Fototapeta medzi kuchynskú linku

11. apr 2021

Baby hľadám fototapetu medzi kuchynskú linku rozmer 180 šírka 60 výška.S manželom si nevieme vybrať z týchto 4 obrazok.Kuchynu máme bielu,ktorý by sa tam hodil?

petus998
11. apr 2021

To je vec vkusu ja by som dala assi druhu aleboposlednu

syslik81
11. apr 2021

ja ani jednu ale ak by som musela tak 2 ale neviem si to predstavit 180cm siroke

cocolino234
11. apr 2021

tiež z týchto dobrovoľne žiadnu ale keby nie je iný výber tak urcite tretiu ale tiež súhlasím je to len vec vkusu, fialová farba je môj favorit, napĺňa ma energiou preto by som si ju urcite zvolila do kuchyne, kde je vždy veľa roboty 😀😀

ab727
11. apr 2021

Mám bielu linku a ja by som si dala druhú s motýlikom

aurorastone
11. apr 2021

mne sa ľúbi motýľ

dollyzv
11. apr 2021

Druhú alebo tretiu 🙂 skôr 3tiu :D mám fialové doplnky v kuchyni tak asi preto 😁

hennyinnsbruck
11. apr 2021

3

nina255
11. apr 2021

Aj za mna tretiu ta fialova to tam ozivi a mozes k tomu dat nejake cyklamenove doplnky

zazvorka87
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
evamarek77
11. apr 2021

Niečo celoročné, bývajú stromy,more,vrchy, kamene, drevo.....
Toto je pekné, no sú to jarné motívy. Jeseň a zimu s týmito vzormi si neviem predstaviť

zuzka102
11. apr 2021

foto č. 1

deti95060810
11. apr 2021

2

erickatt
11. apr 2021

Posledna

elanor
11. apr 2021

asi 2ka - to s tym motylom

sissy27
11. apr 2021

Dobrovoľne ani jeden, ale ak by som musela, tak posledný (zelená rastlina). Najmenší gýč z tých 4 🙈

nelca84
11. apr 2021

obrázky sú pekné všetky, ale teda mna by nieco take vyrazne za linkou asi dost rusilo... kebyze musim, tak posledny, lebo je najjednoduchsi

bociandy
11. apr 2021

4

ivetka_kamo
11. apr 2021

Ja by som dala niečo neutrálne, farebne nezavazujuce, čiže dačo v tónoch kuchyne... A keďže linka je biela išla by som do dákeho sivého abstraktu

jaga18
11. apr 2021

Asi to štvrté 👍

moonlight1210
11. apr 2021

Takato farba tapety v bielej linke ti ako dominanta kuchyne bude riadit potom cele farebne ladenie zvysku kuchyne. A aj atmosferu kuchyne, teda doplnky by bolo dobre volit podla toho. Aby sa to nebilo jedno cez druhe.

Podla toho vyberaj.

Najneutralnejsia mi pride posledna. K tej by som vedela doladit aj industrialny styl, aj triezvo minimalisticky, aj taky dnes moderny prirodny (co najviac doplnkov vo svetlych prirodnych materialoch).
K zvysku sa zas hodi nieco viac romanticke, vintaz, vidiecke, ale aj minimalisticke by slo.

My mame v jednom byte velku sklenenu stenu v linke s motivom takeho akoby tiena velkomesta (Pariz), ktore sa straca v hmle. Je to jemne, splyva to s bielou linkou, takze to nerusi.
Hodi sa k tomu akykolvek styl (takmer).

evaachesa
11. apr 2021

Neviem si predstaviť mať takéto výrazné farby v kuchyni. Ak by som si musela vybrať, tak poslednú, najmenej rušivú...v jednoduchosti je krása 🍀

taskataska
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
21mirka
11. apr 2021

Mne sa páči 3

dada0902
11. apr 2021

Ja mam rada strašne motýle ale viac sa mi ľúbi 3ti

gladys_07
11. apr 2021

Joj tiez sa priklanam k nazorom ze ziadnu. Krasnu bielu cistu minimalisticku kuchynu to uplne zabije a podla mna sa vam to aj rychlo opozera. Plus budes velmi limitovana pri vybere dalsieho nabytku a doplnkov.
Ak uz fototapetu, sla by som do ciernobielej fotky, motiv kavy, mozno skyline mesta, pripadne nejaky pisany text...

viestta
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
hama_ba
11. apr 2021

Fakt ju tam musíte mať? Podľa mňa bez fototapety by to bolo pekné a nadčasové.

tamvtme
11. apr 2021

Este si to premysli, uz to nie je ani moderne....aj ked teda mne sa to nikdy nepacilo....ked uz chces.fototapetu, tak skus nieco decentnejsie...

ivula0807
11. apr 2021

Mne sa do kuchyne, ku kuchynskej linke nehodi ani jedna.
Ale uz ked by som jednu z nich musela vybrat tak za mna ta posledna, stvrta.

ewka9
11. apr 2021

Všetky tie obrazy sú síce krásne, ALE nedala by som si ani jeden. Skôr alebo neskôr sa vám to zunuje si myslím..ako radia baby vyššie, išla by som skôr do niečoho veľmi nenápadného abstraktného..ale to je len môj názor, vy v tej kuchyni budete denno denne a musíte sa tam dobre cítiť🙂 tie obrázky si viem predstaviť v rámiku na stene ako doplnok😉