Maminky trojičiek

tomaslavka3
4. jún 2008

Nenasla som na tuto trojcatkovsku temu nic,chcem otvorit nieco extra pre mamicky trojiciek.Chodim na MK nieco vyse roka,ale o trojickovskej mamine tu nepocut ani v teme o dvojcatkach.Mozno po case sa ku mne prida uz mamina alebo tehotna mamina trojciatok,pripadne taka,ktora cakala trojicky.

kvietky
30. jan 2009

Ahoj tatolu, prietoky mi este nerobia ale babulky su podla sona rovnako velke a odpovedaju tyzdnu, v ktorom som, priblizne by mali mat okolo 600 - 650 g. Este su malinkate, ale uz naberaju na intenzite co sa tyka kopancov a otacania sa a pucenia v brusku. Neviem este ma ani nemonitoruju ani prietoky, to asi az po 30 tt.

tatolu
30. jan 2009

Vieš, mys me boli na izbe dve s dvojičkami - dokonca termín som mala týždeň po nej, takže sme sa stále na to pýtali. Ale ja som ležala v nemocnici iba mesiac pred pôrodom.
Vraj sú nejaké injekcie na vývin pľúcok, dávali Ti ich? Ak nie skús sa na ne spýtať 😉

kvietky
30. jan 2009

Tie budem dostavat. ale tiez az trosku neskor, momentalne mi pichaju fraxiparin, to je na vyzivovanie placient a uzivam magnesium, zelezo, salbutamol, isoptin a ja mam moj vyzivovy doplnok Pregnium. Idem na izbu, maj sa pekne a drzkajte sa, pa 🙂 🙂 🙂

smilers
30. jan 2009

se omlouvam, ale meli jsme navstevu a pak se slo do kina 😉
bibka ahoj, na prochazku jeste ne ,pac kocar nam dojde ve ct, tatoliu sem tam se vyspime🙂 a krmime UM s tim, ze do lehatek si dam dve a treti ,kdyz sem sama doma musi ockat a kdyz je nekdo doma,tak si treti veme 😝
kvietky,kdyz sem to vydrzela ja a i ta tva znama, tak to dotahnes,ja teda to dotahla do zacatku 34tt, ta operace je kosmetickeho razu,kikca ma velkou pupecni kylu,tzn,,ze ma pupik vyhrezlej ven s tim, ze se tam mota i strevo, narocne to neni,trva to 10 minut a hospitalizace je na 3 dny

jinak u nas holky vazili ve 24tt+3 :648g,559g a 564g a ve 26tt+5 vazili: 1130g,1022g a 904g a doplera me zacali sledovat kolem 32tt se me zda,nic jdu spat🙂

kvietky
2. feb 2009

Ahojte babenky, tak ta moja spolupacientka Marcelka priviedla na svet 31.1. krasneho chlapceka Jakubka s vahou 2300g a dievcatka Adelku a Hanku, jedna mala 2200g a druha 2100g, vodi sa im velmi dobre aj samostatne dychaju aj mamicka je o.k., Dnes som ich videla su uplne uzasne tak sa vytesujem. My sa mame dobre, cakam kedy mi urobia sono, aby som vedela presne ake su moje babulky velke.
Smilers pozdravujem aj babulky, drzkajte sa a nech krasne rastu.
Yaroven pozdravujem vsetky babenky, opatrujte sa aj s detickami, pa pa 🙂 🙂 🙂

majina.b
2. feb 2009

Kvietky
dnes bol s ňou rozhovor v sl. rozhlase.
bolo počuť aj babatka plačkať

tomaslavka3
autor
2. feb 2009

Ahoj kvietky, pozdrav odomna Marcelku.Ze jej gratulujem a pozdravujem taktiez tatina.Krasne vahy...Pa
🙂 🙂 🙂

nana77
2. feb 2009

kvietky, ze marcelke blahozelam!!! krasne vahy, uzasne na trojicky!!!

