Používame cookies. Viac informácií tu. OK

Firmy na upratovanie v okolí BA?

vivien1010
23. okt 2019

Ahojte, pri dvoch deťoch absolútne nestíham upratovať, preto som sa rozhodla, že sa vás opýtam na nejakú upratovaciu firmu, s ktorou máte skúsenosť. Nech je z Bratislavy alebo z okolia a nech sú ich služby profesionálne. 🙂 Ďakujem krásne žienky

lula313
23. okt 2019

@vivien1010 skôr ako firmu(keďže hladas profesionalitu ti odporucam najst si stabilnú pani, ktorá bude chodit). Firma je jednak drahšia a môžu ti posielat rôznych ľudí, ktorí nemusia robit poriadne. Skus hľadať na fb susedska obživa alebo na Fb tvojej mestskej casti(v komentoch ti zvyknú odporučiť človeka, s kým sú ľudia spokojni)

i_v_a_n_a
23. okt 2019

@vivien1010 presne ako radí @lula313, riešila by som to nejakou pani, nie firmou. Počas školy som pre jednu firmu robila a okrem toho, že ceny sú premrštené (dostávala som asi 1/4 z platby firme, čo je dosť veľká úspora aj pre vás), firma nás nijako nekontrolovala. Celé zaškolenie trvalo asi 5 minút typu - čím sa umývajú okná a v akom smere sa umýva aká podlaha, toť všetko. Vždy počas prázdnin, keď som bola mimo posielali za mňa náhrady a moja pani bola stále nešťastná, s firmou sa nevedela dohodnúť. Buď to neriešili alebo jej potom neposlali nikoho. Plus mali v zmluve dlhú výpovednú dobu, takže platila tak či tak. Čiže lepšie nájsť priamo niekoho a keď sa neosvedčí, je jednoduchšie ho vymeniť. Držím palce 😉

vivien1010
autor
25. okt 2019

ahojte, rozhodla som sa pre firmu z jedného jediného dôvodu, pretože hľadám profesionálov, včera mi už boli upratať na odporučenie kamarátky som si zvolila Rademu https://radema.sk/ 🙂 v minulosti som mala skúsenosť s dvoma staršími ženami a nebola som vôbec spokojná.. je to cudzí človek je to bez zmluvy a ani jedna strana nie je chránená. s upratovaním Rademy som bola 100% spokojná zatiaľ som platila za jednorázové upratovanie a ak budem spokojná aj po druhýkrát určite si s nimi dohodnem plán pravidelného upratovania je to cenovo veľmi výhodné 🙂 takže ak budete niekto hľadať firmu skúste sa obrátiť práve na radema.sk

Tu začni písať odpoveď...

Odošli