Maminky trojičiek

tomaslavka3
4. jún 2008

Nenasla som na tuto trojcatkovsku temu nic,chcem otvorit nieco extra pre mamicky trojiciek.Chodim na MK nieco vyse roka,ale o trojickovskej mamine tu nepocut ani v teme o dvojcatkach.Mozno po case sa ku mne prida uz mamina alebo tehotna mamina trojciatok,pripadne taka,ktora cakala trojicky.

jakubliasofi
5. máj 2009

a kedy najneskor by nam mali pichnut tie kortokoidy na dozrievanuie plucok?

smilers
5. máj 2009

jakub holky se maji fajn, uz jsou to velke slecny, tak si taky pekne vymrcuji a trapi nas prdaky porad, takze nekdy je to o hubu a me nervy, ale zvladnout se to musi 😉

co se tyce te injekce na dozravani, toz nevim jaka je hranice ale em to pichli asi 3 tydny po hospitalizaci, tim aspon se ty plice maji cas dorust

katullka
5. máj 2009

smilers, zabky uz riadne narastli ake su z nich buchticky 😵 . No mas sa co obracat. Byvas na ne este sama, ci pomaha Ti niekto?

smilers
5. máj 2009

katu jj uz to jsou slecny velke 😵 porad jsem na ne pres tyden do tech 14:15 sama

jakubliasofi
7. máj 2009

smilers, to maju babenka koliku? aj pri tom moc plackaju? chudatka male ☹
mne zacali davat magnezium v infuziach kazdych 8 hodin, zacalo mi akosi v noci tvrdnut brusko, nemohla som
moc spat a vcera som sa po tej infuzke konecne vyspala, inak som sa stazovala na svrbenie celeho tela , tak mi
vzali krv a vysli mi zle pecenove testy, tak mi doniesli nejake lieky, ktore teraz budem brat, aby sa to upravilo a vraj je to tym ze babätka tlacia na organy, na zlcnik atd., ma sa za mnou zastavit aj lekar z gastra, tak dufam,
ze to nejak deticky neohrozi
dnes koncime 32 tt, tak si hovorim, ze este by bolo super, keby sme tie 2 tyzdne vydrzali pokope 🙂
smilers a holky maju nejaky rovnaky rezim, ci kazda iny, papaju v rovnaku hodinu a tak? 🙂

mojmacik
7. máj 2009

Jakubliasofi-neboj vsetko zvladnes.moje deturence maju rovnaky rezim,co sa tyka papania,To sme sa nastavili este v nemocnici.Mame vsak reflux,takze stale zostavame na papani kazde 3 hodiny a radsej mensie porcie,lebo grckaju.Akurat sa lisia v tom ,ze kazdy spinka inokedy..cez den myslim,no a v noci sa zobudia okolo tretej a potom o siestej.Vecer ich krmin cca o 21-21:30 a vydrzia tych 6 hodin.Kedze sa blizi ich cas a babka uz stepuje okolo Adelky,tak koncim.

smilers
7. máj 2009

jakub jj holky trpi na koliku

vydrz to aspon do toho 34tt, to me vzdycky rikali doktori🙂 ji ve stejnou hodinu jen za sebou, vsechny tri bych nezvladla😀

mojmacik
9. máj 2009

smilers-ake mliecko papate? My sme zacinali Nutrilonom-nenatal do cca dvoch mesiacov a teraz sme na Beba-HA. Klop,klop,no ja neviem co je kolika.Mne deti asi dvakrat plakali,co som ich nevedela utisit,inak su zlate,placu len ked su hladne alebo im vypadne cumlik.
Mne kazdy tyzden v nemocnici vraveli,vydrzte este tyzden ak sa citite ok. Potom ked sa narodili,tak mi prezradili,ze tipovali,ze vydrzim tak do 31tt vzhladom aj na moj vek(budem mat v lete 40),no bol z toho 36tt+1. Prave dnes mame 14 tyzdnov. 😉
Smilers a mas nejakych sponzorov alebo to zvladate vsetko z vlastnych prostriedkov?

