy mohli sediet a jedlo bolo vsade, ale teraz vidim rozdiel medzi mojimi viacercatami a "solo" detmi. Ono sa to vsetko raz vrati a myslim, ze aj napriek tomu, ze sme sa snazili im dat vsetko co mali ostatni, tak su skromnejsi... Teraz to uz beriem ako vyhodu ze su traja... A Tvoje princezne su naozaj nadherne, mozes byt na ne pysna!!!
P.S. Ja teraz akurat riesim prvu menstruaciu, uz dostala aj druha a tazko to preziva...
Drzte sa, vsetko dobre. ada

andreamin
5. aug 2016

@adahaj73 Tiez som velmi chcela dievcatko😉 Mame dvoch chlapcov 18 a 4, takze puberta este u prveho pretrvava. 😂 Nase slecny sa velmi biju a hryzu. To som este nezazila. S cimkolvek sa hraju, musia si to navzajom otrieskat o hlavu. Dve sa smeju, jedna place, potom opacne. Ale aspon sa nebudu nudit. A upratane sme mali naposledy asi na vianoce. Aj to len nachvilu 😉 Na to som si este nezvykla. Vsade roztek, piskotka, tycinky. Stale nieco chrumkame. Ale zasa o rok bude lepsie. Ty uz mas velke pomocnicky a pomocnika. 😘Drzte sa aj vy.

148terka148
26. aug 2022

@andreamin este totu zije? Cakam troicky

olha_kharkava
Odpoveď bola odstránená
Zobraz