Aký prášok odporúčate, aby prádlo voňalo aj po vysušení?

siimonella
12. jan 2022

Ahojte. Kupili sme susičku, viem že teraz nesmiem používať aviváž. Tak sa chcem poradiť aký prášok na pranie odporúčete, aby prádlo voňalo aj po vysušení? Teraz používam prášok bez vône, je na citlivú kožu, tak že by nový prášok aj toto spĺňal. Z ktorého nemáte alergickú reakciu, príp. je vhodný aj pre dieťa a zároveň dobre vyperie a bielizeň vonia? Ďakujem za tipy. 🙂

saxana000
12. jan 2022

Ja mam tiez novu susicku prala som uz v tekutom s kapsulou aj v prasku a zatial.mi vzdy to pradlo vonalo.nie uplne ze ma ovali ked otvorim skrinu ale voni normalne po tom pracom prostriedku.ked si zvyknuta ze ti pradlo voni silnejsie skus tie vonave obrusky do susicky od cocolina

andrea_82
12. jan 2022

olejové parfémy sa môžu používať aj do sušičky
https://www.vonavydomov.eu/olejove-parfemy-do-p...

rdx3000
12. jan 2022

Stačí hocijaký prášok z AT 🙂

vikusjk
12. jan 2022

@siimonella ked mas susicku, nesmies pouzivat avivaz? To pocujem prvykrat. Ja mam susicku a avivaze davam este viac, ako zvycajne (po max. rysku v nadrzke) aby mi pradlo krasne vonalo aj po vysuseni, lebo mam pocit, ze susicka z toho aj tu vonu nejak vysusa :D A vsetko je v pohode, aj pradlo vonia, aj susicka fici...

saxana000
12. jan 2022

@vikusjk ano casom sa tou avivazou zevraj zalepi zanesie a odide tam nieco

lubmar
12. jan 2022

Ja pouzivam rakusky Ariel, ale naozaj original kupeny v Rakusku, nie tie akoze rakuske z Kaufu, a pradlo vonia aj po suseni v susicke. Avivaz urcite nepouzivaj ak mas susicku, aj v pokynoch k susicke je zakazana, ono pri suseni je stejne vyfukana tym teplym vzduchom prec a moze sa pokazit, nieco sa tam upcha, a nemusia ti uznat potom reklamaciu, ak zistia, ze si davala avivaz do prania. To ma upozornili v elektre pri kupe.

miselar
12. jan 2022

Ja používam len prášok lenor gold a krásne vonia .Používala som aj aviváže ale presne preto že to časom sušičku zničí som prestala používať .A s lenor som veľmi spokojná

lienka2407
12. jan 2022

Perwoll zlaty obal pradlo vonia nadherne aj po suseni v susicke

luccija
12. jan 2022

@vikusjk áno býva to v návode, že sa neodporúča.Ja susim s avivazou 7 r a všetko funguje len prádlo poriadne nevonia🙂skúšala som vonné oleje Puella a voňavý domov, ale mne sa to zunovalo.Kupujem v drogérii voňavé vrecká Coccolino

vikusjk
12. jan 2022

@luccija a tie vrecká fungujú prosím ťa? Ja som mala vonné utierky do susičky, ale stále skončili tam, kde filter odťahuje prach a všetok ten prach bol na tej utierke. Nemám pocit, že by nejak fungovali tie utierky. Vďaka 🙂

vikusjk
12. jan 2022

@luccija inak ja používam modrý Lenor a po tom mi vonia všetko pekne 🙂 ale teda ako som písala, dávam plnú nádobku, po rysku

desgaire
18. máj 2022

@vikusjk ja pouzivam avivaz pri prani a potom dam pradlo do susicky a v poslednom case to pradlo vobec nevonia ba az smrdi akoby zatuchlinou alebo ako to opisat..takze mozno to ma logiku..ako dlho pouzivas tu avivaz?

vikusjk
18. máj 2022

@desgaire v tom pripade by som sa skor pozrela na to, ci v susicke niekde neostava voda, ktora uz zacala pachnut. Ja mam susicku len dva a pol roka a cely cas takto fungujem a zatial klopem, je to stale rovnako, pradlo mame makke a vonave.