Maminky trojičiek

tomaslavka3
4. jún 2008

Nenasla som na tuto trojcatkovsku temu nic,chcem otvorit nieco extra pre mamicky trojiciek.Chodim na MK nieco vyse roka,ale o trojickovskej mamine tu nepocut ani v teme o dvojcatkach.Mozno po case sa ku mne prida uz mamina alebo tehotna mamina trojciatok,pripadne taka,ktora cakala trojicky.

smilers
9. feb 2009

tomaslavko tak nebude nove ale ojete, dovezene z nemecka, nastesti nam nasi pujcili na doplaceni pujcky za stare auto,tak to prodame a budeme kupovat toho forda, protoze do stareho auta se nam tak tak vejdou 3 autosedacky ale uz se tam nevejdu ja 😒

tomaslavka3
autor
9. feb 2009

Ahojte,tekze konecne sme sa poprvy krat vybrali na plavaren.Sice som na skusku zobrala len dve deti,pretoze som mala obavu,ako to zvladneme s prezliekanim a udrzanim vo vode,co ak by jeda bola nespokojna a tak..Ale bolo fajn a boli spojojne aj deti aj ja.Len ma hned pri prezliekani nahnevala jedna mamicka,ked ma zjazdila,ze "dvojcatka mavaju zvacsa rovnake plavky".Totizto mali ich podobne po starsej sestricke.Nemala som na plane kupovat,ked by sa nam plavaren neosvedcila,bolo by o jeden vydaj viac,pretoze do lea asi podrastu. 🙂 🙂 🙂 Je to fakt zakon schvalnosti ,lebo este nikdy nikde som detom neobliekla veci po starsich detoch a teraz prvy krat na plavaren a hned sa mi musel niekto vsimavy prihovorit.

lalupa
15. feb 2009

tusim sa narodili v novej nemocke , ked som tam bola pred 2tt, tak boli vraj v 31tt, ale pekne vahy 😉

yasmina
15. feb 2009

lalu ahooj

lalupa
15. feb 2009

co ty tu? 😕

yasmina
15. feb 2009

uz som v dvojickove

tatolu
16. feb 2009

Slavka nechápem prečo by mali byť dvojičky oblečené rovnako 😖
Nech sa maminka stará o svoje bábo.
Ja mám vecičky väčšinou darované. Pravdaže niekto dal aj rovnaké, alebo sa nájdu podobné od viacerých.

tomaslavka3
autor
16. feb 2009

tatolu-vidis.Neviem preco by museli mat rovnake,asis len zo zvyku.Mne sa to tiez paci ,ale neda sa zohnat napr. topanocky,pretoze kazde dieta ma ine rozmery velkosti.Na doma obliekam tiez po starsich dcerach,nieco som si zohnala...Potom som tej mamicke ani nepovedala,ze dokonca tie plavky by bolo treba kupovat pre trojicky a nie dvojicky.Vyzerla byt fiflena,lebo ludia,ked sa do mna ozvu prvy,vzdy chvali,obdivuju...ale ju nezaujimalo ine nic,len to,ze nemaju rovnake plavocky. 🙂 🙂 🙂

evikuu
16. feb 2009

Holky všechny Vás moc a moc obdivuju-musíte mít pořádně veselo 😀

karin233
16. feb 2009

Ahojte trojičkova pridávam sa 😵 😵

smilers
16. feb 2009

Ahojky vsem🙂 karin gratulka k detem🙂
tomaslavka toz to s eme jeste nestalo aby se nekdo dival na to, jak oblekam sve deti 😕 a popravde receno ja ani nechci aby holky meli stejne obleceni, jsou to sice trojky ale trojvajecne

karin233
16. feb 2009

smilers ďakujem pekne.keď sa baby narodili jedna pani mi dala na teba kontakt len som tu odvtedy nebola 😅

lalupa
16. feb 2009

karin, jej, taki mrnusi 😵 , gratulujeme!!! zvladas to?

slavka, ani ja moje baby neobliekam rovnako, ak by boli jednovajecne, tak asi ano,ale su take rozdielne, ze by to bolo onicom 😉 , a plllllno veci podedenych, za co som vdacna,tak nebudem predsa vymyslat 😉

smilers
16. feb 2009

tak sleduju,ze zatim jsem tady jedina ceska s trojkama 😝 😀

smilers
16. feb 2009

karin to uz jsem tak znama? 😀 klidne pis, sice mame deti o mesic od sebe ale treba poradim, i kdyz ja sama se ucim postupem😀

karin233
16. feb 2009

lalupa ďakujem už to pomaličky ide Martinka mi pomáha aj babky tak to je fajn 🙂 😉

smilers
16. feb 2009

jinak te obdivuju, met 4 deti to by bylo na nas moc 😅

smilers
16. feb 2009

jinak hezke fotky a divam se,ze nase holky ze vsech trojcat,co znam byli vahove nejmin, v kolikkatem jsi rodila?

karin233
16. feb 2009

Martinka je už malá veľká slečna ráno podrží jednej flašku potom mi pomáha obliekať a ideme do škôlky pekne mi podáva plienočky keď niektorá zaplače hneď jej dá cumlík je to pokladík 🙂 dávam niake fotky 😉

kili
16. feb 2009

karin, gratulujem, baby sú krásne, blonďavé ako naši 😎

a ty si netušila, že budú 3? 😕
a rodila si prirodzene?

lalupa
16. feb 2009

karin, mas doma prekrasne 3 babiky a 1 velku slecnu, tato nech si vas riadne strazi!!! 😵 vela zdravicka dobciatkam 🙂 , uzasne vahy, klobuk dole 😉

karin233
16. feb 2009

smilers termín som mala 20.2 a babule sa narodili 8.1.

karin233
16. feb 2009

kili ďakujem 😉 mali to byť dvaja chalani 😀 áno prirodzene

karin233
16. feb 2009

lalupa stráži stráži 😀 ďakujeme 🙂 😉

smilers
16. feb 2009

karin, to ses dobra prirozene, ja sla cisarem ve 33tt+3

lalupa
16. feb 2009

pre pana jana, to bolo prekvapko,ze? a mozem vediet,kde si rodila,ze im tie predpovede nevysli? o prirodz.porode trojiciek som este nepocula... 😔

karin233
16. feb 2009

smilers
pozerala som fotky babulky su kráásnučke takéé líčka majú 😵 😵 a to máte tri postielky?

karin233
16. feb 2009

lalupa v rakusku 😠

smilers
16. feb 2009

karin jj tri postylky🙂