Používame cookies. Viac informácií tu. OK

Ako sa mám zbaviť tejto pliagy?

rebeka40000
19. sep 2019

Ahojte, prosím vás ako tuto pliagu zlikvidovať ? Je to úplne všade v skriniach, na stenách , na podlahe...

diewcatqoo
19. sep 2019

Ahoj, aj my sme sa s tym trapili. Je to rybenka. Striekala som na to rozne pripravky, kupila som aj take domceky, na ktore by sa mali nalepit a nic neucinkovalo. Vsimla som si, ze viac sa objavuje z jari a na jesen.
Nam pomohla macka. Nezaobstarali sme ju kvoli tomu, ale odkedy mame macku, vzdy, ked sa nejaka rybenka objavi, poctivo ju hned zlikviduje 🤷‍♀️

renatka100
19. sep 2019

@rebeka40000 je to vraj vo vlhkom prostredi. Ked sa zacne kurit rak by mali zmiznut

arcticcode
19. sep 2019

Odborne sa to volá švehla. Len pre zaujimavosť :D

miriam439
19. sep 2019

@rebeka40000
Čítala som, že radi lezú do sladkej vody a tam sa potom utopia. Skús takto, nestojí to veľa.

andula77
19. sep 2019

@rebeka40000 aj my ich mame a dosť my vytáčajú... A to bývame v relatívne novo pošta enej bytovke.... Len tak na pobavenie, švehlu (po česky) možno nájsť v legu minecraft!!!! 😁

0hena0
19. sep 2019

Svehla ci rybenka. Priraduje ju kazdy k vlhkemu prostrediu. Ano, ale vlhke a kde je nedostatocne ciste odtokove potrubie. Vidiet ich v kupelniach. By som povedala, ze len tam. Takze, vetrat a odstranit pach z potrubia, vela raz my ho necitime, oni ano. Takze, precistit poriadne sifony a toaletny odtok. Oni pendluju napriec znecistenym kanalizacnym potrubim az hore do nasich obydlí ak je potrubie hrubo znecistene.

Tu začni písať odpoveď...

Odošli