Maminky trojičiek

tomaslavka3
4. jún 2008

Nenasla som na tuto trojcatkovsku temu nic,chcem otvorit nieco extra pre mamicky trojiciek.Chodim na MK nieco vyse roka,ale o trojickovskej mamine tu nepocut ani v teme o dvojcatkach.Mozno po case sa ku mne prida uz mamina alebo tehotna mamina trojciatok,pripadne taka,ktora cakala trojicky.

tomaslavka3
autor
9. jún 2008

Ahojte a dakujem dalsim maminkam,ste zlate.Som velmi rada,ze mam doma/aj ked som ho tak velmi nechcela a ozundrala som niekolko krat muzovi,naco uz len nam to bude/a teraz som na nom najcastejsie len ja.V mojom pripade je to najcastejsia komunikacia s cudzimi ludmi,kedze ma moje trojcatka priputali a nedostanem sa od nich nikam.Aspon tu si trochu"pokecam",oddychnem a hlavne sa nieco nove dozviem.Inak nemam ziadnu sancu vyrazit sama do mesta,ku kamoske na kavu,no a ani do obchodu. 😉 😉 😉

najjulinka
9. jún 2008

A neuvažovla si o trojčatovom kočiari???
Ja žasnem, že 3x solo kočiar (a ešte k tomu golfáče), však to je odsúdenie na samotu...
Ja mám 2 deti a o treťom uvažujeme, ale viac ako 2 kočiare sa velmi jednemu človeku nedajú pokočíkovať. Aj tie 2 sú už o hubu.
S výťahom zniesť a tak.. No je to sranda... Ale s tým dvojčatovým vlezem v KE aspoň v Tescu v meste do potravín (do výťahu sa s ním už samozrejme v Tescu nevtrepem), nakupim si v obchodíkoch kde sa dá dostať s kočíkom... Aj ked niekedy žasnem ako niektoré predavačky sledujú či niečo nezhodím pri tých manévroch 😠

A k článkom o trojčatách... Nechce sa mi teraz hladať link, ale v ČR asi na jeseň 2006 sa narodili trojčatka mamine, ktorá ocina presvedčial na štvrté bábo 😀 😀 😀 Krásna reportáž to bola... Dávali to v niečom takom ako je u nás Paľba alebo Črepiny, myslím na Nove to išlo.

No a internet podla mna by mala zdravotná poistovna preplácať maminám na materskej a iacpočetným maminám ako prevenciu pred nutnou návštevou psychiatra - na tom sme sa zhodli s jednou maminou, čo má detí asi 8 😀 😀 😀 (vtedy som ešte ja žiadne deti nemala a len som tušila asi o čom to je 😀 )

kili
9. jún 2008

najj, to je dobré, že "asi 8" detí 😀

slavka, no hádam za chvíľku kočík už nebude treba, tak sa niekam s nimi dostaneš, ale odporúčam vodítko 😀

ja teraz chcem kúpiť monokočík, a keď pôjdem len do obchodu alebo tak len vybehnúť, tak zoberiem ten a jedného na chrbát, nech nemusím zakaždým ten dvojkčár trepať do výťahu a z výťahu 😝

najjulinka
9. jún 2008

Aha... No ja mám dvojčatový kočiar, aj sólo kočiar a aj klokanku 😀 Sólo kočiar potrebujem na presun výťahom 😀 No a klokanku musím mať koli tomu ked nepojde výťah... Stalo sa mi to raz, že výťah nefungoval a mala som čo robiť nabrať 2 deti pod pazuchy... 😀 😀 😀 Ale to zas už o chvilu bude lahsie, lebo už budú sedieť samostatne takže sa to ako tak už bude dať, ale aj tak klokanka to istí 😀

lucianka
9. jún 2008

Slavko, holčičky jsou krásné - všech 5. 🙂 A klobouk dolů! Já mám někdy co dělat s jedním 🙂

