Maminky trojičiek

tomaslavka3
4. jún 2008

Nenasla som na tuto trojcatkovsku temu nic,chcem otvorit nieco extra pre mamicky trojiciek.Chodim na MK nieco vyse roka,ale o trojickovskej mamine tu nepocut ani v teme o dvojcatkach.Mozno po case sa ku mne prida uz mamina alebo tehotna mamina trojciatok,pripadne taka,ktora cakala trojicky.

jakublianasofia
28. aug 2010

ahoj mamicky trojciat a aj ostatne mamicky, ktore sem pisete
akosi sa mi podarilo zabudnut heslo a aj emailovu adresu som zabudla,kedze som ju davno nepouzivala a tak, takze to som ja jakubliasofi

vidim , ze ste zaneprazdnene, ved ja tiez
deti su veeeelmi akcne a hlavne baby, toho nasho Jakuba normalne tyraju
biju sa na hrackach, hryzu, tahaju za vlasy aj oblecenie, no hroza....no inak furt tancuju, uz sa vedia zatocit do obidvoch stran a vedia uz napodobnit kravicku, Sofi aj konika, dlho bol len havko
najradsej sa hraju v piesku a navzajom si sypu piesok na hlavu , potom je piesok az v plienkach 😀
ale sme zdravi a to je najdolezitejsie, Jakubko velmi visi na ockovi, ked sa od neho vzdiali, tak narieka akokeby ho
videl naposledy
som u rodicov, manzel bol tri mesiace s nami, teraz nastupuje do novej prace, bude jazdit na tyzdnovky, takze asi tak,
nie je to velmi idealne, no mne je s detmi v byte ovela tazsie ako doma v zahrade a hlavne teraz v lete, ked su stale vonku a lietaju kade tade, perfektne sa unavia a potom vecer super rychlo zaspia
posnazim sa dat nejake foto, aby ste mali predstavu ako deturence vyzeraju, tak zatial pa a piste 😅 😵 🙂

jakublianasofia
28. aug 2010

tak uz sme tam, dalsie nabuduce
papa

mojmacik
29. aug 2010

Ahooooj...akoby som videla moje. Biju sa,hryzu az do modrin(nezainteresovani by povedali,ze ich tyram ja) a veru ked boli asi rocni tak Kubik bol babami tiez bity,no dnes uz ma navrch.Dnes som si vsimla,ze Hanicka utoci na Adelkine vlasy....Pocuvaj co nam to v tom FC namiesali? Na pieskovisko radsej ani nejdeme,lebo potom je piesok nielen v plienkach ale doslova v kazdej dierke.No a ked sa predsa rozhodneme tak radsej poobede aby sme mohli ist potom rovno do vane.My byvame v panelaku,takze sme este k tomu obmedzeni aj priestorovo. Ja vyuzivam opatrovatelsku sluzbu ,no nasa teta nam vazne ochorela a s tymi novymi (uz boli 2) sa nevieme akosi....

smilers
29. aug 2010

Nazdarek 😉
@jakublianasofia hezke deticky mas, a to co popisujes je u deti klasika, tzn. i u nas 😀 😀
@mojmacik , taktez deticky krasne, reknu Vam, ze to hrozne leti 😎 clovek ani nemkrne 😀 jinak ja jedu porad bez osetrovatelky 🙂 a v pohode, nastesti bydlime v RD i s velkou zahradou, takze s enenudime 😀 😀

zuzka72
29. aug 2010

Promiňte, že Vám sem lezu, když mám jen dvojčata 😉 , ale náhodou jsem to objevila a musím říct, že je to kráááááása. 😉

mojmacik
29. aug 2010

....ale aj kopec starosti, no nakoniec sa nad tym len pousmejem

smilers
29. aug 2010

@mojmacik 🙂

mojmacik
29. aug 2010

smilers-mate super izbicku,co su to za postielky?

