Maminky trojičiek

tomaslavka3
4. jún 2008

Nenasla som na tuto trojcatkovsku temu nic,chcem otvorit nieco extra pre mamicky trojiciek.Chodim na MK nieco vyse roka,ale o trojickovskej mamine tu nepocut ani v teme o dvojcatkach.Mozno po case sa ku mne prida uz mamina alebo tehotna mamina trojciatok,pripadne taka,ktora cakala trojicky.

mounty
9. jún 2009

dik, odkazem, majte sa a nech vam deticky robia iba radost 😉 papa

elenita
9. jún 2009

Wau, tej pani moc drzime palce 😅 . Z 3 deticiek zrazu 6, to je sila 🙂

margaretka11
9. jún 2009

Ahojte 🙂

Smilers, veď tie tvoje krásky prenádherné majú dnes polroka 😵 😵 😵 . Gratulujem 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵

smilers
9. jún 2009

margi moc dekujeme 😵 za gratulku 😝 hrozne to leti 😅

margaretka11
9. jún 2009

to je teda fakt, normálne sa mi nechcelo veriť údaju v tvojom pase. Pozerala som ti vaše uvítanie do života, tvoje dievčatká sú na zjedenie, trojnásobný zázrak 😵

jakubliasofi
10. jún 2009

Ahojte vsetky. Velmi pekne dakujeme za srdecne gratulacie, sme vsetci strasne stastni, ze su deticky zdravucke. Uz sme od piatka konecne doma. Pustili nas 2 tyzdne po porode aj ked Sofinka este nemala 2 kila, no su vsetky zdrave a aj mne je uz lepsie. Vcera sme sa doma vazili, tak Jakubko ma uz vyse 2,9 kg a dievcata cca 2,2 kg. Mliecka mam malo, snazim sa odsavat 3-4 x denne, no podari sa tak maximalne odstriekat 400-500 ml, co staci akurat tak na 3-4 papkania na den, zbytok davam UM. Ja vazim tolko co pred otehotnenim, asi som na tej JISKE poriadne schudla, pribrala som vyse 21 kg, citim sa este dost slaba , no pomaha mi mamka a v noci krmi drobcov manzel, tak si pospim. Az budem mat viacej casu, tak ulozim aj fotky drobcov. Prajem krasny den a este raz Vam dakujem, ze ste na nas mysleli. 😉 😉 😉

smilers
10. jún 2009

jakub ahojky 😉 jeste jednou gratulka 😵 uz se tesim na fotecky a mrnata maji moc hezke vahy 😝 tak se opatruj at ses fit 😎

nana77
10. jún 2009

jakubliasofi - este raz srdecne blahozelam!!!! krasne ste to zvladli!!! uz sa moc tesim na fotky!!!

smilers, aj od nas gratulka k polrociku!!! neuveritelne, ako to leti, len teraz sme pisali gratulky k ich narodeniu!

mojmacik
10. jún 2009

smilers-opatrovatelka v SR nie je zdarma.Narok na nu mam no a je to dobra vôla MU resp. OU,ci ju vobec poskytne a ci zdarma ,to je tiez ich vôla. Platba sa odvija od prijmu rodicov. my sme museli dokladovat svoj prijem....a teraz dokonca mestske zastupitelstvo zdvihlo cenu,vymer zatial nemam,no hlavne ze platba mi uz prisla po novom.
Inak vsetko dobre k POLNARODENINKAM 😉
Jakubliasofi-super,ze ste uz doma a blahozelaaaaaam

smilers
10. jún 2009

holky dikec za gratulky 😉

mojmacik, tak to je teda bordel, u nas to plati bud obec nebo prislusny soc. odbor, rodice to neplati, ale vyrizeni muze trvat treba i 4 mesice, pac s tim nemaji zkusenosti

mojmacik
17. jún 2009

Horuuuuca sprava. Dnes nas boli pozriet Kvetinky....su zlatucke...take drobunke.Je to taky zvlastny pocit opat vidiet takych drobacikov. Moji su uz velikiiiii,to ani pravda nie je,ze tiez boli take drobatka.Mame aj foto,len blbol blesk,tak si pockam na fotky od Kvietky. 😀 😀 😀

katullka
17. jún 2009

caute trojmaminky,

mojmacik, pozerala som si Tvoje deturence su neskutocne krasne..nemohla som od nich oci odtrhnut, strasne su zlati 😵 😵 😵

jakubliasofi, srdecne blahozelam!!!!To je super, ze Vas uz pustili a mate krasne vahy 😉

Smilers a Tvojim babikam blahozelam k polrocku, no ale to leti!! Nech su zdravucke a robia Vam nadalej velku radost 😵

bibka333
19. jún 2009

ahojte davam jednu foto malych kvetiniek https://www.modrykonik.sk/album/view.php?vImage...

