Kam zmizli Humana kontajnery?

saskenix
18. sep 2018

Ahojte,
neviem, ci sa to udialo celoplosne, ale v nasej bratislavskej mestskej casti asi pred dvomi tyzdnami zmizli Humana kontajnery. Vzdy po sezone som zvykla vytriedit oblecenie a zaniest ho tam. Pred dvomi tyzdnami som si myslela, ze boli preplnene a odviezli ich iba docasne, ale uz sa mi to zda dlho. Teraz mam tri vrecia veci a neviem, co s nimi ☹ Mate podobnu skusenost aj odinakial? Dakujem za odpovede.

domak2
19. sep 2018

@marusia12 no ved a niekto niekoho nuti tam ist brigadne robit? Ved ak je to vycapene hned na dverach, tak snad viem do coho idem.
A nie je to jedno odkial kam sa to vozi? Veci sa znova vyuziju a o to ide. Tiez nikto nikoho nenuti ich v tom sekaci kupovat.
Fakt neviem kde je problem

lubik87
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
lubik87
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
lubik87
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
marusia12
19. sep 2018

@lubik87 len tam pekne zostaň. Také firmy potrebujú pracovníkov ako si ty.

marusia12
19. sep 2018

@domak2 S tebou je škoda diskutovať... čau

miroslavabalaz
19. sep 2018

@marusia12 pobavila si ma, ďakujem ti...stručný a jasný názor, ešte sa aj zasmejem...a možno sa dievča po čase dostane aj do Afriky...potom bude závidieť aj tým, čo majú 2,80 na hodinu...

miroslavabalaz
19. sep 2018

@marusia12 👍😉🙂

miroslavabalaz
19. sep 2018

@lubik87 za seba osobne vprataná do kože som. To, že máme iný názor ako ty, prípadne niekto iný, neznamená, že to tu musí skončiť urážkami.

miroslavabalaz
19. sep 2018

@lubik87 dieťa asi ťažko, keď sa tam hlásia nezamestnané ženy. Ale ak si myslíš, že 2,80 eur je adekvátnych na túto dobu, tak s nimi ži a preži. Možno ti charita Humana pomôže...

lubik87
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
marusia12
19. sep 2018

Milujem diskusie, kde nakoniec pod tlakom argumentov najmúdrejšia svoje odpovede zmaže 😀

sbear
22. dec 2019

Eko Charita je slovenska. Ma 800 kontajnerov v SR. http://ekocharita.sk/

Humanna je Rakuska. Preto preferujem len Eko Charitu. Ak im napises, povedia ti, kde je najblizsi kontajner. Stare handry bavlnene beru v zvieracich utulkoch. Davaju to pod psikov a zvierata.

saskenix
autor
22. dec 2019

@sbear Dakujem 🙂 Humanu nahradila prave Eko charita, len maju teraz stanoviste na vedlajsej ulici.