Maminky trojičiek

tomaslavka3
4. jún 2008

Nenasla som na tuto trojcatkovsku temu nic,chcem otvorit nieco extra pre mamicky trojiciek.Chodim na MK nieco vyse roka,ale o trojickovskej mamine tu nepocut ani v teme o dvojcatkach.Mozno po case sa ku mne prida uz mamina alebo tehotna mamina trojciatok,pripadne taka,ktora cakala trojicky.

smilers
24. jan 2009

pisu az ted,pac jsme zrovna ulozili mrnata po jidle 😉 tomaslavka chci se zeptat, meli jste u holek problemy s pupecni kylou? nase kikca ji ma dost vyhrezlou, ale zatim mame vyckavat

dadulik
24. jan 2009

smilers, teraz som natrafila na tuto temu a tvoj fotoalbum, chcem Ti povedat, Tvoje babiky su naaaadherne 😅 a obdivujem Ta ako to zvladas, prajem vela vela zdravicka, trpezlivosti a lasky 😵

dadulik
24. jan 2009

tak isto tomasslavka, je to obdivuhodne, 5 deti, a Ty vyzeras tak super, mlado 😀
taktiez vsetko dobre zelam!

smilers
24. jan 2009

dadi🙂 moc dekujeme, jo trpleivost je na miste 😀 😝

nana77
24. jan 2009

smilers, kraaaasa!!!! nadherne princeznicky mas!!! blahozelam a prajem vela zdravia!!!!

smilers
24. jan 2009

nana dekujeme 🙂

smilers
24. jan 2009

jinak napodobne u vas,moc hezke dvojky🙂

grmitko
24. jan 2009

smilers prekrasne dievcatka, gratulujeme a urcite to da pracu, ja mam dvoch, ale zaberak to veru je 😀 😀 😀 😀

smilers
24. jan 2009

da to sice praci, uz je proto,ze nekojim ale davam jen UM,ale jsem za ne rada 🙂

jaja0110
24. jan 2009

smilers- akurat som kukla albumik, male su rozkosne, no na spapanie 😵 😵 😵 Prajem hlavne vela vela zdravicka a co najmenje prebdenych noci 😉
Ako sa citis mesiac a pol po porode? Si statocna mamina, ja mam dvojky a niekedy mam co robit, no pri troch by som asi nosila pusku vo vrecku 😀 😀 😉
Inak babulky su jednovajecne alebo trojvajecne...? 🙂

lumah
24. jan 2009

Ja mám dvojčatá a mám čo robiť, neviem si predstaviť tri-obdivujem všetky mamičky troj a štvoričiek.

kili
24. jan 2009

smilers, ani som nevedela, že na koníku sa čakajú nejaké trojky, na album som doteraz nenatrafila a pozerám, že si zabehlá koníkárka 🙂
moc gratulujem, malé mali úžasnú váhu, neuveriteľné, na ten týždeň a že boli tri 😵 držím palce, aby ste všeetko zvládali ľavou zadnou 😉

lucitta
24. jan 2009

Ahojky vsem, az ted jsem si vsimla tohoto tema:o)

bibka333
24. jan 2009

smiler gratulujem k trom anjelikom su nadherne prajem vela zdravicka stasticka a vela trpezlivosti z uprimneho srdiecka ti praje bibina s rodinou aj moja kamoska cak tri princeznicky budem na vas myslit a modlit sa pa 🙂

jaja0110
24. jan 2009

lucitta- jeeej aj vy budete mat v lete trojicky, no parada, sikovny tatino 🙂 Drzim palceky nech vsetko dobre dopadne 😵

lucitta
24. jan 2009

dekuju 🙂

bibka333
24. jan 2009

lucitta gratulujem a tesim sa a vami a drskam palceky 🙂

smilers
24. jan 2009

lucitta moc gratuluju k trojkam 😉 a hlavne ti preji po porodu hodne nervu ,a hlavne byt v pohode🙂 jinak holky diky🙂 kili vidis a ja tebe znam, sledovala jsem te na nedonosenatkach 😉

bibka diky a pozdravuj kamaradku a ze i ji drzim palce 😉

jaja se citim docela fajn, a holky jsou trojvajecne po umelem 😎

miriamkac
24. jan 2009

smilers....hor sa do boja...podla fotiek vidim, ze to dokonale zvladas aj ty aj tatino....hold ked sa musi, tak sa musi...
Drzim vam palce a nech ste vsetci zdravi. 😉

smilers
24. jan 2009

miri zvladat se to musi, jednou jsme do toho sli,tak to musime zvladat🙂 i kdyz nekdy je to o nervy a kor, kdyz jedna z holek ma velkou pupecni kylu 😒 a nesmi se moc namahat s brecenim, ale zvladam to i diky manzelovi a me rodine🙂

womenne
24. jan 2009

smilers ja ta už dlhšie sledujem teda fotky a panečku riadne ta obdivujem aj moj manžel.Detičky su nadherne,fuha ja mam dvojičky ale s tromi to už si neviem predstavit ma ti kto pomahat?Manžel asi v praci že?

smilers
24. jan 2009

womenne zatim pomahali vsichni,kdo mohli,od pristiho tydne uz budu samostatna jednotka, ale s tim, ze me ma pak vzdycky ,kdo pomoct🙂

tomaslavka3
autor
24. jan 2009

smilers-Tak ti gratuluje trojickovska maminka.Zelam vam hlavne zdravie a potom bude vsetko pohoda,pokoj stastny detsky smiech a tebe pevne nervy,rozvahu a spravodlive mojkanie 🙂 ,pestovanie 🙂 ,leskanie 🙂 .Lebo oni to budu niekedy vyzadovat v tej istej sekunde vsetky tri a hlavne,ked zacnu rozpravat a chapat. 🙂 🙂 🙂

bibka333
24. jan 2009

tomaslavka krasne babulky baby ja vas vsetky obdivujem 🙂

smilers
24. jan 2009

tomaslavka i vam preji at to v pohode zvladate, ale to uz jsi dokazala, nas ty slasti a strasti cekaji🙂

tomaslavka3
autor
24. jan 2009

lucitta-gratulujem ti ,ako trojickovska maminka.Nech ti dobre prebieha tehotenstvo a porod. 🙂 🙂 🙂

tomaslavka3
autor
24. jan 2009

smilers-dakujem-e.Tusim najkrajsie a najjednoduchsie obdobie bol ten prvy rok.Sladucke,cistucke,dobrucke babätka...Odvtedy,ako zacali chodit,to zacalo byt tazsie.A teraz ako dvojrocne,ked si vedia rozkazat a vydobit,povedat si co chcu,kedy 🙂 🙂 🙂 a ako...no to uvidis postupne.Tak si vychutnavaj malicke babatenka.

tomaslavka3
autor
24. jan 2009

bibka-diky.Tvoja kamoska bude urcite teraz lezat v BB v porodnici,pozdravuj ju onomna

smilers
24. jan 2009

to jo, zatim si to uzivame naplno🙂

markytkaaa
24. jan 2009

Holky skláním se!!! 🙂 Máte můj neskonalý obdiv! Vždy jsem toužila po dvojčátkách ... teď jsem ráda, že mám ďáblíka jenom jednoho 😉 Holky fakt jste úžasný a dětičky máte nádherný 😵 😵 😵