Maminky trojičiek

tomaslavka3
4. jún 2008

Nenasla som na tuto trojcatkovsku temu nic,chcem otvorit nieco extra pre mamicky trojiciek.Chodim na MK nieco vyse roka,ale o trojickovskej mamine tu nepocut ani v teme o dvojcatkach.Mozno po case sa ku mne prida uz mamina alebo tehotna mamina trojciatok,pripadne taka,ktora cakala trojicky.

jakubliasofi
24. mar 2009

smilers diky moc za fotky kocika, my asi predsa len ostaneme pri dvoch kocikoch, ten Vas sa mi zda velmi obrovsky, no je to zase vyhoda, ze s nimi mozes ist na prechadzku sama a su vsetky pokope 🙂

jakubliasofi
24. mar 2009

Kvietky srdecne gratulujem 😅 . Drzim palce , aby si mala dost mliecka a deticky aj Ty boli uplne zdravucke a mohli ste ist cim skor domov. 🙂 🙂 🙂 🙂

margaretka11
24. mar 2009

Kvietky gratulujem 😵 , želám ti skoré zotavenie po pôrode a bábätkám želám hlavne zdravíčko a nech pekne priberajú a rastú do krásy 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 . Úžasnééééééé 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵

womenne
24. mar 2009

Kvietky nadhera gratulujeme 😵 😵 😵 😵 😵 😵 nech ste čoskoro domka 😵 😵 😵

smilers
24. mar 2009

tomaslavka, moc kvietky blahozelam 😉 su to taky drobcekove, ale veĺa ji fandim🙂 ze ji mooc pozdravuju

fajn
24. mar 2009

Kvietky gratuluju a přeju ať jsou mimoušci co nejdřív u tebe a ať jste všichni zdraví 😵

tomaslavka3
autor
24. mar 2009

baby-ked sa mi podari jej zavolat,lebo ju nechcem hned prvy den otravovat pozdravum ju od vas,ktore ste jej gratulovali 🙂 🙂 🙂

nana77
24. mar 2009

jeeeej, KVIETKY!!!! tiez sa pripajame ku gratulantom, maminke a babatkam zelame veeeela zdravia, rychle zotavenie a co mozno najskorsi navrat domov!!!! 😵 😵 😵

tomaslavka3
autor
24. mar 2009

kvietky-odovzdavam Ti pozdrav aj od Zdenocky z temy Poprad Babytuning

terezka044
24. mar 2009

ahojte baby chcem sa opytat - nechodi sem maminka ktora byva niekde v okoli Budkovej? a chodi s trojcatami na ihrisko na Budkovej pri vstupe do Horskeho parku? 🙂 🙂

tomaslavka3
autor
24. mar 2009

terezka-myslim,ze nie.chodim tu len ja,smilers je z CR,jedna byva v rakusku,kvietkam sa naridili dnes,jakubliasofi caka

helka1
24. mar 2009

Aj ja srdecne gratulujem k narodeniu trojiciek 😵 Kvietky prajem rychle zotavenie a malyckym vela zdravia v zivote !!!

tomaslavka3
autor
25. mar 2009

smilers-a to si chodis s trojickami na prechadzku aj sam?Pretoze to je u mna jedine naco si pri trojickach netrufam a duplom teraz,ked chodia nemam sancu! 😝 😝 😝 .A tlacit ten tazky kocik s tolkym nakladom,ked podrastli.U nas nieje rovina,takze aj preto.

tomaslavka3
autor
25. mar 2009

jakubliasofi-a preco nemoze byt pri porode otec?
ja myslim,ze da sa postarat aj bez opatrovaletky,ale musis mat niekoho,jednoducho musis,kto ti pomoze ako sa hovori aj o polnoci.Pretoze z jedneho dna na druhy ti ochoria deti/nase nastastie byvali chore naraz/,budes musiet pravidelne na poradnu,ockovania,nozicky,mozno nejaku kontrolu,na neurologiu/chodime pre istotu,len preto ze su trojicky/.Takze tu budes musiet mat rozmyslene,koho rychlo,alebo planovane volat.
A kociky,moje si videla v albume,som spokojna,tak ako som si kupila.
S tromi nemas sancu sama,vaha,mrncanie,vzdy niekto nieco chcel podat ci dudku,caj,papat.Potom ta pristavia ludia,jedno sa boji cudzich zacne mrncat,to druhe by rado na ruky.Samej tazko.Zalezi aj aky mate byt,ake chodniky v meste...

