Maminky trojičiek

tomaslavka3
4. jún 2008

Nenasla som na tuto trojcatkovsku temu nic,chcem otvorit nieco extra pre mamicky trojiciek.Chodim na MK nieco vyse roka,ale o trojickovskej mamine tu nepocut ani v teme o dvojcatkach.Mozno po case sa ku mne prida uz mamina alebo tehotna mamina trojciatok,pripadne taka,ktora cakala trojicky.

bibka333
20. máj 2009

ahoj jakubliasofi držkam palčeky vidiš ako to rychlo prešlo o chvilku budeš stiskat svoje štastička 🙂

tomaslavka3
autor
20. máj 2009

jakubliasofi-tak to je prekvapko,uz to mas asi zasebou,uvidime,kedy sa nam budes most ozvat myslim na vas 🙂 🙂 🙂

tomaslavka3
autor
20. máj 2009

smilers-tie golface su suprove-aj ja by som brala take 🙂 🙂 🙂 skoda,ze sa nam nepodarilo nieco take zohnat,urcite ich moc vyuzijete,su krasne a prakticke

smilers
20. máj 2009

Ahojky, jakubko, tak tfuj,tfuj hodne sil a hlavne pohodicka, zachvilku mas drobce u sebe, to pak bude cvrkot, ale prijemnej 😵

holky ty golface jsou super, boudicka jde oddelat, jen jeste sezeneme nejake nanozniky a mame komplet

tomaslavka3
autor
21. máj 2009

vcera som pisala s jakubliasofi-ked sa preberie a bude mat sil napise mi ,co sa im narodilo a ako to vsetko dopadlo.Myslim na nu dnes od rana 🙂

mojmacik
21. máj 2009

Jooo uz som zvedava,dufam,ze su OK.V utorok sme mali ist ku Kvietky ale robili im vstavanu skrinu tak sla s detickami k jej bratovi,takze niekedy nabuduce,ked budem pobliz.

elenita
21. máj 2009

Ahojte, trosku to tu sledujem, nemame nejake nove spravy o jakubliasofi?

dobromila
21. máj 2009

ahojte,

Jakubko, Lianka a Sofi su uz na svete. Podrobnosti netusim. Len nam podvecer dosla sms. Ja som potom zistila, ze stastna mamicka - moja sesternica, pise aj tu. 😉

bibka333
22. máj 2009

Jakubkovi, Lianke Sofinke prajeme vela zdravička a maminke vela trpezlivosti a sili 🙂

smilers
22. máj 2009

Dobromilo pozdravuj novopecenou trojcatovou maminku, 😉 hlavne ji preji hodne stesticka, pevne nervy a pohodu 😉

tomaslavka3
autor
22. máj 2009

takze pisali mi stastni rodicia,ze vcera o 11 00hod.sa im narodili Sofia1860g 🙂 Liana1950g 🙂 a Jakub2480g 🙂
Este raz srdecna gratulacia 🙂 🙂 🙂

mojmacik
22. máj 2009

gratulujeme 🙂 ..teda Jakubko je poriadny chlapina,obdivuhodna hmotnost na 34tt

annag
22. máj 2009

myslím, že gratuluje celý modrý koník .... pridávam sa 🙂 🙂 🙂

smilers
22. máj 2009

tak malej byl ted peknej macek a sofinka ma stejnou gramaz jak nase gaca pro porodu 😵 no uz se tesim na fotecky 😉

womenne
22. máj 2009

jeeeeeej to je užasna sprava gratulujeme 😵 😵 😵 😵 akurat som šla pozriet či je ešte pokope a ona už mamička 😀 teda nadherne vahy.

katarinka123
22. máj 2009

ahojte aj mi sa pridavame ku gratulacii dalsich prirastkov 🙂

margaretka11
22. máj 2009

aj ja gratulujem novopečeným rodičom, detičkám želám hlavne zdravie a krásne priberanie a mamičke skoré zotavenie 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵

nana77
22. máj 2009

jeeeej!!!! sofinka, lianka a jakubko 😵 😵 😵 !!! vitam vas na tomto svete!! prajem vam v zivote len vela zdravia, stastia, lasky, spokojnosti a radosti!!!! a blahozelam stastnym rodicom - deticky maju uuuuplne uzasne vahy!!!! drzte sa!!!!!!!!!!!!