mojmacik
29. aug 2010

@smilers -no a samo aj baby su na zjedenie 😝

smilers
29. aug 2010

@mojmacik postele jsme objednavala z MMB, je to masivni smrk http://www.mimibazar.cz/foto.php?id=31597019&tab=0 diky 😉

jakublianasofia
30. aug 2010

ahooooj, takze piesok v kazdej dierke 😀 😀 😀
ved aj u nas je to podobne, dnes sa Lili pustila v zahrade do cernic, to ste ju mali vidiet jak vyzerala 😵
mojmacik, pozerala som na wwwtrojickysk, krasne deturence mas, uz su velki...
baby a ako dlho Vam spia den cez den? spia 1x, ci 2x? a co v noci?
mne moje baby v noci casto placu, neviem , ci maju zle sny alebo...fakt neviem co s nimi
Jakub spi perfis, len kontrolujem , ci dycha, piju mliecko o 19:30 a potom rano okolo 5-6:00 hod inak uz cez
den mlieko nepiju a papame vsetko a Vy? 🙂 🙂 🙂

jakublianasofia
30. aug 2010

zuzka 72, ze len dvojcata 😀 😀 , sice na nas nemas, no pozeram, ze deti mas dokopy 5, takze ja vlastne nemam na Teba....aspon mozes porovnat ako je to ked mas jedno babo a ake je to s dvoma rovnako starymi, pretoze mna niekedy dost trapi, ze si ich nestiham cez den kvoli praktickym veciam, ktore bohuzial neidu odlozit ,ani pomojkat ☹

desmodka
30. aug 2010

baby vy ste pre mna hrdinky, zvladnut tri sidla naraz.... ja mam len jedneho ale ten mi dava zabrat aj za troch 😅 drzim vam palce
som aj kuk vase albumy a vsetky deturence mate naaadherne

katecameron
31. aug 2010

@jakublianasofia krasne deticky fakt klobuk dole pred mamickou trojciat Fakt viem aka drina je s jednym ale stoji to zato 🙂

smilers
31. aug 2010

@jakublianasofia u nas je spani taky na stiru, ale pravdepodobne se holky vzbudi, jamile nemaji dudan a tma je jeste vic rozrusi, tak rvou a pak jedna putuje s jistotou ke me 😀 , takze aspon vidim, ze v tom nejsem sama

mojmacik
2. sep 2010

@jakublianasofia no my sme spali celkom fajn ale asi taky mesiac,co najprv vystrajal Kubko ,teraz si ma Hanka kontroluje ci som pri nich.....No kubko ,toho polozim a spi. Mliecko davam rano tiez medzi 5:30-6:30 ako sa zobudia a Adelke aj o 7:30,lebo ta momentalne spinka najlepsie. Vecer im robim puding alebo krupicu alebo niekedy sa najedia aj chlebika a inych veci,hlavne ked sme na navsteve.Cez den mi spinkaju raz,hned ako sa naobeduju a spia v priemere 2,5-3 hodiny.Raz denne ich davam spat cca od roka. No musim priznat,ze baby sme museli uspavat vzdy na rukach ,zaspievat hocijaku pesnicku a bolo...donedavna sa rano aj dost dlho prehrali v postielkach,no v poslednej dobe Hanka len co oci otvori a vypije mliecko,hned sa driape von. Tieto posledne 2 dni vsak po mliecku este zaspala,mozno je to pocasim....tak majte sa krasne

jakublianasofia
6. sep 2010

diky moc
moje baby dnes obdivovali Jakubkov pipik, skoro mu ho utrhl, ked som ho prebalovalo 😵
no konecne sa pred nimi zacina branit, dnes mal navrch, obidve poriadne vybil v pieskovisku
lopatou, aj ked schytal kopu piesku od Sofi na hlavu, ale nevadi, hlavne, ze uz nefnuka len co do
nho jedna alebo druha drgne, pretoze on je dost citlivy, taky maznacik
prajem krasny den, nech nam este neprsi 🙂 majte sa kraaaasne