terezka044
25. mar 2009

tomaslavka: dakujem 😉 chvilu vas tu sledujem a je super ako to zvladate, neuveritelne. drzim palce 😉 😉

tomaslavka3
autor
25. mar 2009

terezka-vies,v niektorych situaciach clovek prekona aj sam seba.A ako su asi stare tie trojcata,co stretavas,? 😅 😅 😅

zelmirka1
25. mar 2009

ja tiez vas tu citam a sklanam sa hlboko....mate moj uprimny obdiv....ja som hotova z jedneho dietka a keby som mala dve alebo tri tak to asi nezvladnem. Ale zase su naozaj krasne vase trojcatka...uzasna radost musi byt z nich
tak prajem vsetko naj naj naj.

tomaslavka3
autor
25. mar 2009

zelmirka-dakujem aj tebe,zelam ti vela sil a zdravie pre oboch 🙂

terezka044
25. mar 2009

tomaslavka; no su to take batolata, mamina s nimi chodi so sportovym kocikom taky pre 3 deti za sebou, myslim, ze mozu mat tak dva roky? neviem teda kedy deti vedia uz tak chodit, bola s nimi na hojdackach 🙂

terezka044
25. mar 2009

a o tom prekonani viem svoje 😉 zena zvladne vsetko ked musi! 😀 (otazne uz je potom len to, za aku cenu 🙂 )

jakubliasofi
25. mar 2009

tomaslavka, co sa tyka lekarov a pod. to mozem ratat s manzelom, on moze hocikedy odbehnut z prace, akurat neviem ako to poriesim s tymi prechadzkami vonku, to budem naozaj niekoho potrebovat, prinajhorsom, ak nikoho nezozeniem, tak zbalim veci a pojdeme k rodicom a manzel bude chodit domov len na vikendy, no to by som velmi nechcela, nechcem , aby tu bol manzel chudak cez tyzden sam, no nejak to budeme musiet poriesit, mam velmi dobru kamaratku, ktorej je mamina na dochodku a stara sa o dve deticky, tak prinajhorsom mozem ratat aj s nou
doktorka mi povedala, ze pri cisaraku nemoze byt partner, pretoze je na sale sterilne prostredie, vraj ked sa drobci narodia, hned ich moze dojst pozriet....nechapem, normalne rozmyslam, ze zmenim lekarku aj nemocnicu, aj ked neviem, ci uz nie je neskoro ☹
Dnes sa narodili dalsie trojicky, v 34 tt a su zdravucke, my este musime dva mesiace vydrzat 🙂

gabii83
25. mar 2009

ahojte vcera ci predvcerom sa narodili trojcata v BB 😵 😵 😵

lalupa
25. mar 2009

krasne su, boli na markize...uf,ale 7 deti a posledne rocne 😅
verim,ze im pomozu...ak sa bude dat, tak sa samozrejme pridam,ak by ste niekto o niecom vedeli 😉

lalupa
25. mar 2009

joj, a vsetkym styrom kvietkom prajeme hodne zdravia, radosti a stastia 😵 lasku a kopec srandy maju zarucene 😵
nech su skoro doma a tesia sa sebe navzajom 😉

tomaslavka3
autor
25. mar 2009

gabii-ano to sa narodili nasej kvietky on rodila v BB 🙂

tomaslavka3
autor
25. mar 2009

na trojicky doma cakaju styria surodenci najdes pod cislom 16

mojmacik
26. mar 2009

Dobry den .Som mamicka trorjiciek ,ktore sa narodili v BB 31.1.2009 a lezala som s Kvietky a na markize nebola ona,to boli trojicky ,ktore sa narodili v Martine. Kvietky ma dievcence Paulinku,Julianku a Danielku. Moje drobce sa volaju Adelka,Hanka a Jakubko a sme povodom tiez z Brezna a momentalne tam aj byvame,tak sa tesim ako budeme s Kvietky spolu kocikovat.Viete si to predstavit? Dve maminy s trojickami vedla seba? Inak na svet sa derie aj stranka www.trojicky.sk,budeme tam moct aj pokecat ale zatial je to v stadiu priprav 😉

jakubliasofi
26. mar 2009

Mojmacikl, gratulujem k detickam. My chceme tiez Jakubka 🙂 . V ktorom tyzdni si rodila a ake porodne vahy mali deturence? Normalne Vam s kvietky tisko zavidim, ze budete spolu kocikovat, to bude urcite super. Drzim veeeelmi palce 😉

mojmacik
26. mar 2009

ja som rodila 1. den v 37tt a vahy boli 2100,2250,2350 a v tom poradi sa aj rodili.Dievcatka najprv-su jednovajecne a Kubicek posledny