smilers
9. máj 2009

mojmacik na jipce meli nutrilon nenatal, co jsme je dovezli dom jeli na nutrilonu 1 a dneska zacli nutrilon 2 😉 toz ja na koliku taky trpela, kdyz jsme byla mala, kazde dite je v tom jine

jo to me taky rikali vydrzet co nejdele, klidne bych mozna vydrzela do toho 36tt, jenze me dvakrat na utz vysel spatne doppler u dvou plodu a tak jsem rozhodla, ze dal cekat nebudu, jeste by se neco mohlo stat, sama dr na utz to rozjela, pac dr na rizikovce jeste nechteli 😠

sponzory? to je dobrej vtip ( neni to mysleno ve zlem samo) 😉 vsechno dotujeme ze sveho, tzn. ma materska jde na deti, pak samo i rodicak 😉 vsechno vetsinou kupuju z bazaru, co se tyce hracek a obleceni, sem tam neco objednam nove, treba ted jsem objednavala golface z Anglie, hodne nam sluplo vetsi auto, mame forda galaxy 7 mistneho, takze jedeme za sve, jeste, ze mame kde bydlet a bezva rodice a pratele, hodne darku jsme dostavali od lidicek od mamky z prace, segra me sije na holky obleceni sem tam i od obce jsme dostali nejake penize, ty mam bokem, jen se jeste musim naucit setrit at vychazime do dalsi vyplaty, nekdy to jde ztezka, u nas ty trojcata uz nejsou zase takova rarita ,aby se delal sponzoring 😉

mojmacik
10. máj 2009

smilers-no nebaj obavy,ze u nas sa sponzori hrnu.Co si neobehas,resp. neopytas cez net ,tak nemas. Vies kolko firiem som oslovila? J&j baby mi napisali ,ze v 2008 zmenili taktiku a sukr.osoby nesponzoruju,vyrobcovia plienok sa ani neunuvali az potom inou cestou som sa dostala 12 bal istej znacky a dalsie mam priamo z vyroby,plienky LIBERO,ktore u nas nepredavaju ale vyrabaju sa na Slovensku a neterin priatel ich chodil nakladat na kamion...takze momentalne plienky nekupujem. A o mliecka som si tiez priamo napisala do firmy.Zatial tam bola jednorazova vypomoc.Vybavicku mam tiez"pouzitu".Mna hospit. v 24 tt a ja som nemala kupene ani makke F. Esteze bol v nemocnici net,tak som som si surfovala a potom manzel chodil a kupoval aspon to zakladne aby sme fomov isli v novom.No a samozrejme mi hodne pomohli rodinni prislusnici.Kociky nam zasponzorova lmanzelov kamarat cez jeho firmu,dokonca aj jedna polit.strana mi cosi prispela a aj rodina jedneho pana ministra,no vsetko islo na deti resp. na byt,lebo sme teraz kupovali v Banskej Bystrici byt,nakolko sme zili v jednoizbovom,docasne sme v Brezne pri svokre v dome,takze tak. No a nehovorim o aute,samo,ze aj nam treba cosi vacsie,lebo nas Fiat Punto 😀 .. a trojky ani u nas nie su az taka rarita,tento rok ,co som postrehla,tak sa ich uz narodilo 5-6. No nasa pani doktorka je urcite rarita,lebo ma hned dvoje trojky,moje a Kvietky.

smilers
10. máj 2009

mojmacik, tak nam firma co dodava pampers poslala dve baleni, je to sice hezke ale zachvilku jsou fuc, co se tyce ministru, tak to asi nehrozi😀😀 politicka starana, to uz vubec ne😀 kocar jsme kupovali z penez diky obci i golface, co jsem ted objednavala 😎 jinak vypomaha rodina a tot vse, no u nas se narodili v olomouckem kraji dvoje trojky

jakubliasofi
12. máj 2009

ahoj dievcata, zatial sa drzime
zacali mi trochu opuchat nohy, no vraj je to v norme a na to svrbenie mi dali lieky, ktore zabrali, tak uz sa neskrabem, tyzden mi nedavali zelezo, lebo som mala hemoglobin 122, no teraz je zase 112 a este cosi vyskocilo v krvi, ma sa za mnou zastavit hematolog, inak mi nedavaju okrem tej magneziovej infuzie nic a ani nemam pocit, zeby sa ku mne spravali nejak inac ako k maminam, co tu cakaju 1 babo, furt mi len hovoria, ze este vydrzat 2 tyzdne 🙂 dufam, ze mi v sobotu po dvoch tyzdnoch urobia utz, som zvedava ako drobci pribrali, pretoze ja som tu za dva tyzdne pribrala 4 kila.....nechapem z coho 😕

tomaslavka3
autor
13. máj 2009

ahojte-momentalne nemam moc casu byt na nete,tak len kuk a odchadzam
no jakubliasofi-uz sa ti to krati,napis do IP,co si vybavila s tou pupocnikovou krvou a ci ides rodit so spinalkou.
vsetky sa drzte 🙂 🙂 🙂