tomaslavka3
autor
2. feb 2009

Ahojte vsetky maminky.Tak my sme si tento vikend vyrazili k" babke "ktoru mame vzdialenu tristo km od nas.Sme na navsteve u mojich rodicov, je nam velmi dobre.Cesta bola dobra az nato ze Slavka nezazmurila ani oko a neprestala sa hybat ani na minutku/ona je nase zive striebro,alebo anjelik s rozkami/.Nepomohla ani nova vacsia autosedacka,pretoze chcela byt v malej, z ktorej vyrasta.Vsetkym sme velmi vzacny,lebo sa moc casto nevidime,kazdy nas vola na navstevu,alebo nas chodia pozriet.Trojcatkam sa to paci,niekoho sa hanbia,za niekym idu ihned,pri niekom nechcu byt a zase od niekoho nechcu ist domov.Uz sa "tesim" na cestu domov.radsej budem soferovat 😀 😀 😀

smilers
3. feb 2009

Ahojky vsem🙂kvitky tak to moc pani gratuluju,uzasne vahy 😉 a ty se hlavne opatruj a at sono dopadne dobre 🙂 tomaslavka nas cestovani teprve ceka a jsem zvedava,jak se holkam bude libit,zatim v autosedackach vse prospi🙂

carys
4. feb 2009

Ahoj holky,prominte že k vám lezu,jen jsem zvědavě nakoukla a koukám té krásy a jedinečnosti co tu je.Nádhera.Všem maminkám trojčátek přeji vše nejlepší k takové vzácnosti jako jsou trojčátka,musíte mít práce až nad hlavu,zato těch pusinek od drobečků budete mít nepočítaně.Maličko závidím,no ale taky už mi těch mých pět dětiček stačí a jsem štastná že je mám.Všem vašim miminkům přeji hodně zdravíčka a usměvavé,pohodové maminky.Dobrou všem

tatolu
5. feb 2009

Ahojte.
Tomaslavka a akým autom ste išli, že sa vám podarilo napratať tri autosedačky? 😉
Ja mám najstaršieho u v podsedáku. Aj tak sú tam už dobre napratí 😅

Kvietky pekne oddychuj a pozdrav maminu Marcelku. Nech sú všetci zdraví a rastú do sily.

smilers
5. feb 2009

carys klobouk dolu i pred tebou 😉

kvietky
5. feb 2009

Ahojte babenky, tak dnes nam pan doktor spravil sono a dostal ma do pomykova, pretoze mi povedal, ze 1babetko nevie s urcitostou povedat ci je to dievcatko, vraj asi.... Ale su v poriadku, robil mi uz aj prietoky, velke su tak 700 - 800g, cule aj moj krcek sa pekne drzi. Tak som rada a vytesujem sa, pretoze som prvykrat pocula tlkot ich srdiecok - ked robil tie prietoky. Buduci tyzden ideme pit tu sladku vodu a v o tyzden na to mi pichnu tie injekcie na vyvin plucok.
Trojickovka mamicka Marcelka vam vsetkym dakuje za blahozelania a tiez pozdravuje, deticky sa maju dobre len ona ma velmi znizeny hemoglobin - tak tu ostanu trosku dlhsie, musia jej 10 dni pichat nejake injekcie.
Ja vas tiez vsetky pozdravujem a drzkajte sa mamicky, pa pa 🙂 🙂 🙂

bibka333
5. feb 2009

ahoj kvietocky tak zeby chlapcek?a vahy si myslim ze ties super matka len odychuj a marcelka nech sa ties drzka 🙂 pa

tomaslavka3
autor
5. feb 2009

kvietky- 🙂 🙂 🙂 to tvrdili mne cele tehotenstvo,vzdy nevideli jedno babatko,nakoniec som napisala aj 1chlapcenske meno no nic z toho/ale ja som velmi rade,ze su baby aj ked nemam syna/.

tomaslavka3
autor
5. feb 2009

takze od nasich sme prisli tentokrat suprovo.Mala som nervy cely den pred cestou,ako budu poslusne v aute.No na prekvapenie mala Slavka spinkala vkuse 3hodiny a to bola vlastne zachrana.Pretoze,ak je ona ticho tak je vsetko v poriadku.Potom Scarlettka sa necitlia dobre chcela sa trosku vyvetrat,tym padom sa zobudila Slavka.Ale asi sa dobre vyspinkala tak si spievali,papali ,hrali z balonikmi az domov. 🙂 🙂 🙂

katullka
5. feb 2009

Trojmaminky, vsetkym Vam blahozelam k tolkej radosti 😅
Kvietky a Vam drzim palce, aby ste to pekne vydrzali 😉 . Oddychuj kolko sa len da!

