Maminky trojičiek

tomaslavka3
4. jún 2008

Nenasla som na tuto trojcatkovsku temu nic,chcem otvorit nieco extra pre mamicky trojiciek.Chodim na MK nieco vyse roka,ale o trojickovskej mamine tu nepocut ani v teme o dvojcatkach.Mozno po case sa ku mne prida uz mamina alebo tehotna mamina trojciatok,pripadne taka,ktora cakala trojicky.

najjulinka
18. máj 2013

ajashop predava zvlašt. .a možno aj ine obchody... 😉

marianna162
21. máj 2013

Wau, wau, ja ťa normálne obdivujem... si fakt skvela, keď zvládaš výchovu troch deti naraz, ja mam momentalné len jedno a som niekedy z toho dosť na nervy 🙂) inak nech sa dari !!! 😎

amabilis
27. máj 2013

@najjulinka Tý jo, tak to je teda něco. Přirozenou cestou!!!

najjulinka
6. jún 2013

https://www.modrykonik.cz/bazar/dvojcata-potreb... - ked sa ešte zhana, tak tu je od ruky 😉

mrkvicka28
23. jún 2013

@mojmacik Tak se ti ozývám asi více než po roce kluci mají dneska už skoro tři roky, do města chodím s klukama sama i nadále a to i bez kočárku a kluci jsou naučení řeknu stůj tak stojí. Že by se mi rozutekli v obchodě každý na jinou stranu to nedělají , nevím možná mám štěstí a kluci jsou hodní. Ale můžu ti naprosto s čistým srdcem napsat ,že trojčata se dají zvládnout i v jedné osobě ( plus manžel). Od září už půjdou do školky a já do práce a to bude zase jiná. Doufám, že i ty zvládáš svoje zlatíčka. 🙂

palla12
16. júl 2013

Ahojte ste prave take mamicky, ktore potrebujem. Prosim Vas o vyplnenie dotazníka, ktory je zamerany na rizikove faktory predcasneho pôrodu. Veľmi by mi to pomohlo. Vopred dakujem za Vas cas, a tiez ochotu.

https://docs.google.com/forms/d/1oFIVbHbzR4mGOd...

Prosím mamičky, ak majú doma predčasne narodené dieťa, či by neboli také dobré a nevyplnili tento kratučký dotazník na Následky predčasného pôrodu a ich pretrvávanie. Vopred ďakujem!

NASLEDKY PREDCASNEHO PORODU
https://docs.google.com/forms/d/1Dm_yjRclWjpWWK...

drahomira123
13. aug 2013

jej trojičkovská tema...ja si pripadám že budem na tom asi tak neako..lebo čakám dvojičky a mam malého syna a ten by mal mať rok ked sa narodia dvojičky (dievčatá) ak nie menej....tak budme musieť aj kočík pre trojičky kupovať alebo niečo také vymyslieť....:D no to som zvedavá čo nastane ked sa narodia.....dá sa to zvládnuť ???? mamičky čoo??? ja si to neviem predstaviť... ☹

saskapac
13. aug 2013

@drahomira123 neboj, všetko sa dá zvládnuť! Určite budeš zo začiatku niekoho k sebe potrebovať na výpomoc, ale potom si už nájdeš systém. Ani ja som si to nevedela vôbec predstaviť, mm je skoro stále preč a teraz už majú naše dvojky 2 roky. Tiež máme dievčatká.

amabilis
14. aug 2013

Ahoj holky, tady trošku přehled ve fotografii 🙂 Působí to docela pozitivně! Hlavu vzhůru, nějak to budete muset zvládnout. Držím palce - hodně síly a energie!

http://ona.idnes.cz/foto.aspx?r=ona&c=A130531_1...

ritusuk
14. aug 2013

@drahomira123 ja som to mala rovnako,dvojcata mali rok,ked sa narodila Zojka.teraz mi to uz ani nepride,ze mam 3 deti,mam system a vobec sa nad tym nepozastavujem🙂

drahomira123
14. aug 2013

@ritusuk a dala si ich do jednej triedy??? v škole? ja by som ich chcela dať...nech vyrastaju ako trojčatá... 😀 a aj mne to bude lahšie ked budu mať rovnaký režim a aj s učením to nebudem musieť deliť...ale naraz...

ritusuk
14. aug 2013

@drahomira123 presne tak uvazujem aj ja,len my mame len 2roky a Zojka ma rok,ale zatial som rozhodnuta dat ich naraz aj do skolky.