jakubliasofi
14. máj 2009

prave som dosla z ultrazvuku a nase vahy su :1900, 1990 a 2000 g, vraj mame dost plodovej vody aj prietoky su v norme, no u jedneho baba vraj hranicne....no nic mi k tomu nepovedali, tak neviem ci je to zle alebo nie
zajtra mi chcu robit predoperacne vysetrenia a pomaly davat dokopy tim, ktory bude pri porode, mala by som mat spinalku, no dufam teda, ze este 2 tyzdne vydrzime, ja sa citim fajn 🙂

ditka1
14. máj 2009

ja len tak som sem zabludila a vsetkym vam ktore mate 3deticky a viac zelam vela sily a hrozne ale hrozne vas obdivujem , ja mam len 1dietatko a veeeela roboty s nim a neviem si ani len vo sne predstavit kolko toho musite zvladat vy... 😕 😝 😲

karin233
14. máj 2009

Ahojkajte ako sa máte?

bibka333
14. máj 2009

karinka peknučke princezničky 🙂

karin233
14. máj 2009

🙂 bibka ďakujeme 😉

astora
14. máj 2009

baby krasne fotecky a dajte aj nejake foto aky mate kocik na to som zvedava mne stacili aj dvojicky klobuk dolu pred vami a vela sil a zdravia babatkam 🙂

astora
14. máj 2009

to je peklo ani nemozete same chodit asi von ze ? ja som mala dvojky v kociku za sebou neskor aj vedla seba ale vo vytahu som musela kocik zlozit 😒

nana77
15. máj 2009

jakubliasofi, babatka maju uplne super vahy!!! krasne! aj tie tt su uzasne, naozaj sa super drzis! verim tomu, ze este potiahnete nejaky ten tt, ale ak by aj nie, myslim, ze s tymi vahami a tt ste uz teraz hviezdy! drzim palce!!!

karin233, NADHERNE!!!! 😵 😵 😵 . mas super babinec doma, teda hlavne tvoj manzel 😉 . dievcataka su strasne zlate!

ale to su vlastne vsetky babatka, no vy, trojmaminy, ste to pocas tehu a aj teraz mali omnoho narocnejsie, takze klobuk dole!!!!

smilers
15. máj 2009

zdravim🙂 jakub, no vidis to maji trojky hezke vahy 😉 jen tak dal a vydrzet aspon do toho 35-36tt 😉 KArin zdravim jak se vede VAm?

u nas mame zitra vitani obcanku a konecne me dosly golfky z Anglie, tak v lete budeme jezdit 😝 😀

karin233
15. máj 2009

astora mám jednú kamošku tehulku zatiaľ ten jeden keď ideme tlačí ona 🙂akurát vyberáme niaky 3 kočík niaku takú buginku keď budu mať 5-6 mesiačikov 🙂

nana77 ďakujeme pekneee 😉
smilers máme sa fajn 😉 baby su zdravé rasú ako z vody ale to beží,čo? 😒

tomaslavka3
autor
15. máj 2009

ditka-diky moc

jakubliasofi
15. máj 2009

nana, smilers, diky moc, velmi sa tesim, ze babätka tak pribrali, dnes mi robili uz aj predoper. vysetrenia a chcu naplanovat sekciu do dvoch tyzdnov 🙂 uz sa na drobcov veeeeeeelmi tesiiim 🙂

smilers
15. máj 2009

karin jj bezi to pekne 😉

jakub jeste si uzivej klid 😉 pak to nastane😀😀 karin ja 3 kocarky nechtela, pripadalo me , ze holky by byly od sebe oddelene, tak jsem koupila hold jeden trojcatovej kocarek a to same i golfky 😉

bibka333
15. máj 2009

smilers gofky su super 🙂
karinka drzkajte sa 🙂
jakubliasofi vydrzkaj ved sa dočkaž malych anjelikov 🙂

smilers
17. máj 2009

Nazdarek, tak hlasim, ze mame prvni prorezavajici zoubek u kiki a nelca se asi zachvilku prida 😝

jakubliasofi
20. máj 2009

tak zajtra je den D, moc dlho sme teda nevydrzali,vcera som mala bolesti, tak ma vysetrili, bola som na 2 cm otvorena a krcok je uplne zrely, hlavicka nizko dole, tak za rozhodli, ze bude sekcia zajtra o 9:30 hod, dnes este dostanem iinjekciu na plucka poslednu, tak drzte palce, zajtra koncime 34 tt 🙂

maart
20. máj 2009

Jejda Jakubko, tak to moc drzim palce....vubec sem nepisu, ale koukam pravidelne s obdivem na krasna trojcatka a smekam pred maminkami, ktere to vsechno zvladaji. Fotecky vsech trojcatek jsou uzasne, deticky peknoucke a moc sikovne 🙂 . Tobe preju na zitrek hodne sily, drz se! 21. kveten..prekrasne datum 😵 😵 😵 .