simka9122008
23. máj 2009

Jééééééééééék krásne váhy, gratulujem šťastným rodičom, prajem veľa zdravia a veľa síl a mamičke nech sa zotavuje

ejusaaa
23. máj 2009

pridavam sa ku gratulacii a tesime sa na fotocky 🙂 🙂 🙂 Nepisem sem,ale citam vas 🙂

tomaslavka3
autor
25. máj 2009

ahojte vsetky-napisem jakubliasofi,ze ste jej tolke gratulovali,urcite sa potesi 🙂
no mamicka sa nema moc najlepsie-este nevidela trojcatka,ziadne mliecko, mala nejake problemy,no este nevie vysledky,ale dufa,ze ju daju co najskor dokopy 🙂 🙂 🙂

mojmacik
25. máj 2009

No ja som mal straaaasny ubytok hemoglobinu po porode a to som sla pri veru proti svojej voli do kolien .na JISke som im aj spadla. Deticky som vsak sla pozriet hoc aj na voziku.Prajem mamine skore zotavenie aby drobcov drzala v naruci co najskor.

smilers
25. máj 2009

tomasslavka, vyrid ji, ze bude dobre, at neresi halvne mleko, ja ho taky nemela a jsme zdravi i bez nej, proc se kvuli tomu trapit, zbytecneji to jeste vic rozhodi, a ted potrebuje byt hlavne fit kvuli mrnatum 😉 ja zacala krvacet na jipce, tak me pridavali svorky a diky tomu se me zacal pod svorkama delat hematom, nakonec jsem skoncila na resekci s celkovym zasitim, tj. klasicke stehy 😠 a jak pise mojmacik i ja se jela podivat na voziku za detmas manzelem samo, sama bychto nedala vubec,tak drzim ji moc palce

inffinity
26. máj 2009

Ahojte maminy, chtěla bych se vás poptat..mám kamarádku co čeká trojčátka a vypadá to že bude celou dobu v nemocnici..Chtěla bych se vás proto zeptat, jak to všechno zvládáte..jste na ty tři mrňousky samy nebo máte někoho u sebe..chtěla bych ji něco pozjištovat at ví aspon trošku co ji čeká..děkuji

smilers
26. máj 2009

infi, tak ja jsem na trojky sama, teda pomaha me jen rodina a manzel ,a da se to zvladnout, ja byla v nemocnici od 24TT, jenze ono to zvladnuti take zavisi na detech, jak moc budou akcni 😉 jinak ze zakona ma narok na pomoc pri trojkach ale nevim jak je to u vas na slovensku 😅 jinak samo musi vse kupovat trikrat a celej zivot bude premejslet trikrat😀😀😀

inffinity
26. máj 2009

smilers, jo jo nebude to mít lehké 🙂 tu pomoc ji ještě musím pozjišťovat v čr vím, že to tak funguje no tady v sr jsem to ještě nezkoumala,ale asi by to využila, maminka myslím ještě pracuje no a tchýně no comment..no já si to tedy vůbec neumím představit, takovou kupu dětiček 🙂 jak jsou malincí tak je to asi velká zabíračka co? Ale pak starší už je to určo pohoda a máte to jedním šupem 🙂 Obdivuju vás všechny co máte tolik dětiček malinkatých..já čekám jednu slečnu a už z toho jsem celá paf jestli to zvládnu 😎

adrianalinda
26. máj 2009

ahojte mamicky!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! 😉 , pisem sem, lebo mam avizo.v CHARLIEBROWN hladaju dvojicky, najlepsie TROJICKY DO REKLAMY vo veku od 5 do 12mesiacov....ozvite sa im na tel.cislo 02 55 42 34 45, je to seriozna castingovka, moja mala Linduska uz hrala tiez v reklame na susene mlieko pre deti, uz je vacsia, nemoze ist na casting:((((((((

smilers
26. máj 2009

infi ty si myslis, ze ja mam rodice v duchodu? ani omylem 😉 vsichni co pomahaji jsou normalne pracujici, zadna babicka neni v duchode 😎

kdyz jsou mali, tak je to vetsi pohoda nez ted, ted uz jejich potreby jsou zase jine

adri to asi v cr neni jak vidim, dle stranek😀

mojmacik
26. máj 2009

inffinity-v SR mas narok pri trojcatach zo zakona na opatrovatelku. Poziadat sa musi obecny alebo mestsky urad v mieste trvaleho pobytu rodica (u nas to bol manzel,lebo ja s detmi som mala tvaly pobyt v Harmanci a manzel v Brezne a nateraz sme v Brezne) a mestsky alebo obecny moze,zdoraznujem "moze" t.j.nemusi opatrovatelku poskytnut.Ak to najdem,tak ti do IP napisem presnu citaciu,toho co mi odpisali,ked som sa na toto pytala na nete.

inffinity
27. máj 2009

No jo dokážu si to představit- celá rodina v zápřahu 🙂 jinak moc děkuji za info a s tou opatrovatelkou to budou mít asi podobné myslím, že má taky trv.pobyt v jiném městě, tak to taky bude na tatínkovi.. 😀