Maminky trojičiek

tomaslavka3
4. jún 2008

Nenasla som na tuto trojcatkovsku temu nic,chcem otvorit nieco extra pre mamicky trojiciek.Chodim na MK nieco vyse roka,ale o trojickovskej mamine tu nepocut ani v teme o dvojcatkach.Mozno po case sa ku mne prida uz mamina alebo tehotna mamina trojciatok,pripadne taka,ktora cakala trojicky.

jahodka11
4. jún 2008

tomaslavka, ja mam sice len 1 dieta, ale klobuk dole 🙂))))niekedy si neviem poradit ani s nim 🙂 dufam, ze sa najde vela mamiciek 3+iciek a budete sa mat teda o com rozpravat 🙂

silvik
4. jún 2008

Slávko, nedalo mi to, hned jsem koukala na fotečky, máš nádherné holky, ty nejmenší jsou zlatíčka, moc roztomilé 😀 😀 Taky máš můj obdiv, vůbec si nedovedu představit starat se o trojčátka 😉 Držím palce, aby jsi na koníkovi našla nejednu parťačku do diskuze!! 😵

mamartinka
4. jún 2008

no v dnesnej dobe trojcata.maloktora asi.dnes je umenie a to velke splodit 1 babetko nieto 3 naraz.statocna to mamina co ich dokaze vychovat.klobuk dolu.a uz 5 deti mas.fuha.akoze to zvladas tomaslavka3.mas aj cas na oddych? 😕

jahodka11
4. jún 2008

tomaslavka - a teraz ma napadlo, aj v TV si bola, ze? veru, co by nejednasnazilka dala za to, keby mohla mat trojicky....ale tak to byva....ale naozaj, napis, ake je to, starat sa o 3 deti naraz + dalsie 2 🙂

tomaslavka3
autor
4. jún 2008

Baby diky moc.Ani ja by som si niekedy nevedela predstavit,postarat sa o tri babatenka naraz.Kojit,uspavat,chodit na prechdzky...atd...No teraz je to realita,ktoru sme necakali ani vo sne.Je to krasne,no namahave na cas,peniaze a oddych.Male sa splodili prirodzene,nebola som na umelom oplodneni a mam dve dcery,ktore mi pomahaju nielen s detmi,ale aj doma.

xsipm04
4. jún 2008

Teda Tomaslavka3, to máte doma pěkný babinec 😀 😀 😀 Koukla jsem ti do albíčka a jste fakt krásná rodina, musí to být pěkný tóčo ale zase máte asi pořádně veselo. Taky jsem zvědavá, jestli je tady víc takovýhle mamin ale trojčátka jsou asi hodně vyjímečný. Každopádně taky máš můj obdiv jak to zvládáš a ještě jsi šla juknout sem 🙂 já si to vůbec neumím představit.

zulok
5. jún 2008

Tomaslavka, gratulujem k tak kraasnej rodinke, obdivujem, že sa to dá zvláádnuť. No musí to byť požehnaním mať takú rodinku, ale teda je to iste eextra ťažké 🙂 Ja sineviem predsatviť ani to kojenie, veď keď dopapa posledné, prvé je už zas hladné 😀
NApíš nejaké tie zážitky, čo ako prebiehalo 🙂

krista
5. jún 2008

Tomaslavka ty jo, to je něco, moc před tebou smekám 😵 mě stačí naše jedno zlobidlo 😀

kitty68
5. jún 2008

ty jsou nadherne - vsech pet 😵 😵 😵

tomickoval
5. jún 2008

Tomaslavko3, taky smekám 😵 ale jsou nádherný 😵 to musí být doma vesela 😉

kili
5. jún 2008

toma, aj si kojila?

maart
5. jún 2008

Tomaslovko, holciny mas prekrasny....fakt krasny baby, vsechny a Tobe to taky sekne 🙂

lalupa
5. jún 2008

fuha,klobuk dole , dve su dost,ale tri ! 🙂 uz su vlastne velke, to musi byt doma radost 😵
mohla by si nam napisat,ako sa to da zvlaadat, lebo ja uz niekedy vrieskam od unavy 😀
drzim palce a skladam poklonu - 5 deticiek 🙂

kili
5. jún 2008

lalupa, odpoviem za tomaslavku... ona si to zariadila tak, že si najprv porodila výpomoc, vieš 😀 😀 😀

lalupa
5. jún 2008

😀 ahaaa, teda tak sa to robi 😀
ale je to kocka velka a sikulka... 😎
krasne deticky
slavka, kde si? mame plno otazok 🙂

zdenka26
5. jún 2008

Tak to tě obdivuju,já mám co dělats jedním lumpíkem a i z něho jsem hotová. 🙂 Smekám před tebou 😉

andulkaavetrelec
5. jún 2008

teda, to jsou krásné děti, a i na tebe krása zbyla 😉

ale je to pro mne nepředstavitelné to zvládat...