tomaslavka3
autor
22. jún 2009

ahojte vsetky mamicky, ja nemam moc casu chodit sem,je teplo tak radsej sme s detickami na dvore,konecne sa uz kupali aj vonku,velmi sa tomu tesili,ze mozu spliechat a oblievat sa ,to nie ako v kupelke vo vani 😀

mounty
4. júl 2009

ahojte, uz som vam sem raz pisala o mojej kamaratke co tiez caka trojicky, tak uz su krasne, pekne rastu v brusku, aj ked do januara je este daleko 😉 podarilo sa mi zohnat moju sesternicu co bude chodit pocas leta opatrovat starsie tri deticky aby mohla maminka lezat a oddychovat, dakujem za modlitby.........mam ale otazku, ako ste to riesili s kocikmi? Existuju aj kociky pre trojcatka alebo ste mali dva kociky, jeden obycajny a jeden pre dvojky? Dik za odpoved.........pripadne ak by niektora z vas sa chystala koncom roka svoj predavat, tak dajte mi vediet cez IP......papa

mauzos
4. júl 2009

mounty existuje peg perego pre trijcatka. S inym som sa zatial nestretla, ale urcite ich bude viac 🙂

mounty
6. júl 2009

dakujem mauzos, idem snorit na nete 😉

tomaslavka3
autor
7. júl 2009

ahojte-to pocasie je hrozne uz sa tesime,kedy sa budeme most kupkat v bazeniku kazdy den 🙂

jakubliasofi
7. júl 2009

ahojte, tak konecne mam trosku cas, deticky su dnes dobrucke, cely den spinkaju, som zvedava aka bude noc 😀 , mam fotky deticiek v albume, tak sa na ne mozete mrknut, na fotkach mali 1 mesiac

tomaslavka3
autor
7. júl 2009

jaubliasofi-ste pekne babatenka a vyzerate zdravo 🙂 🙂 🙂

mounty
7. júl 2009

kraaaaaaaaasne babatka Malacanka 😉 ma otazku: kedy sa vam narodili trojcatka? Je mozne aby sa narodili aj v deviatom mesiaci alebo ich vzdy daju skor na sekciu? Dik, sondujem pre kamosku lebo ju stale strasia ze v siedmom mesiaci ich asi vyberu, ale to je podla mna blbost , pokial by nebol dovod, preco ich nenechat v brusku dlhsie, nie? DIK za odpovede, pa

smilers
7. júl 2009

jakub moooc hezke deticky, tak at vam delaji jen samou radost 😉

mounty nejlepe je donosit je do toho 36tt, ale vetsinou , co tak slysim, se rodi kolem toho 33tt-35tt

bibka333
7. júl 2009

jakubliasofi krasny anjelikovia 🙂 🙂 🙂

tomaslavka3
autor
8. júl 2009

mounty-pochybujem,ze niektoru nechju az do posledneho tyzdna.Ked nenechali ani mna,co som otehotnela prirodzene a nemala som ziandny zdravtny problem.Je to normalne,ze sa urobi cisarsky skor,ako je termin porodu.Ak budes pre tvoju kamosku hocici potrebovat mozes mi napisat do IP,rada jej poradim.

jakubliasofi
8. júl 2009

mounty, ja som dokoncila 34 tt a babätka boli celkom v poriadku, v inkubatore boli len tri dni , od zaciatku same dychali atd., ziaden problem 😉

nana77
8. júl 2009

jakubliasofi, mali su uzasni!!!! fakt krasni!! ako to zvladas? je to asi riadne narocne, vsak? tak vela sil vam prajem!

mounty
8. júl 2009

hm, dakujem za rady pre kamosku, asi si od dakej blizkej maminky z vas vypytam telefon ak nebude vadit aby vam mohla ona sama zavolat a opytat sa, je dost vyplasena, oni uz vobec neratali s dalsim dietatkom a naraz prirodzene tri a ona to nevie moc prijat ☹ stale jej vravim ze dobri ludia isto pomozu a ja sama sa snazim zohnat pomoc pre nu, ale kazdy len kruti hlavou...........potrat neprichadza do uvahy a oni sa divia........Podla mna je lepsie cakat trojcatka ako keby jej zistili rakovinu,ze?? Som stastna ze vas je tu tolko hrdinskych matiek, prajem vam veeeeeeeeela sily!!

tomaslavka3
autor
8. júl 2009

mounty-nech mi zavola ja ju podrzim mojim zivotnym pribehom.Radsej trojcatka,nez...Budem cakat,ze sa mi ozve,nech neurobi hlupost,ktoru by lutovala 🙂 🙂 🙂 prosim Ta,cim skor

bibka333
13. júl 2009

slavka pekne fotocky malych princezien 🙂

tomaslavka3
autor
13. júl 2009

bibka-diky
volala som s kvietky,pocula som do telefonu jednu z trojiciek,joj taky babatkovsky plac u nas sa uz place inak 🙂 🙂 🙂