Ktorý robotický vysávač je najlepší?

adri2626
30. dec 2020

Ahojte, máte skúsenosti s robotickými vysávačmi iRobot Rooba Combo 1138
... zaujíma ma ako ste spokojný s vysávaním a aj s mopovaním a čo by ste skritizovali.
Aký robotický vysávač by ste mi odporučili?
Láka ma vysávač + mop v 1, len neviem či je to správna voľba.
Ďakujem za všetky odpovede.

jankap55
30. dec 2020

@adri2626 dobrý deň. Ja tiež uvažujem o kúpe 2 v 1, tiež zbieram recenzie, ale po poradeni sa s jednou známou, ona ma ale zvlášť vysávač a zvlášť mop roombu, povedala ze vysávač ok, ale ze mop je pre ňu moc slabý, a handricka je rýchlo suchá. Ze to boli zbytočne vyhodené peniaze. Tak tiež zvažujem že čo vlastne kúpiť.

katkami123
30. dec 2020

Kamoska ma teslu za cca 200€ a pochvaľuje si

babovka2321
30. dec 2020

@adri2626 ono ten mop ti nikdy tak dobre nemopne, ako to urobis sama s beznym mopom, mne to pride take polosuche, dobre mozno tak na pozbieranie mikroprachu, ze sa zachyti na tej mopovacej nasade. Vysavac mame xiaomi (stal iba cca 140€), vysavanie je fajn, ale to mopovanie nic moc teda a co viem, ani na drahych vysavacoch to mopovanie nie je bohvieco.

simona92101
30. dec 2020

Mame Xiaomi Mi Robot Vacuum Mop Pro,
aj vysava aj mopuje, za mna maximalna spokojnost, povysava aj koberce,nema problem s prekazkami.mame male dieta aj psa,kazdy den fici,kym prideme z prechadzky,tak ma hotovo.nemusim umyvat rucne s chemiou,poumyva pekne s parou a cistou vodou.

simona92101
30. dec 2020

@babovka2321 na nasom sa to da nastavit,ci chcem len akoby na polovlhko umyt alebo uplne na mokro

vandica
30. dec 2020

@simona92101 máme predné tento istý, a sme spokojní ozaj. Aj dobre umyje keď sa dá voda na maximum.

saxana000
30. dec 2020

@simona92101 My ho mame tiez cca 2 tyzdne ako vam funguje aplikacia?co sa tyka vysavania a umyvania je super a z tych cenovo dostupnejsich ale posledne dni mam.problem sparovat ho s aplikaciou tak neviem ci je problem u nas alebo vyvojari nieco vymyslaju?

babovka2321
30. dec 2020

@simona92101 naozaj to umyva parou? Som pozerala teraz specifikaciu a nic take mi nenaslo, ma to len zaujimalo, lebo som nepocula o robotickom vysavaci s parou🤔 ja by som skor na nasom vymenila tu mopovaciu nasadu, aby bola taka chlaptejsia, mam pocit, ze tu vodu pusta trochu nerovnomerne a zvysok popritom vyschne, lebo je dost tenka a tym mi mopuje take pasy akoby.. ako nenecha to cmuhy, ale ja ked mopujem rucne, tak uplne namokro :D

vandica
30. dec 2020

@saxana000 tiež sme mali včera tento problém a aj mužov kolega. Môj vyresetoval router a potom to šlo.

simona92101
30. dec 2020

@saxana000 zo zaciatku bol problem to rozbehnut,ale uz ide ok.my mame aj detsku pestunku/kameru Xiaomi,cize mam to v jednej aplikacii v mobile aj tablete. Ale moze byt ze bol daky vypadok.

simona92101
30. dec 2020

@babovka2321 no podla toho co nam bolo povedane,ze tu vodu ma zohriat a cez tu chlpatu nasadku pustit teplu vodu tak aby to nebolo uplne mega mokre.predsa ta nadrzka je mala,asi na 2 deci vody,a poumyva 140m plochu domu uplne v pohode...

adri2626
autor
30. dec 2020

A aký robot by ste doporučili na super povysávanie aj v rohoch?

barboratoth
30. dec 2020

Aj my mame xiaomi vacuum mop pro a som uplne spokojná. Mame dve male deti a psa, je to neskutočná pomoc. Povysava super aj zmyje. U nás jazdi denne.

zoriajanka12
30. dec 2020

@adri2626 my máme vysávač Roomba tú najvyššiu radu ale máme ho už 5 rokov ako sme postavili dom, poviem ti tak, je to NAAAAAAJ investícia, púšťame ho každý deň, keďže sme s manželom pracovne veľmi vyťažení, prídeme domov z práce a máme čistučko. Cez víkend poriadne povysávam klasickým vysávavačom, odsúniem aj skrine a povysávam všade. Keby nemáme robota tak za týždeň by sme mali neskutočný prach. Teraz na Vianoce som dostala, resp. manžel kúpil pre nás oboch sestričku Roomby Brava, to je mopovač, akože áno, neurobí takú prácu ako keď chytíš do ruky Kärcher a pomopuješ si ručne, ale podobne ako Roomba na bežné udržiavanie čistoty stačí. Bez tej Bravy by som ale prežije, bez robota nie.

saxana000
30. dec 2020

@vandica aha to som neskusala len nanovo som instalovala appku a vysavac dostal tvrdy reset nastaveni a nanovo som ho pustila nech si vytvoti mapu je pravda ze cez data teraz sparuje lepsie ako cez wifi tak mozno ozaj to bude v tej wifi dakujem.

vandica
30. dec 2020

@saxana000 skús 🙂

vollino5
30. dec 2020

Xiami majú dosť dobré tie robotické vysávače 🙂 my tiež máme jeden, ale už si nepamatám, aký je to typ

alabama0011
30. dec 2020

@adri2626 ahoj, my mame Ecovacs Deebot OZMO 950, sme velmi spoojni, teda hlavne ja 🙂 pustam ho denne, mame dvoch retrieverov, tak ma co zbierat. Vytiera tiez fajn, jasne nie ako clovek, ale pomoze to. Vyberali sme na zaklade roznych testov kvality na youtube 🙂 z toho nam vysiel tento ako zlata stredna cesta.