najjulinka
6. jún 2008

No ja som si ta vsimla už dávno tu na MK... Ja som blázon do viacerčat 😀 (Však aj už mam vymyslené mená pre trojčatá ak by sa raz podarili 😀 😀 😀 😅 😅 😅 ). Inak krácne "kusy" pri narodení... Velké na to, že sa 3 tam museli pučiť...
A všimla som si, že máš autosedačky Cam. Ja tu svoju autosedačku Cam neviem vyvliecť z poťahu a naša Lucinka mi ju ogrcla. Nedáš nejaký tip ako to vyvliecť? Neviem prevliecť poťah cez ten popruh medzi nohami s gombíkom 😅

tomaslavka3
autor
8. jún 2008

Trojicky by som dopriala kazdej zene,co tuzi mat aspon jedno dietatko a nie a nie otehotniet,ci donosit.Taka zena a ani jej muz nebudu dlho vediet,co je to poriadny oddych,ale to za tu obetu naozaj stoji.Velakrat clovek uz nevladze,no musi vydrzat nabrat silu, energiu a fungovat dalej.Ja oddyhujem,len pri dobrej kavicke,ked deti cez den spia no a v noci.

miriamkac
8. jún 2008

Ahoj....
tomaslavka3 ja si myslim, ze sa mozes kludne pridat k maminam dvojickam....myslim, ze mame dost spolocneho 🙂 .....a su tam tiez dievcata, ktore maju okrem dvojiciek aj dalsie deti, takze keby si nenasla "maminu s trojickami" do diskusie....pridi mrknut na dvojicky 🙂 😀

m311293
8. jún 2008

slávka, tak kloubouk dolu, četla jsem o tobě myslím že v šarmu, a smekám, kojit tři dětičky 😨 , jseš supermamina

tomaslavka3
autor
8. jún 2008

Starat sa o malilinke trojicky a zarovn vychovavat slecnu,co chodi na disko je dost zaujimave.S babatkami len tutuli-mutuli,clovek im venuje vsetku pozornost a lasku,no nesmiem pri tom ukracovat ani tie dve dievcata.Niekedy niet ani cas pomojkat tie dve velke dcery,lebo niektory den niet cas vobec na nic a raz-dva je vecer.

svistinka
8. jún 2008

Ahoj Tomasalvka, gratulujem k tolkym detickam.

Ja mam klegynu, ktora caka trojicky. V auguste ma termin porodu, ale uz je v nemocnici, lebo sa trochu zacala otvarat a museli ju zospodu zasit. Tak jej drzim palce, aby vsetko dobre dopadlo a tebe prajem tiez vsetko dobre. 😉

tomaslavka3
autor
8. jún 2008

Dakujem a pozdrav odo mna kolegynu.Zasivanie je normalna vec,mozno uz bolo treba skor to u nej urobit.Mne robili tiez cerklage myslim,ze v 5-6mesiaci,pre istotu,aby bola väcsia istotas na udrzanie plodov.
Nevies ako su teraz velke plody?Moje trojicky sa narodili s krasnou vahou 2100g,2330g,2380g,bolo co nosit a posledne tyzdne sa tam velmi tlacili,ked sa otacali mne sa normalne menil tvar bruska.Bolo zaujimave to sledovat a dotykat sa vytrcajucich sa pipicholcov. 🙂 🙂 🙂

svistinka
8. jún 2008

Neviem ake su velke, viem len ze dole je chlapcek a hore 2 dievcatka. Ked sme sa stretli, tak sa tiez hybali, az sa jej brucho vyduvalo. Tento tyzden by som ju chcela isla pozriet.
No idem uz spat, prajem dobru noc 🙂 🙂 😉

lenka1108
8. jún 2008

ahoj tomaslavka.ja som si ta vsimla uz davnejsie lebo aj ja mam dcerku SCARLETT bude mat za chvilu 2 rocky.kukala som aj reflex ste rodinka uzastnych ako to mate vseto podelene.kocky su krasne vsetkych 5.drzim vam palceky az ste zdrave a rastiete do krasy......cmuk aj od mojej scarlettky tvojim babulkam... 🙂 🙂 🙂

andy21
9. jún 2008

Tomaslavka,já byla zvědavá a mrkla jsem na tvá alba ajakjsemtak celá naměkko, tak jsem začla brečet 😅 už se těším, až budu mít svého prcka, i když jen jednoho, u sebe
, je to strašně krásný, máš všechny holčičky moc pěkné a přeju trojčátkám hlavně zdraví....ale narodily se pěkně velké 🙂
A máte moc pěkná jména... 😉

womenne
9. jún 2008

Ahoj trojmaminka,ked som ležala v Martine bola tam somnou pani ktora čakala tiež trojičky-chlapcov,bolo to nečakane,doma mali maleho chlapca a vraj mu daju sestričku 😀 Stavali svojpomocne chalupu,ktomu 4deti no ma totažke.Pochadza z oravy a ak si to nahodou prečita ona alebo jej znamy,nech sa mi ozve

bubadlo27
9. jún 2008

tak aj ja sa pridam k vam do klubu, ktora sem tam mrkla na slavkin album 😉 a jej 5 zazrakov 🙂
velmi ti drzim palce, nech sa vam vsetko dari podla vasich predstav a musim povedat, ze ked som zistila, ze po takej kratkej dobe cakam dalsie mimi, tak som bola chvilu nestastna, lebo som nevedela ci to zvladnem, ale som si nakukla k tebe do albumu a vec bola vybavena 🙂

majina.b
9. jún 2008

o trojčatkach v Čechach
http://www.blesk.cz/clanek/90840/jak-se-kroti-t...

trojčata v humennom
narodené v 2001- 2 x chlapec a dievčatko, a o rok:
http://www.cassovia.sk/korzar/archiv/clanok.php...