Ako často meníte uteráky?

23. jan 2022

Ja viem, asi divna otazka ale priatel po kazdom utreti ruk hodi uterak do spinaveho pradla. Je to normalne? Kazdy 2-3den periem len pracku plnu uterakov. Podla mna je normalne ked po sprche hodi uterak medzi spinave ale toto mi pride prilis doma sme menili uterak na ruky 2x do tyzdna.

jarmila2010
23. jan 2022

maly uterak na ruky kazdy den..velke obden...osusky raz za tyzden

kittykat22
23. jan 2022

ale preco po kazdom utreti doma hadze uterak do pradla? Ved tie ruky si tam utiera ciste. Ja periem uteraky kompletne vsetky v piatok a ked vidim, ze je spinavy uterak na ruky tak beham po byte a davam kazne, ci si ruky umyvat nevedia.

katulienkax
23. jan 2022

Len s nim ostan a maj deti bude ta buzerovat za špinu v byte a pri deťoch skončíš na psychiatrii

pribinak
23. jan 2022

Kúp mu papierové utierky. To čo robí je nejaká fobia alebo čo
Trosku by som sa na tvojom mieste zamerala aj na iné veci, toto asi nie je celkom ok.

nikolka1986
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
nerko
23. jan 2022

Uteraky na telo pouzivame 2x a na ruky menim 2 x do tyzdna. A to ked si za den 5 x umyje ruky pouzije 5 uterakov?

bosorka2302
23. jan 2022

Ja 2x tyzdenne komplet vsetky uteraky, osusky menim

travelllerka
23. jan 2022

Tvoj priateľ je hygienický ideál 🙂 ja by som chcela meniť raz denne, ale vždy na to zabudnem a je tam pár dní. Ja by som mu nakúpila take tie mini uteraciky, a on nech Tebe kúpi sušičku 🙂

jaskolka
23. jan 2022

2 x do týždňa. Jedine uterák na ruky, ak trebárs mame návštevu,či sa skrátka viac používa, tak častejšie mením

nikpa
23. jan 2022

Do uteráku na ruky sa predsa utieraju čisté ruky. Ja si ich aspoň teda umývam na to aby som ich mala čisté, je na hlavu aby som ich menila každý deň, nie ešte po každom použití, to je choroba. Momentálne keďže máme škôlkara a ten do toho uteráku utrie kadečo ho menim asi dvakrát do týždňa. Inak jedenkrát týždenne, rovnako osušky po týždni.

oktoberka
23. jan 2022

Návšteva dostáva svoj,ten vždy vyperiem. Doma podľa toho,či sme chorí,či trebárs prídem z prasnejsieho prostredia,či z nejakého speci vyšetrenia,vtedy vždy ide rovno do prania. Inak 1-2x do týždňa.

midori123
23. jan 2022

Uteraky na ruky menim kazdy den. Osusky po 3 pouzitiach tiez.

kittykat22
23. jan 2022

@travelllerka jj hygienicky ideal. Len keby si to po sebe este pral, susil, odkladal tak by s tym asi problem nebol. Takto mu zena robi domaceho otroka.

autor
23. jan 2022

@kittykat22 zevraj je tak nato zvyknuty z domu
@pribinak s ostatnymi vecami je ok len toto ma od prveho dna odkedy byvame spolu irituje, uz som si zacinala mysliet, ze ja som v tom divna a zanedbavam hygienu
@travelllerka keby sa mi podarilo ho presvedcit aspon raz do dna by som bola rada ale, zevraj on si nebude utierat ruky do spinaveho

hederamonstera
23. jan 2022

Raz tyzdenne na ruky, raz za 1-2tyzdne osusky. Mysliet na to, aby som denne dala cisty uterak na ruky teda nedokazem

tncka
23. jan 2022

Po kazdom utreti ruk ho nezahadzujem do pradla ale uteraky periem kazde 2dni

pribinak
23. jan 2022

Perie? Zrušila by som celé uteráky, nech si kúpi papierové utierky

bettie
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
mimikarol
23. jan 2022

Uterák každé ráno, ale niekedy aj v priebehu dňa. Neznášam si utierať ruky do mokrého uteráka. Osusky po osprchovani tiež. Utierky miniem aj 3-4 za deň, tiež ich neznášam keď sú mokré. Ale ja periem každý deň a som dosť náročná na poriadok

viestta
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
mamamasama
23. jan 2022

Uterak na ruky cca kazde 2,3 dni. Uterak po sprche hned po osprchovani.

kittykat22
23. jan 2022

Nie je nic zle s tvojou hygienou. Si uplne v poriadku. Neviem si predstavit, ze by si s nim ostala a mala s nim deti. To bude kazde dieta hadzat po umyti ruk uterak do pradla? Vies kolko by to bolo prania? To by si sa zosalela. Len prat bezne veci po detoch je strasne. Ako to mate s upratovanim doma? Pomaha ti? Upratuje po sebe?

kittykat22
23. jan 2022

@viestta ak nechcu kupovat kazde 2 roky 50 uteracikov tak to musia aj susit. Uteraky zatvrdnu. Ten rucnik stoji 2, 80eur. To mas 50x2.80 tj 140e + kos na pradlo + pranie + susenie + skladanie + priestor kde ich bude mat. No ako by ma kleplo.

oktoberka
23. jan 2022

Nauč ho ruky si umývať poriadne.
Lebo de facto ruky,keď si poriadne umyje s mydlo,do uteráka iba sušiš. Čiže nemá byť od čoho špinavý.
Iná vec je uterák po sprche,to by mi dávalo väčšiu logiku.

viestta
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
komplikovana
23. jan 2022

trochu nechapem, do akeho spinaveho? Ved ak si umyje ruky tak ich ma ciste nie? Ak je tak nauceny z domu, tak nech si ich aj perie sam. Ved je to strasne neekonomicke okrem ineho.

thereisabear
23. jan 2022

Ošedivela by som z toľkých uterákov. Koľkokrát denne si umýva ruky? My toľko uterákov ani nemáme doma... Sušiak na ruky (ako majú napr. v OC) by nechcel?

pinkgirl
23. jan 2022

Nech ich odnesie vyprať mamičke!!!😉😅.
A porozprávaj sa o tom s ním, inak budeš otrokom uterákov. Alebo mu ukáž ako sa obsluhuje práčka a pánko si ich dá vyprať sám, povešá a aj pozbiera - od čoho má predsa ruky🙂 chce nadštandard, tak nech si ho užije 100%tne ...a keď ho to po mesiaci bude "baviť" možno mu bude stačiť 1 uterák na deň.

travelllerka
23. jan 2022

@kittykat22 to súhlasím, ja som myslela hygienický ideál z pohľadu Mikasa 🙂

kittykat22
23. jan 2022

@travelllerka kto je Mikasa?