Dobrá práčka so sušičkou

21. mar 2021

Poraďte dobrú práčku, najlepšie so sušičkou a zároveň by som sa chcela spýtať na vaše výhody a nevýhody sušičky 🙂ďakujem

ladybug138
21. mar 2021

Ahoj, za mna urcite ak mas moznost, tak kupit oddelene..pracku a susicku zvlast, mam pocit, ze pri tychto kombinovanych nie je uplne 100% ani jedna ani druha..a co sa tyka susicky, tak ja sok velmi spokojna, mam male dieta, ak bieco zaspini, supnem to do pracky, vytiahnem, prehodim do susicky a o chvilku mam ciste, vonave a suche..my sme si kupili susicku, lebo mame malo miesta na susenie pradla a nebavilo na to stale vesat a potom davat dole...s malym dietatom je susicka na nezaplatenie fakt..

kataka10
21. mar 2021

My sme si kupili AEG pracku so susickou v jednom a som spokojna. Iba nastavim program a neriesim. Mame ju v kuchyni, takze sme usetrili kopec miesta v kupelni a nie je problem s odvetravanim.
https://www.aeg.sk/laundry/laundry/washer-dryer...

majamat
21. mar 2021

mam Bosh a funguje dobre. jedina nevyhoda je, ze prat mozem 8kg, ale susit len 5kg. fakt ale je, ze hoci sa vyrobcovia snazia ohurit tym,kolko pradla mozem oprat, je jediny program, de sa to da a ten je urceny hlavne na svetle a bavlnenen pradlo. ostatne programy nie su an viac ako na 5kg ( neiktor esamozrejme aj na menej )

ildiko36
22. mar 2021

Keď ti môžem odporuciť kúp si radšej zvlášť.
Ja som tiež chcela spolu aby som usetrila s priestorom ...mne sa strašne plesnelo stena v spalni a kvoli tomu som nechcela sušit pradlo v izbe..ale keď som zistila že tie sušicky s pračkou nemaju zbernu nadobu na vodu a para zo susičky ide do vzduchu tak som kupila extra..nemalo to zmysel lebo nesplnal účel kvôli čomu som to chcela. Sušičku som dala do kuchyne provizorne ale už mam stojan na pracku a dam ich na seba..

zulana80
22. mar 2021
zulana80
22. mar 2021

@zulana80 my sme si kupili na Vianoce spokojnost

zulana80
22. mar 2021

@zulana80 AEG 8 kg

romi1019
22. mar 2021

My máme túto a som velmi spokojná
https://skyelektro.sk/product-detail/s1134/aeg-...