Bezdrôtový vysávač

tinaslukaskom
28. sep 2020

Máte niektorá bezdrotovy vysávač, môžete nejaký odporučiť do 70-80€?

s_a
28. sep 2020

Ak myslíš ten tyčový tak za 80€ to asi nebude bohviečo podľa mňa

hipuska
28. sep 2020

My máme za cca 150 eur. Po roku odišla baterka, že vydrží vysávať tak 10 minút. A slabo berie kamienky, smeti. Teda keď dovysavas vypadava to spať

vikusjk
28. sep 2020

@tinaslukaskom ja mam Bosch, nebol drahy, tusim tak ako pises, ale teda nenahradi to nornalny vysavac. Akoze pozbiera omrvinky v kuchyni, vela vyuzivam len tu rucnu cast, ktora sa da odpojit, vysavam nim gauc, filtre v susicke (tie hrube casti jasne ze rukou odoberiem a tak len tie zvysky). Nie je to zla vec, ale necakaj teda taky saci vykon, ako ma riadny vysavac

rachel36a
28. sep 2020

@tinaslukaskom my mame bosch, ale stal cca 150€...tie lacnejsie mali slaby vykon...tento vysava super, ale vydrzi cca 3 roky, potom uz je slaba baterka...nova, neoriginalna stala 50€, originalna 80€

noami12
28. sep 2020

@tinaslukaskom mame ho doma už cez rok a je super, teraz sme ho kúpili aj mame, dokonca aj svieti takže vždy zastriem a vysávam najradšej v prítmí, aspoň pekne vidím jak to berie a nevieme si ho vynachváliť.

tinaslukaskom
autor
29. sep 2020

@noami12 A aký máš?

lauriema
1. okt 2020

@tinaslukaskom ja mam ETA za 110 v akcii a som spokojná

pupavocka101
6. okt 2020

za tu cenu ci zozenies kvalitu, to si netrufam ani len tipnut, vysavac je taka vec, do ktorej sa oplati dat aj viacej penazi, ja mam od philipsu a teda ten je velmi fajn, nemam problem s nicim, je to akoby tri v jednom, takze paradicka 🙂

bubbinaa
8. okt 2020

Mamine som kupovala Bosch, ten stál okolo 130 euro, ale super za tie peniaze. Pôvodne som pozerala ešte drahší a iný typ, ale myslím, že toto je super, aj kvalita aj cena, že som jej dobre kúpila a keď vidím, že ho používa skoro stále, o to väčšiu radosť mám 😀