drahomira123
14. aug 2013

@ritusuk a som sa chcela spýtať že ako to máš s autosedačkami...zmestia sa tri dozadu? alebo máte sedemmiestrne auto... mi máme obyč. combičko 5 miestne tak som zvedavá ..

drahomira123
14. aug 2013

@ritusuk no ja som v šiestom mesiaci a malí ma 9 mesiacov...a s kočíkmi si to ako vyriešila....ja som si kupila kočík pre dvojičky baby jogger city select a k tomu buggypod pre toho ročného syna...neviem či si to videla to je také prídavné sedenie vedla kočíka ...aby som nebola závislá od nikoho a mohla isť na prechádzku aj sama....

najjulinka
30. aug 2013

nam trojkočuk doslužil.. som mierne sklamana z jeho vydrže, či resp. nevydrže :-/ ☹

wobenzym
12. sep 2013

Tento mesiac oslávia trojičky rodiny Bejdákových 1 rok. To bolo kriku o tom, že mali rodiť vo vyšom centre a že prečo paníé Bejdáková rodila práve v Kežmarku. Blôahoželám, prajem detičkám veľa zdravia, šťastia,lásky a pohody!

smilers
27. sep 2013

@mrkvicka28 Ahojky, jak se vede? Dneska budete ve vymene manzelek, ze?🙂

mrkvicka28
27. sep 2013

Jo budeme, vede se dobře kluci už chodí do školky , a co ta jak válčíte?

smilers
27. sep 2013

teda, tak to musite mit doma jeste vic veselo, s tema zazitka ze skolky😀 U nas dobry, holky budou mit v prosinci 5 let, tak uz jsou to velke slecny 😀

amabilis
16. okt 2013

Holky, klobouk dolů! Na výměnu se podívám, to bude určitě stát za to 🙂 V televizi jsem jí už sice propásla, ale to nevadí, juknu na Voyo.

ined77
9. dec 2013

Dobrý den maminky 🙂 ,

do naší Wiki knihovničky byl právě přidán článek https://www.modrykonik.cz/trojcata/.
Budu moc ráda, pokud si vyšetříte chviličku a napíšete své postřehy, rady a zkušenosti, které jistě ocení i ostatní maminky, které zrovna čekají a nebo už mají vícerčátka a hledají všemožně informace a rady, jak si třeba usnadnit život a péči o tolik miminek.
Své příběhy můžete psát přímo pod článek do okénka "Moje zkušenosti s ...".

Moc Vám děkuji a přeji krásný den 🙂

ined77
9. dec 2013

@mrkvicka28 @smilers ...a další 🙂 .

renata2212
24. jan 2014

Ahoj já čekám taky trojčátka. Dvě holčičky a jednoho kloučka. Už ležím v porodnici na pozorování. Chtěla bych poprosit jestli někdo neví o kočárcích pro trojčátka co jsem našla byly strašně drahé. dík

majka381
25. jan 2014

@renata2212 ahojj,na fotoblogu-dvojčatá a viacerčatá ponúkala jedna mamina -erikajandová peg perego triplete-skús pozrieť.

smilers
27. jan 2014

Ahojky, kdo by chtel, tak na FB mame skupinu primo trojcat, radime si, pomahame, proste si povidame o vsednich starostech i radostech s trojkama , kdo chce, tak mrknete, ale je to utajena skupina, takze je treba pozadat o vstup🙂 https://www.facebook.com/groups/661147297268706/

katka30129
31. jan 2014

ahojte zienky, prosim vas niektora mamina trojiciek, prosim ozvyte sa mi IP.ja cakam trojicky a mam priserny strach a potrebujem nejake info ako prebiehalo tehotenstvo...Prosiiiiiiiim, som zufala ☹ chodim po lekaroch a vsetci maju dost strasne predpovede a ja neviem co mam robit....dakujem

zigy
10. feb 2014

@katka30129 aké strasne predpovede?? =-O

katka30129
11. feb 2014

@zigy no ze budu postihnute, ze ich nedonosim, ze sa narodia prilis male a tak....

adelltri
17. jún 2014

@tomaslavka3 Ahoj,takze dovol aby som ti oznamila ze uz niesi sama trojmamina,ja som teda este len cakatelka,ale uz to dlho nepotrva a budem aj ja... 🙂 a tiez som hladal tu na MK niekoho ako som ja a az teraz sa mi to podarilo 😉 a ako to zvladas?a co mas?ja cakam vsetko chlapcekov 🙂 odkial si?fuuuuu tolko otazok mam ze az...som uz aj preventivne hospitalizovana,takze si tu chvilu polezim ,,este sama,, no a potom to pride 🙂