Maminky trojičiek

tomaslavka3
4. jún 2008

Nenasla som na tuto trojcatkovsku temu nic,chcem otvorit nieco extra pre mamicky trojiciek.Chodim na MK nieco vyse roka,ale o trojickovskej mamine tu nepocut ani v teme o dvojcatkach.Mozno po case sa ku mne prida uz mamina alebo tehotna mamina trojciatok,pripadne taka,ktora cakala trojicky.

smilers
22. jan 2013

@petrah3 ahoj....my mame ford Galaxy 7-mistny, j eprostorny a holky se tam tak nemlati🙂 co se tyce kocarku Peg perego sice neni od narozeni, ale da se urcit eupravit tak, aby byl od narozeni, jinak kocarky pro trojky dela Liberta nebo iglesina, zabrouzdej na netu, urcite se tam prodavaji i trojceci kocarky, jinak gratuluju 😉

petrah3
22. jan 2013

@smilers Dakujem velmi pekne za odpoved aj gratulaciu 🙂 Pomohla

mrkvicka28
22. jan 2013

@petrah3 Tak my máme auto seat alhambra seminístné a sedačky se vejdou v pohodě. kočárek peg perego jsme měla,ale používala jsem jej až od cca 5 měsíců prostření sedačku nedáš uplně do lehu jinak je v pohodě , pokud chceš mám kontakt na jednu maminku která prodává kočárek pro trojčata mám za to že je to inglesina bi posto. Pokud budeš chtít klidně si napiš. 🙂

mrkvicka28
22. jan 2013

@petrah3 ta kecám není ti iglesina. tady máš odkaz: http://www.facebook.com/jana.motlova.18#!/pages.... Kdyby tě to nepustilo napiš dám ti kontakt přímo na tu kámošku

monika15
25. jan 2013

aj ja sceeeeeeeeeeeem trojicky :(((( 🙂 hihihhi 🙂)) baby mate krasne deticky trojicky..... je to narocne vynosit 3 deticky ????

mrkvicka28
25. jan 2013

@monika15 odnosit je to nejlehčí ta pravá bojovka začíná až po porodu

monika15
25. jan 2013

@mrkvicka28 no to ti verim..... vsetko 3x....... 🙂)))
ale vsetka ta namaha stoji za to 🙂)))))

petrah3
30. jan 2013

@mrkvicka28 Dakujem za tip, ale ja chcem kocik "sedacky za sebou" - aby som sa vosla do dveri. Byvame v panelaku, tak so sirokym kociarom by som sa daleko nedostala...

dodkap
30. jan 2013

@monika15 ja mam teda len dvojicky, ale hovorim, ktora chce dvojicky alebo trojicky, vacsinou je fakt nadsena matka alebo, a to castejsie, nevie, o com hovori a co to naozaj obnasa... 😉 Ale, ak po tom tuzis, nech ti to vyjde.

monika15
30. jan 2013

@dodkap Dakujem 🙂))) Ja viem ze vela problemov....;)
mi mame strasne vela dvojiciek v rodine... ahlavne najblizsie moja mama s tetou 🙂 a mm teta zo sestrou 🙂))

najjulinka
31. jan 2013

moja mama chcela dvojičky, ja som chcela dvojičky a kludne aj trojičky.... mame to nevyšlo - same solo kusy,tak mna s bratom mala do roka, žeby sme aspon v dvojkočiku chdodili a ja mam furt nejake skorodvojčata aspon chvilu a mala som aj dvojičky v starostlivosti....
chapem, že po porode to asi človek asi viac vnima či ma jedno alebo dve alebo aj tri,a le inak je to super (ked si to nemusim odrodiť 😀 ) .. teraz nam hrozilo, že budeme mať tri deti v starostlivosti v rozostupe od najstaršej po najmleadšie asi 40dni a ja soms a nevedela dočkať... že "skorotrojičky" sme ešte nemali....... a same baby.. no ja som skakala od radosti ako mala.... 3 skororavnaké baby... proste wau...

