Maminky trojičiek

tomaslavka3
4. jún 2008

Nenasla som na tuto trojcatkovsku temu nic,chcem otvorit nieco extra pre mamicky trojiciek.Chodim na MK nieco vyse roka,ale o trojickovskej mamine tu nepocut ani v teme o dvojcatkach.Mozno po case sa ku mne prida uz mamina alebo tehotna mamina trojciatok,pripadne taka,ktora cakala trojicky.

bobinkask
31. mar 2012

@mrkvicka28 dakujeme 🙂 tak tie prechádzky ti teda nezávidím...v tomto som veru aj rada že su deti už velké a samostatné ale neboj aj to bude. Aj u nás bývalo ,,veselo" moji sa nebili ale hádali sa veru poriadne a hlavne o tu hračku s ktorou sa hral niekto iný a to hádanie im zostalo dodnes 😖 ešte aj teraz musím občas robit medzi nimi poriadok 🙂

mrkvicka28
31. mar 2012

@bobinkask Kluci na sebe taky spíš piští a jak píšeš jedna hračka je středem a i kyž okolo leží ještě jedna nebo dvě stejné prostě chcou tu jednu. Jo už je s ními sranda a tečeče to jak voda a půjdou do školky.

smilers
31. mar 2012

@bobinkask to je super 😵

u nas od ledna chodi holky do skolky, no tak leden ok, to byly ve skolce furt, a ted je to ob tyden 😠 , zrovna ted je mam doma se zapalem plic opet, pred tim tyden ve skolce ok, a pred tim zapal plic, tak doufam, ze uz to skonci, jinak me klepne🙂 tka u nas krom toho nic new 😀

mrkvicka28
1. apr 2012

@smilers Tak to vám teda nezávidám, je to blbý když se topořád motá do kola,ale ted jak už začne být hezky tak už to snad bude lepší. Přeji holčičkám brzké uzdravení...

jennys
5. apr 2012

1. celoslovenské stretnutie dvojčiat a viacerčiat 2012 - pozrite si našu fanpage, kde získate viac informácií.
https://www.facebook.com/stretnutiedvojciatavia...

bobinkask
8. apr 2012

prajem všetkým krásnu velku noc @smilers a dievčatkám rýchle uzdravenie u nás to bolo po nástupe do školky podobné prvý mesiac v pohode a potom z choroby do choroby treba len pevné nervy a vydržat 😒 aj ja ich mám teraz trošku okašlané ale spravila som im cibulový sirup tak už je to lepšie 🙂 no ale neviem čo to zajtra spraví s babami musím každeho upozornit aby ich neoblievali 😠 dovolené iba šibat a vonavkovat 😀 😀

smilers
8. apr 2012

@bobinkask u nas Velikonoce neslavime, ja ten svatek primo nesnasim a manzel ho taky nemusi 😀 takze vypneme zvonek a smitec

jinak co se tyce skolky, to je klasika, ja s tim pocitala🙂 Jen jsem nepocitala s tim, ze budou mit zasebou 2x zapal plic no, ale uz jim je dobre, tak snad Ko ve st bude ok

bobinkask
8. apr 2012

@smilers keby bolo namne tak tiež vypnem zvonec a hotovo len tie moje baby sa tuším aj tešia na tu oblievačku 😀 akurát teraz večer vyjednávali že trošku vody im neuškodí že ich možu aj obliat - len zas si to odskáčem len ja ked budem musiet okolo nich behat ked ochorejú ...takže nedovolím 😠 tak vela zdravíčka prajeme a nech ko dopadne ok...treba sa pripravit na všeličo moje deti po nástupe do školky ako som už písala išli tiež z choroby do choroby a o niekolko mesiacov mi schytali zápal pečene a tak som s dvoma skončila na dva týždne na infekčnom oddelení tretiu to len tak lízlo ta sa liečila doma 😖 potom sme museli deti nechat na rok doma- držali dietu -boli sme v kúpeloch a do školky sa vrátili až ako predškoláci a to už bolo lepšie niežeby nebývali chorí ale už nás neskolilo nič vážne to už len tak soplíky a niekedy teplota kašel

jennys
17. máj 2012

Ahojte trojmaminky, posielam podrobnejšie info o stretnutí dvojčiat a viacerčiat:

http://www.dvojickovo.sk/index.php/informacie/1...

dianka12
21. máj 2012

baby nejak tu je hluché obdobie, ja viem, že pri trojičkách moc času nie je, ale čo máte nové? naši chalani začali chodiť, tak sa dosť nabeháme. mali ste nejakú reakciu na očkovanie v 15 mesiaci?

