Aké máte skúsenosti s vôňami na pranie zo stránky vonavydomov.eu?

xxxxxnnnnn
29. aug 2021

Ahojte,

poprosila by som recenzie vône miesto aviváže z vonavydomov.eu.

Nemali ste po nich alergické reakcie?
Ktorú vôňu odporúčate?
Aké je dávkovanie?.............keďže sú dosť drahé.

Niektorí hovoria, že stačí jedna polievková lyžica.........a na druhej strane iní hovoria, že im prádlo nevonia.

A sprej na textil?
Ďakujem

dzejn80
29. aug 2021

@xxxxxnnnnn 📌… zvedava som, ja sa chystam osobne do predajne poovoniavat, ale zaujimaju ma skusenosti

cloviecka
29. aug 2021

@dzejn80 kde sú predajne? Ja neviem kupovať vône bez ovonania 🤷🏼‍♀️

xxxxxnnnnn
autor
30. aug 2021

Nikto nič?

yaseminn1
1. nov 2021

@xxxxxnnnnn ahoj, baby pusali ze super su aj moja sefka mi odporica, ze pekne su tie Diamante a Gio, Gio a veaj staci 5,6 kvaliek a vonia dlho

veronikakancir
17. jan 2023

@xxxxxnnnnn Ahoj. Mám s nimi už takmer dvojročnú skúsenosť. Pozitívnu aj reklamáciu.
Ono je to takto. Oleje samé o sebe sú super. Tým, že môžu ísť aj do sušičky na handričku a môžeš ich pridať do prania aj keď perieš funkčné prádlo či uteráky, pekne zmakcuju a neškodia. No moja skúsenosť je, že silno a dlho voňajú len ťažšie, sladšie vône a svieže - na to sa nespoliehaj. Tiež neviem prečo to nikde nikto nespomínal, ale napriek tomu, že aj 100ml aj 500mlbalenie plnia vraj s rovnakým obsahom , ja som si istá, že nie. 500ml balenie vonia slabšie, ako 100ml a za tým si stojím. Kúpila som opakovane a vždy rovnaká nespokojnosť nezávisle od vône. Raz mi uznali reklamáciu,ale nechce sa mi reklamovať každu objednavku. Takže ja kupujem len zvýhodnenú sadu 5x100ml.
Čo sa týka vôní, čo máš pod pojmom čo odporúčame na myslí? Je totiž jasné, že každému vonia niečo iné. Ak máš rada jemne, púdrové, krémové,čisté vône, tak Ninfea je podobná modrému krému Nivea, z podobného súdka sú Ricardo(sladká) a Diamante. Veľmi intenzívna vôňa, kt.sa podobá parfému Armani Sí je Passione. Pekne,sladučké a intenzívne sú ešte Dolce a Thomas. Smeraldo veľmi krásna, podobná Ninfea, takmer nulová výdrž, intenzita. O giada a ostatných sviežich ani nevravím. Ale aj tak sa k nim vraciam. A ešte som si spomenula na Marsiglia, akmas rada vôňu mydla, to je ono a tiež je jedna z najintenzívnejšich. Len toto je presne typ vône, ktorú jedni milujú a iní povedia, že vonia ako Savo. Ja ju milujem, prekrásna čistá vôňa, silná, až otravná. Snáď ti to pomôže sa aspoň trochu zorientovať. Aviváže sa im nevyrovnajú, nezanecháva ju taký ten hnusný povlak na oblečení, ja odporúčam raz vyskúšať a utvoriť si názor. Pekný deň

brano_7
Odpoveď bola odstránená
Zobraz