muttinka
14. sep 2010

Moja babka mala 2x dvojičky , v tej dobe to bola ralita .No čas žitia mali vymeraný a babka keď mi o nich rozprávala som jej závidela ale len po určitú krásnu fázu ..potom boli sly ,aj tak som po dvojičkách márne túžila.Trojčatá ?tak to by som sa tešila ..Ha,Ha,GRATULUJEM a OBDIVUJEM .Ja som mala jedno dievča a dve deti po sebe ,omrvinky fľaše cumle a plienky dvoje ešte na pranie a výčitky od mámky ,že mám bordel -no vyrástli a mám pekné spomienky na ten brajgel,monokle a rozbité kolienka a aj neaké zlomeniny na bicykli sa nedá zabudnúť.Takže Trojčatá a mamičku obdivujem a držím palce.

beruska5
16. sep 2010

ahojky maminy tak krásne detičky máte a vela starostí ale aj radostí,sice mám tiež "len dvojčatá" ale moc pozdravujem a čest práci 😀

muttinka
18. sep 2010

beruska5: tak aj teba pozdravujem a hlavne ČES5 TVOJEJ PRÁCI-ja som len túžila po dvojičkách už mám vnučky no tiež sú aj za dvojičky ale teším sa z nich.Tebe želám vsio dobré a aj dvojičkäm.

muttinka
18. sep 2010

ČESŤ

tomaslavka3
autor
21. sep 2010

V dnesny den- pre nas slavnostny sa Vam chcem pripomenut s nasimi ´´uz 4-tými narodeninkami´´Aj touto cestou chcem mojim trojcatkam-dievcatkam zezelat vela,vela,vela krastneho detskeho smiechu!

smilers
21. sep 2010

@tomaslavka3 blahopreju, hrozne to leti🙂 😵

juliagregor
21. sep 2010

@tomaslavka3 gratulujem Tvojim detičkám k narodeninkám 🙂

tomaslavka3
autor
22. sep 2010

@smilers Dakujem-e,naozaj to tak velmi leti,uz davno z nich nemam malinke,vonavucke,dobrucke babatka,ale uz su z nich hotove malinke slecinky... 🙂 🙂 🙂

tomaslavka3
autor
22. sep 2010

@juliagregor 🙂 🙂 🙂 Dakujem pekne.

juliagregor
22. sep 2010

@tomaslavka3 prosím ťa ako stíhaš? ja viem, že ked človek musí, tak musí ...mne bolo lepšie, ked sa naučili chodiť a teraz sú také samostatné jednotky, len ich musím strážiť, aby sa moc nebili..ako je to u Vás?
vy ste už síce veľké slečny a ja mám chlapcov, tak neviem či sa aj slečny bijú ......

tomaslavka3
autor
22. sep 2010

@juliagregor Stiham-nestiham-jednoducho musim.Ja zase si chvalim,ked boli trojicky v postielke,alebo ked este nechodili.Kam som ich dala tam som si ich nasla,oni boli velmi dobre.No teraz je vyhoda,ze si vedia same doniest oblecenie,obliest sa,vedia mi nieco co potrebujem podat,vedia si pustit vodu a napit sa,umyt si rucicky,zuby,poliat kvety...,ale ma to aj svoje proti-kedze su tri zostava po nich spust...Velmi musim na ne davat pozor,lebo ked jedna nieco vymysli,tak tie dve jej v tom pomahaju a uz je ozajstna pohroma.Nie nebiju sa ,iba sa handrkuju a sklebia za hracky,lebo v tej istej sekunde sa chcu hrat vsetky prave s tou konkretnou hrackou,ale pritom si ju predtym ani potom uz nevsimnu aj mesiac...

mojmacik
24. sep 2010

@tomaslavka3 -taktiez sa aj ked trochu neskor pripajam ku gratulacii 😉

tomaslavka3
autor
24. sep 2010

@mojmacik diky moc 🙂 🙂 🙂