Najjulinka - v pase máš, že Lucinka má 1 rok a 0 měsíců a Kristian má 1 rok a 1 měsíc. ??? Nechápu.. 😅

smartik11
10. jún 2008

Ahoj slavka!! Tak to je super napad ze si stvorila svojiu stranku🙂)) ako sa maju tri "S" su ok??

pozdarvujeme!!

nika000
10. jún 2008

tomaslávka 3 kukla som album detičky sú prekrásne 🙂

bashka
8. júl 2008

Najjulinka aj ja si lamem hlavku nad tym...prezradis?

jaduska
8. júl 2008

baby najjulinka chodí aj do témy Adopcia, čo som si dnes všimla, tak asi preto má tie detičky takto staré...

jaduska
8. júl 2008

a ešte som chcela dodať: tomasslavka nááááááááááááádherná rodinka, úžasné dievčatká - všetky, vrátane maminy 😉

bubba
8. júl 2008

trojcata?pomoooooooooooooooooc 😀 😀
tomaslavka akoze ale naozaj tie okale gulate fakt su zlate 😀 😀 a to ti verim ze sa nikam nedostanes,sak to ani ja a to mam len jedno 😀

maca793
8. júl 2008

tomavlaska3
ja síce mám duá+ 2 ročnú slečnu, takže viem, ako je to. ja som si tiež nevedela predstaviť, ako budem fungovať pri dvojičkách, keĎ osm bola na ne od samého začiatku sama,pomohla aj mamina ale len o víkendoch.
aj pri 3 dieťati som bola na všetko sama. obdivujem ťa a aj všetky maminy ktoré majú 3 a viac detí ale hlavne slobodné alebo rozvedené ako som ja.

kvietky
5. jan 2009

Ahoj tomaslavka3 tvoje deticky su rozkosne a mas naozaj krasny album s uzasnymi fotkami. Chcela by som sa tiez pridat k teme trojicky. Ja som momentalne v 22 t.t. a tiez cakam trojicky, zatial este neviem co to bude, ale su to nase prve. Snazim sa uz postupne pripravit si nejake potrebne informacie tykajuce sa starostlivosti o trojicky a taktiez nieco ohladom materialneho zabezpecenia. Chcela by som sa ta opytat, ci nemas nahodou od tvojich trojiciek napr. autosedacky, detske stolicky, pripadne ohradku, nakolko sa snazim si to uz pomaly zaobstaravat a myslim, ze si tieto veci nebudem kupovat nove. Chcela by som ta poprosit, ci by si nebola taka dobra a nemohli by sme sa skontaktovat a rada by som prijala od teba aj nejake dobre rady trojickovskej maminy. Moja emailova adresa je 24kvetinka10@azet.sk. Tak nech sa vam vsetkym dari a prajem vsetko dobre v novom roku 2009 aj vsetkym babkam na tomto fore. 🙂

grmitko
5. jan 2009

ja som sem len nakukla,
slavka mas krasnu rodinku, minule som vas aj v telku videla 🙂 aobdivujem ta ako to zvladas, mne ti moji dvaja stacia az az 🙂

kvietky, gratulujeme k takemu pocetnemu potomstvu, slavka bude mat radost a ty sa dozvies potrebne veci, drzime palce aby vsetko dobre dopadlo 🙂

hviezda22
5. jan 2009

slavka, teraz som nahodou mrkla tuto temu, pamatam si vas velmi dobre z medii 🙂 krásne babulky narastli 😉
sranda samé baby 😀 , tatko musí byt rád
ja mam dvoch synov - Teuško sa narodil mesiac po vašich dievčatkach, teraz čakam dvojičky a jeden je isto chlapec, snad nebudem mat doma čisto mužské osadenstvo 😝
prajem vam všetko dobre 😎
kvietky, mozno slavka tuto temu tak často nenavštevuje, skus jej napisat priamo, klikni pri jej fotke na tu šipku čo sa tu zobrazuje pri kazdej uživatelke, tiez blahoželam, nech vam to dobre dopadne 😉