k autu: my mame renault trafic... ked sme kukli ceny, tak ešte dacia mala nejaké lacne 7miestne,a le tak ono nie len deti treba pobaliť a kočík, ale aj postielky a plno všeličoho na dovče..... a reku pri detoch aby som každý cm2 počítala , či možem zbaliť či nie a nad každým bodynkom zbaleným či brať či nie uvažovala to sa nedá.. a aj tak ked sme šli do stanu so štyrma detmi tak sme boli skoro ako sardinky v tom aute.... 🤐 (a občas sa hodí ked sa ešte ktosi do auta zmestí - moj brat, alebo moja mama... )

lucka26duo
27. feb 2013

@petrah3 Ahoj s tým autom Ti viem poradiť. My máme VW Touran a je to asi jediný typ aj cenovo(pokial nekupujes fungl nové) dostupný na trhu. Manžel si nechal Fabiu do práce.Dali sme tam dve autosedacky a bolo vymaľované🙂 Do Tourana sa v poho zmestia všetky tri( momentálne máme 2 sedačky a jedno vajíčko)

sonia1501
28. feb 2013

@monika15 @dodkap ahojte, veru, aj u nas vsetky moje kamaratky co maju jedno babo ani za svet by nechceli dvojicky.. su radi, ze sa plne mozu venovat tomu jednemu. Som rada, ze su zeny, ktore chcu mat viac deti naraz. Ja mam dvojciatka, s manzelom sme aj chceli mat, vobec som sa nebala povinnosti a ked som sa dozvedela, ze cakam dvojicky ani som nebola az tak prekvapena, lebo som to cakala :o) Niekedy mame tazke dni, samozrejme, ale to maju aj maminy s jednym babom. Ja takisto trosicku zavidim trojmaminam, lebo este krajsie je mat tri deticky naraz. A samozrejme im patri obrovska poklona, lebo zvladat tolko deticiek naraz musi byt fakt narocne.

monika15
28. feb 2013

@sonia1501 heeej ja som chcela vzdy viacej a mame kopu dvojiciek v nasich rodinach a nam nic :(
aj moja mama je z dvojciat.... tak nam hovoria ze moj syn bude mat ze generacia po... 🙂))
krasne to je ked vidim dvojky alebo trojky v kocikoch 🙂)

sonia1501
28. feb 2013

@monika15 mozno aj vam sa zadari, kedze viacpocetne tehotenstva dedia zeny :o)

monika15
28. feb 2013

@sonia1501 heeeeeeeeeeej 🙂))
tak dufam ze na druhy krat sa nam podari 🙂)))

mne povedala porodnicka ze to sa dedi tak ze moj syn bude mat.... 🙂))

sonia1501
28. feb 2013

@monika15 ja tak viem, ze vyskyt dvojciat v rodine u pribuznych na strane buduceho tatka nehra rolu. Dedia to zeny, kedze sa im niekedy uvolni viac vajicok, ktore sa nasledne oplodni spermiami. K jednovajecnym dvojcatam mozu prist zeny, ktore v rodine nemali vobec dvojcata. Ako som citala, tam nehra rolu ani vek, ani dedicnost, a tak k nim pride zena skoro ako slepe kura k zrnu. Zalezi na nahode, tam sa oplodni jedno vajicko, ktore sa potom rozdeli na dva casti.

monika15
1. mar 2013

@sonia1501 super tak dufam ze aj u nas sa zadari hihi 🙂)))

clarita
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
petrah3
20. mar 2013

Maminky trojiciek, aky kocik pouzivate? Neviem sa rozhodnut medzi Prg Peegom Triplette a trojickovskou Inglesinou... Dakujem🙂

najjulinka
12. apr 2013

@petrah3 my mame Peg Perego,a le rozhodla cena... mame staršiu Inglesinu a tá je uuuplne najsamlepším kočíkom... akože ak u vas nezohrá cena, tak by som šla do Inglesiny.... nemam ju odskušanu osobne tu novú,a le pozdáva sa mi veeeelmi..... My sme Peg Perego kupili takmer za polovičnu cenu,t kaže tá cena u nas zohrala velmi velku rolu....... keby som na nu nemusela pozerať, tak inglesiny vyhrá .....

