Maminky trojičiek

tomaslavka3
4. jún 2008

Nenasla som na tuto trojcatkovsku temu nic,chcem otvorit nieco extra pre mamicky trojiciek.Chodim na MK nieco vyse roka,ale o trojickovskej mamine tu nepocut ani v teme o dvojcatkach.Mozno po case sa ku mne prida uz mamina alebo tehotna mamina trojciatok,pripadne taka,ktora cakala trojicky.

juliagregor
15. feb 2011

@dianka12 veľká gratulka k detičkám, prajem hlavne zdravia pre všetkých a maminke vela energie 😉 🙂 🙂
chlapci sú nádherní 🙂

kaktusik007
16. feb 2011

@dianka12 jeeejda, uz si porodila???? no tak obrovska gratulacia!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
@katarina87 v spravach kde??? ktora telka??? ma archiv na nete??? - slovenske programy ja totiz nemam... 😠
@juliagregor

andysok
16. feb 2011

@dianka12 gratulujeme maminka vela vela zdrvíííčka 😉

juliagregor
16. feb 2011
kaktusik007
16. feb 2011

@juliagregor diky 😉

juliagregor
16. feb 2011

@kaktusik007 za máličko 😉

mojmacik
16. feb 2011

@kaktusik007 aj markiza

jakublianasofia
16. feb 2011

@dianka12, srdecna gratulacia k chlapcekom, nech ste vsetci zdravucki 🙂

katarina87
17. feb 2011

@kaktusik007 No bolo to na markize ,jojke a aj v niektorych novinkach

dianka12
3. mar 2011

dievčatá, všetkým Vám veľmi pekne ďakujem za gratulácie , chlapci sa majú fajn, pekne priberajú, dvoch už mám v postielke a čakáme na toho najmenšieho drobca. 🙂

mrkvicka28
4. mar 2011

@dianka12 to je supr tak je od nás moc pozdravuj

lucia00123
5. mar 2011

dievcata ahojte mozete mi poslat link o zákone na opatrovatelku pri trojickach? dik

mrkvicka28
6. mar 2011

@lucia00123 je to o stránku zpátky

lucia00123
6. mar 2011

@mrkvicka28 ale tam je len cast toho potrebovala by som celé znenie, nevies náhodou? aj to tu niekde bolo ale neviem to najst

mrkvicka28
6. mar 2011

hod si tohle do googlu: zákona č. 448/2008 Z.z. o sociálnych službách účinného od 1.1.2009 a vyjede ti tam celý zákon. Snad ti to pomůže. Já ale myslela že budeš na prcky sama a ty sháníš opatrovatelků?

lucia00123
6. mar 2011

@mrkvicka28 este neviem stale sa rozhodujem ale zaujima ma cele znenie zákona a potom uvidim ked budu na svete ako to budem zvladat, neboj rada by som bola sama na to ako ty, ale neviem ci zvladnem 😀

zuzka72
6. mar 2011

@dianka12 gratuluji a přeji hodně zdravíčka...

zuzka72
6. mar 2011

@mrkvicka28 ahoj, teda vy už máte 7měsíců, to to letí, chtěla jsem mrknout, jak rostete, ale nemám potvrzené přátelství 😖 tak je to jakysi divny.... 😔

mrkvicka28
6. mar 2011

@zuzka72 Tak už máš přátelatví potvrzeno 🙂 , a co vy jak rostete už kluci začínají chodit? 🙂

zuzka72
6. mar 2011

@mrkvicka28 děkuji, už mi to jde, teda kluci jsou velcí a kráááásní 😉 😉 😉 moji klukánci měli před týdnem rok a už lítají, jako čerti 😀

mrkvicka28
7. mar 2011

@zuzka72 to my už se překlujem a Mata s Markem už strkaj nožky pod bříško. Dneska jdem na rehabku tak jsem zvědavá co nám řekne a zítra do poradny a na okování to zase bude doma veselo 😎

zuzka72
7. mar 2011

@mrkvicka28 tak to jste teda šikovní... to mě se Peta začal plazit až v 10 měsících a neotáčel se, snad jen 3x a to náhodou....ale chodí, asi to nějak přeskočil 😀

mrkvicka28
7. mar 2011

@zuzka72 to jo některé děti to prostě přeskočí.

zuzka72
7. mar 2011

@mrkvicka28 n o ale měla jsem z toho docela nerva, jeden lítal, jako čert a druhej ležel, jako pecka.... ☹

mrkvicka28
7. mar 2011

@zuzka72 kdyby měl člověk jednoho tak mu to nepříjdeale když vidíš to srovnání(i když každý furt říká nesrovnávej) u nás taky Vojtulka je vždycky tak o 14 dní pozadu oproti těm dvoum.

zuzka72
7. mar 2011

@mrkvicka28 no vždyť ono se to lehce řekne nesrovnávat, ale když to člověk má denně na očích tak to prostě srovnáváš, aniž bys chtěla...

tribitka333
8. mar 2011

ahojte, aj ja by som sa k vam rada pripojila. nemam vela casu pisat, ale obcas sa na net dostanem.
ja mam 10 mesacne trojicky - chlapcov Radka, Tomaska a Martinka..
som z prievidze, ja mam opatrovatelku od mesta - ale bohuzial si ju musim platit sama. je to dost financne narocne, ale aspom v tom mi vysli v ustrety, ze mi pridelili moju maminu (ona uz robi opatrovatelku 20 rokov,takze pre nich uz "stara" opatrovatelka). inak si to neviem predstavit, lebo chalani su strasne zihadla, mame obidve s nimi co robit..
tak vas vsetkych zdravim a znovu sa zastavim.som rada, ze mozem "prehovorit" s niekym kto je na tom podobne ako ja

kvietky
16. mar 2011

@lucia00123 ahoj ja som Vam pisala cez IP- ale tu som si precitala, ze rada by ste bola na ne sama.... tak to hadam nie. to urcite nezvladnete - ziadajte si od mesta opatrovatelku 🙂
Ja mam proste naozaj problem s vyrokmi typu - mam trojicky a som na ne sama a zvladam to bez problemov - to je nemyslitelne - ale asi kazdy musi zazit, aby pochopil...

kvietky
16. mar 2011

@tribitka333 ahoj, ja mam moju svagrinu - mne mesto vyslo v ustreti tak, ze mi umoznilo si vybrat osobu, ktoru poznam a on pozna od malinkata aj dievcatka a chcem ju ja ku detom, ale mala som predtym rok - pridelenu od mesta - ale vsetko je to o komunikacii. Tak s nasimi dievcatami by sme niekedy mali aj 4 co robit -su velmi zive a vnimave a vsetko ich zaujima a vsade by chceli byt a vsetko mat 🙂 a najhorsie je ked ochoreju... tak ak ja by som mala byt na ne sama - tak bud som uz na nejakom psychiatrickom oddeleni, alebo si to odnesu deti... a pritom som dost silna a pruzna osoba, ale to sa neda - starat sa sama o 3 male deti a cim su starsie - tym viac potrebuju, aby sme sa im naplno venovali....
A teda vy platite mestu za opatrovatelku nejaku vyššiu sumu ak sa smiem spytat. Aj my platime, ale podla cennika - mesacne je to okolo 50 Euro.

lucia00123
17. mar 2011

@kvietky ved prave este som sa nikam nepohla lebo piestany trojicky nemaju a zevraj to je len na 30 dní 😀 vobec neviem ako to bude