kvietky
6. jan 2009

Ahoj grmitko, dakujem za gratulaciu a prajem tebe aj tvojim krasnym dvojickam vsetko dobre a nech sa vam dari, pa 🙂

kvietky
6. jan 2009

Ahoj hviezda22, vdaka za radu, uz som vyuzila internu postu, dufam, ze sa nam podari skontaktovat, tiez blahozelam k dvojickam a prajem vela stastia. Nase trojicky su tiez trojvajecne, v piatok by sme uz mohli vediet aj pohlavie. Drzkajte sa cela rodinka, pa 🙂

tomaslavka3
autor
20. jan 2009

hviezda a grmitko diky za radu pre kvietky ,ako pisala uz sme v kontakte

jankabambulka
20. jan 2009

slávka aj ja sa pripájam a skláňam sa nad tvojím výkonom . mne tiež povedali na začiatku tehu že budeme mať trojčatká ale potom som začala krvácať a povedali mi že sú tam dve akcia plus ale tretí vak je prázdny tak som to skrz psychiku ani neriešila či odišlo alebo bol od začiatku vak prázdny. no ale fakt , klobúk dolu , tak nech ste zdraví, a hlavne šťastní, veď to poznáš tí čo boli na Titaniku zdraví boli ale šťastie nemali... tak hodne šťastíčka čo sa len dáááááá. prajem Vám každodenné krásne dni plné rozkvetu tvojich púčikov krásnych- sú užasnéééé a v tom retro kočíku to nemáááá chybu 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵

jaja0110
20. jan 2009

tomaslavka- paaaaanecku, tak keby som mala klobuk tak ho dam dole 😅 ja mam dvojicky a ked sa ma ludia pytaju ako to zvladam, tak vzdy si pomyslim ze ja som na tom este dobre, co take co maju trojicky 😀 😀 a ty mas vlastne nie tri- ale pat detureniec 😎 😎
Inak "Moj macik" je aj nas favorit a retro kocik nema chybu, podla mna by mal ist nazad do mody 😎 😎
Tak moc drzim palceky, a hlavne prajem veeeela zdravicka bambulkam a celej rodinke 🙂

Inak bambulky su kraaaaasne, a oni su trojvajecne alebo jednovajecne, alebo mix? 😅 vies co myslim, ze...? 😉

tatolu
21. jan 2009

Ahojte.
na tejto téme moc dievky nediskutujú.
Trojmamičky nemajú kedy?
Ozaj a ké bývajú?
Ja mám tri s malým vekovým rozdielom a myslím, že každé bude iné. Myslím aj povahovo. Ale ja s nimi problémy nemám - neplačú, spávajú celú noc...
No veľa trpezlivosti

tomaslavka3
autor
23. jan 2009

Tu mame niekolko minut po narodeni : http://www.novorodenec.sk/page.php?sekcia=clank...

smilers
24. jan 2009

Ahojky, tak ja se pridam, tomaslavka nevim,jestli si me pamatujes ale minulej rok jsem te kontaktovala ohledne trojek, takze ja uz mam trojky na svete 😉 a taky same holcicky🙂

martimarti
24. jan 2009

To je nádhera, moc gratuluji 🙂 🙂 🙂 Jsou to zlatíčka, tatínkovy holčičky 😀

smilers
24. jan 2009

marti jestli to bylo na mne takdiky😀

tatolu
24. jan 2009

Smilers krásne bábiky.
Gratulujem

magimary
24. jan 2009

smilers, naozaj sa podarli!!! 😵 😵 😵

blau
24. jan 2009

Naaaaaaaaaaadherne deticky vsetky, ale tie Vase 3 rovnake hviezdicky su uzasne. Prajeme Vela Vela Zdravia a Stastia 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 😵 😵

martimarti
24. jan 2009

Jasně, že bylo! Máte šikovnýho taťku! 😀 😀

smilers
24. jan 2009

marti no musi byt sikovnej😀😀 jinka diky vsem za gratulku🙂