Čo na komodu?

19. apr 2022

Baby čo máte na komode položené ? 🤔

Lebo ja už tam mala knihy sviečky kvety fotky proste asi uz len manžel aby mi tam sedel ako dekorácia som neskúšala.

Všetko mi tam pripadá ako bordel 🤷🏻‍♀️🙈

Dajte foto čo tak zvyknete mať na komode ?
Máme komodu v spálni ale takú ,,prízemnú “ … nie vysokú klasickú ale skôr je to komoda pod tv takze je dosť nízka. Je sivo biela. Len proste neviem čo si na ňu položiť aby to bolo take pekne proste 🙈🤔😳

dskjhfdlkdjhl
19. apr 2022

A co keby si tam mala nic? Je nutne mat dekoraciu?

autor
19. apr 2022

@dskjhfdlkdjhl keď to strašne tak holo potom vyzerá lebo steny máme biele tiež a komoda je tak v rohu a potom to je take studené take neviem take neútulné a ona je dosť dlhá 😔 Tak divne to vyzerá ako keby nas vykradli

viestta
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
karhu
19. apr 2022
autor
19. apr 2022

@viestta tak načo to komentujes ?

saxana000
19. apr 2022

Mam tam sperkovnicu a parfemy..

dskjhfdlkdjhl
19. apr 2022

Tak si vyber-pisala si, ze ked tam nieco bolo, tak to vyzeralo ako bordel, ked tam nic nie je, tak to vyzera ako keby vas vykradli. Ja nemam rada bordel, takze u mna je vyber jasny-mam tam nic.

viestta
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
autor
19. apr 2022

@dskjhfdlkdjhl lebo možno len neviem ako to tam poskladať chápeš ? 😔

kitycat
19. apr 2022

Boze, takto vyzeraju problemy ludi, ktori problemy nemaju 🤣🤣

Daj si tam jeden kvet a nazdar

diamond007
19. apr 2022

Skús nad komody dať obraz

dskjhfdlkdjhl
19. apr 2022

Ja chapem, ale podla mna nie je vobec nutne nasilu tam nieco pchat, alebo skladat podla niekoho ineho. V tom byte si Ty, Ty by si si to tam mala urobit podla toho, ako to Tebe vyhovuje. A mozno casom najdes nieco, co presne bude vystihovat Tvoj vkus a bude to tam uplne super (pre Teba, nie pre niekoho cudzieho). Ved nikde nie je napisane, ze hned treba mat vsetky kuty zaplnene. Niekedy az casom na to vhodne natrafime.

autor
19. apr 2022

@diamond007 nemôžem máme skos 🙈

matka1961
19. apr 2022

Mám tam len orchideu vytahovacie servítky🙂

travelllerka
19. apr 2022

Kvietok 🙂

mauduska
19. apr 2022

ja mám na jednej sklenenú vázu a mením v nej kvietky, konáriky, rôzne suché trávu. Na druhej máme len starý hlinený džbán, veľmi sa mi páči. Na tretej máme o stenu opretené 3 obrázky a pri nich jeden kvet v črepníku.

Nevyzerá to ako bordel, je to pekné a ľahko sa aj utrie prach :D

magdalenal
19. apr 2022

Uz nemame komodu, tak zial neviem dat foto ale ked sme mali, tak som na nej mala kvet a gramofon (v obyvacke) Rodicia manzela ju maju v spalni a maju na nej kosik s nabijackami, nahradnymi klucami, kvet a budik (hodiny), moji zas lampu a knihu co aktualne citaju, krizovky a kvet 🙂