Kde kúpim rámy na obrazy?

pribinacka
23. jún 2022

Ahojte, prosím máte skúsenosť, kde sa dajú kúpiť za rozumnú cenu veľké rámy na obraz, potrebujem minimálne 60x90 a problém nájsť :o vyguglila som xxlutz, že majú, ale online doručenie je 3-4tyzdne co je fakt moc..poradite, kde to kupujete, ze ste si vsimli aj väčšie rozmery? Diky 🙂

macikovaiveta
23. jún 2022

Teddy; Pepco

werony_n
23. jún 2022

@pribinacka ja mam zo stránky desenio, je to síce vyššia cenovka, ale sú naozaj kvalitné a dodanie je rýchle

roja01
23. jún 2022

V ramarstve spravia hocijaké a pritom velmi pekne a kvalitne ramy aj bez obrazov, ale aj s obrazmi. V Bratislave je ramarstvo v Podunajskych Biskupiciach, ale objednavky pre nich prijimaju rozne predajne.
Myslim, ze sa vola HollywoodArt.

viestta
23. jún 2022

V ramarstve, OBI, Hrnbach ti spravia akýkoľvek. Maju rámy lacné aj drahe

pribinacka
autor
23. jún 2022

@werony_n dakujem, pomohlo 🙂 pozriem aj ine veci, nasla som tam 70x100 rám, to nechcem take velke zase hm, ideal keby boky pekne sedia

pribinacka
autor
23. jún 2022

@roja01 dakujem super, ramarstvo to som nikdy nepocula, mrknem to 🙂

pribinacka
autor
23. jún 2022

@viestta obi Hornbach spravia hocijaky rozmer? Super, tak to teda pozriem tiez, dakujem za pomoc 🙂

viestta
23. jún 2022

@pribinacka aký len chcrs

pribinacka
autor
23. jún 2022

@andreatytler vav tak to je pecka dakujem velmi pekne 🙂 mne by sa sikli so zlatym ramom, pozriem

maribell
23. jún 2022

Dobré sú aj burzy starožitností. My sme tak kúpili starý poškodený obraz s veľkým rámom, tuším za 10€. Doma sme rám len premalovali 👍

anicka176
24. jún 2022

@pribinacka aj v Ikea maju