(PegPerego ma velke kolesá, ale na nerovné cesty stavaný nie je... )

erikajandova
12. máj 2013

dobrý deň, ja by som sa pridala, neviem to ut nikde nájsť, neviete o niekom kto by predal kočík pre trojičky??? mám na mysli nieoč ako easy walkwer trio alebo baby joger? mám ročné dvojčatá a teraz k nám pribudne ešte jedno mimi a neviem ako chodiť potom s nimi von, doma mám peg perego duett

najjulinka
12. máj 2013

@erikajandova a neposedia ti dvojky za sebou? že do jednej sedačky daš dvojičky za sebou a do druhe daš miminko....

my teraz mame 4 male deti a vozia sa v trojkočíku často.

kukni predošlu stranku tejto temy.. prihodila som tam podobne foto so 4 detmi v trojkočíku 😉

amabilis
13. máj 2013

@erikajandova Známá tohle řešila tandemovým kočárkem a šátkem, kdy střídala děti v kočárku dle toho, jak potřebovala. Jinak já viděla kočárek pro dvojčata s přídatným sedátkem. Tak to by se dalo vystřídat tak, že by se do sedátka dalo dítě, které nespí.

http://3.bp.blogspot.com/-GxzOjubPpUQ/TbbogjS4f...
respektive celý blog
http://tubelessinseattle.blogspot.cz/2011/04/18...

Ale nevím, no ☹ Pak ještě by šlo koupit kočárek za sebou a k tomu sedátko buggypod, které se dá přidělat z boku.

http://www.babystyle.cz/doplnky-ke-kocarkum/bug...

najjulinka
13. máj 2013

@amabilis dvojčatový s pridavnym sedatkom nabok je viacmenej neukočikovatelný... to fakt len po rovnej hladkej dlažbe nakupneho centra. nie je to moja skusenosť, ale mne to ktosi pisal a neviem či nie aj v obchode vraveli,ž e od toho nečakať zazrak... a je to fakt, že je to aj dlhe, aj široke...

a ano dvojkočiky s pridavnym sedatkom su, len nie velmi u nas....
u nas možno to sedatko čo sa da dnu do korby... ale tak to potom asi inglesinu dvojičkovuu asi naj..

amabilis
13. máj 2013

@najjulinka Já mám Phil and teds, ale to je takový zvláštní kočárek. Tam jezdí děti vpodstatě nad sebou. Plus třetí dítko se dá posadit na přední kolečko (je to trojkolka), ale to je prostě jen na chvíli, na odpočinutí. Pro roční dítě mi to nepřijde vhodné, nějak neexistuje síla, která by tam to dítě držela ve chvíli, kdy se rozhodne jít někam jinam 🙂

najjulinka
13. máj 2013

@amabilis poznam.. to nie je dobre... to je už pre rozumne velke decko, čo proste nevladze isť...

erikajandova
13. máj 2013

ďakujem dámy za odpovede!!!!! a neviete kto by náhodou predával triplet??? nikde ho neviem nájsť až na CZ stránke...

diddika
14. máj 2013
erikajandova
15. máj 2013

ďakujem, triplet som pozerala len je tak dravý, že ozaj by sme museli mať ešte tri platy navyše :O(( ale doma mám peg perego duett a dá sa dokúpiť triplett len podvozok a dokúpila by som len jednu sedačku, dalšie dve si prenesiem z duetta a už mám tri :O))) tak som to vymyslela ......"konečne" :O))) po dlhom dlhom vymýšlaní, aj to mi poradili kdesi na českej stránke čo predávaju kočíky..že prečo nekúpim len podvozok..... :O))) a ten maju za necelých 6000CZ