Slavka, pisala si smilers, ze laskat sa chcu vsetky tri naraz, ako to prosim Ta riesis? 😕 Ja mojich drobcov nosim dost casto oboch na rukach, ked si to ziadaju, no ved dve ruky mam 😅 , ale co Ty? Musis mat riadnu trpezlivost pri nich, a z Tvojich prispevkov vyzaruje taka pohoda a klud, to je fakt obdivuhodne 😵

Inak vsetky mate prekrasne deticky 😵

tomaslavka3
autor
6. feb 2009

katullka-diky moc.Nase trojcatka si moc neuzili nosenia na rukach,nedovolila som.Lebo som bola s nimi sama a keby boli zvyknute ,tak by som s nimi sama nevydrzala,lebo by si to vyzadovali.Mojkame sa tak,ze si klaknem na zem a oni sa mi daju do narucia vsetky tri.Ked je niektora chora,alebo ju len nieco boli tie dve nas nechaju a vtedy sa hraju a nevyzaduju moju pozornost-nezalezi na tom,ktora to z nich je.Prinesu jej hracku..

smilers
7. feb 2009

Ahojky,tak mame za senou prvni vyjizdku vnovem kocare a musim rict,ze kocar zatim drzi a holky ani nepipli😀

jinak tatolu u nas si budeme ted kupovat 7 mistne auto ford galaxy a tam se autosedacky hezky vlezou

margaretka11
7. feb 2009

Smilers, ja nemám dostatok slov na tvoje babuľky, ale sú nádherné, nádherné, nádherné 😵 😵 😵 . To je doma radosti, že? 😵 😵 😵 Ja viem, že určite prídu aj také ťažšie chvíľky, ale prajem ti, aby si s dievčatkami zažila čo najviac tých krásnych chvíľ a nech sú zdravučké a krásne rastú 😵 😵 😵

Ale manželovi poviem, že beriem späť slová, že náš dvojičkový kočík je tank. Kdeže...trojičkový kočík je tank v pravom slova zmysle 😀 . My máme tančík 😀

smilers
7. feb 2009

margi dekujeme za pochvalu🙂 i za prani🙂 jinak simonka i simonko jsou taky moc hezke deticky🙂

jj nas kocarek je malej tank no😀

lenkamt
7. feb 2009

tak my sme sa tiež s manželom "pobavili" na vašom tanku 😀 muž mi mimochodom povedal že " to by som sa už naozaj odstrelil" 😀 nechápem čo tým myslel 😀

dievčatká sú krásne, aj my prajeme všetko dobré hlavne zdravíčko.

mayka
7. feb 2009

Teda dievcata, som dojata. Pozrela som si forky vasich deticiek a je to nadhera. Uzasne. My sa chystame buduci mesiac na ivf, tak ak budem mat negativne myslienky pridem sa znovu na vas pozriet. Vsetkym vam prajem len to najlepsie. 🙂

margaretka11
7. feb 2009

smilers ďakujem 🙂

womenne
7. feb 2009

smilers teda super kočik na mna unas hovorili že som široka (s kočikom)ale na vas nemam 😀
a čo vpohode zvladaš?ešte stale nechceš nejaku pomocnicu,pozerala som fotky teda nadherne babetka 😵

smilers
7. feb 2009

lenkamat no ja jsem na ten kocar taky zirala,ale musim rict,ze je fajn,zatim🙂 jinak dekujeme za prani
margi neni vubec zac🙂
womenne 😀 jj zvladam to zatim dobre, nechci zatim nikoho,bydlime s nasema, sice pres tyden chodeji do prace, ale da se to zvladnout 😝

tatolu
7. feb 2009

Smilers, ale potom vás je na to auto málo 😉

smilers
7. feb 2009

tatolu vubec nas neni na to auto malo, za prve dve sedadla se daji vydelat pryc a vleze nam tam kocarek ,a za druhe 7 mistne kupujeme i kvuli nasim, ti nemaji ridicak a pokud budeme potrebovat, aby nekam jeli s nama nebo na vylet,tak 7 mist je na miste 😉 proto kupujeme velke auto, myslime dopredu 😎

tomaslavka3
autor
8. feb 2009

smilers-je fajn,ze mas tu moznost si kupit 7miestne auto.Pretoze je hrozne rozhodnutie, ktoru malu nechat doma,aby mohol ist biekto s nami z nasich starsich deti. 🙂 🙂 🙂