mrkvicka28
21. máj 2012

@dianka12 my měli jen u Matěje asi po10 dnech v noci teplotu jinak nic

tomaslavka3
autor
30. máj 2012

@jennys, ideme a veľmi sa tešíme .Zatiaľ sú prihlásené iba 4 rodiny s trojčatkami. 🙂 🙂 🙂

clair1
30. máj 2012

fúha, to sa len tak nevidí 😵 Klobúk dole a držím palce 🙂

jennys
30. máj 2012

@tomaslavka3 áno 4 rodiny sú prihlásené s trojčatami, akurát som včera odovzdávala počet do slovenských rekordov lebo sa ma na to pýtali.

llia
30. máj 2012

waw🙂)krásna rodinka a všetko baby, tak to je sila🙂))držte sa

smilers
30. máj 2012

tak si to na srazu hezky uzijte 😉 , pro me je to dost z ruky 🙂

mrkvicka28
31. máj 2012

@smilers a nepojedeš na sraz do Boskovice bude 9.6. v sobotu

smilers
31. máj 2012

@mrkvicka28 urcite ne, mame jine plany a hlavne je to pred vyplatou a to me manzel nepojede urcite 😉 a popravde, ja takove akce primo nesnasim 😀

smilers
31. máj 2012

@smilers nadhodila jsme to manzelovi, tak uvidim, tam se musi registrovat, kdyz chces jet?

smilers
31. máj 2012

@mrkvicka28 a vy jedete?

mrkvicka28
31. máj 2012

@smilers registruje se až na místě no říkala jsme si že bychom jeli tady máš odkaz http://www.dvojcata.org/node/700314

smilers
31. máj 2012

@mrkvicka28 jj, uz jsem na to koukala, no uvidime jak to bude nebo nebude 😉 vse je hlavne na manzelovi, pac ten je jedinej v rosine ridic 😀 a jak rikam, je to blbe pred vyplatou 😠

mrkvicka28
31. máj 2012

@smilers to jo je mi to jasný taky máme rozpočtený penízky holt s tolika dětma to jinak nejde

smilers
31. máj 2012

@mrkvicka28 no u Vas je to jeste o jedno navic🙂 no u nas se nakonec nepojede, tak pokud pojedete, tak si to tam taky hezky uzijte🙂

dianka12
31. máj 2012

my toho roku ešte nejdeme, myslím, že chalani by z toho nič nemali, musíme počkať ešte nejaký ten rôčik
inak mám otázočku, ak ste mali resp. máte opatrovateľku, koľko ste platili na hodinu?. mám na mysli opatrovateľku z mestského úradu, najlepšie by boli aktuálne ceny, robím prieskum, koľko vyberajú iné mesta, u nás v Prešove kvôli novele zákona o sociálnych službách požadujú poloviu nákladov. ☹

bobinkask
31. máj 2012

ahojte- dievčatá, ktoré idete na stretnutie- prajem vám pekné počasie a vela, vela, vela, zábavy s detičkami 🙂 my tento rok tiež nejdeme, aj ked sme chceli ale synátor ide na 3 dni do tábora, ktorý poriada škola- má to ako odmenu lebo sa umiestnil na matematickej olympiáde na 1 mieste vo svojom ročníku... tak možno o rok sa stretneme...ak sa bude niečo takéto konat 🙂
@dianka12 my sme mali opatrovatelku ale u nás to už bolo strašne dááávno, takže ceny neaktuálne 🙂
ale myslím, že to neprešlo...malo to byt od 1.7 ale posunuli to o 18 mesiacov

sisi79
25. aug 2012

ahojte dievcata neviete mi poradit nejaky dobry kocik pre tri deti?sice necakam trojicky ale mame rocne dvojicky a za 4 mesiace sa nam narodi dalsi drobcek 🙂

smilers
26. aug 2012
sisi79
26. aug 2012

@smilers dakujem ale v nom asi nie je vanicka vsak?ja by som jednu vanicku chcela predsa male sa narodi v zime aby tam malo aspon ake take pohodlie 🙂

mrkvicka28
26. aug 2012

@sisi79 pokud bys chtěla pegga tak ti ho můžu za symbolickou 1000Kč věnovat mámeho po druhých trojčatech je to na něm znát,ale jinak je plně funkční.
Kočárek s vaničkou pro tři děti asi neseženeš všudes se dávají jen vložné tašky. Já tam dávala kluky taky v zimě měli 4 měsíce a když byli v zavinovačce a v overálku bylo to v pohodě. Hlavně se mi líbilo že jde uplně sklopit bouda takže na ně vůbec nefoukalo. Ale záleží na tobě teba najděš něco jiného.
S pozdravem Markéta.