Kuchynský robot s funkciou strúhania

silviazlat
25. aug 2020

Ahojte. Viete mi dať prosím recenziu z vlastnej skúsenosti na kuchynský robot, ktorý má funkciu strúhania napr. zemiakov, šľahania a hnietenia cesta, mletia mäsa a mixéru ? Zháňam kvalitný s oceľovými komponentami, nie plastové...
Ďakujem

pepek11
25. aug 2020

@silviazlat Bosch

silviazlat
autor
25. aug 2020

@pepek11 Presný názov???

babyfrog
25. aug 2020

@silviazlat Bosch Mum od série 5 a vyššie

sisinde
25. aug 2020

@silviazlat za mna kenwood xl elite, ma ocelove metlicky a aj ostatne kriteria splna 🙂

pepek11
25. aug 2020

Bosch Mum

hettinka
25. aug 2020

@silviazlat bosch mum má plastové časti. Kovové prevody má z lacnejších Sencor, alebo potom eta, ale tie sú drahšie. Tiež to riešim už pol roka a ešte som nekúpila.

anka246
25. aug 2020

ETA GRATUS.. to je sila, aj kvalita.

engel76
25. aug 2020

Bosch mum 5, prikon 1.200 kW

stefi_k
25. aug 2020

Kenwood cooking chef mam doma, je celokovovy doplnky si vies dokupiť ake potrebuješ, jednoduche ovladanie aj čistenie. V robote mam kitchen aid profi linia, konkretny model by som musela pozriet ale je to tiež nezmar kedže prežil 4 roky s mami, jedine čo mi na nom vadi je bezpečnostna mriežka, ktora sa horšie čisti.

dajna8
25. aug 2020

Kenwood, mám aj cooking chef a aj k mix, oba som dostala a nesmierne sa z nich vytešujem, podľa mňa táto značka je taká fajn čo sa týka pomeru cien a kvality. Nešla by som do plastového tela robota, kovový, aj misa aby bola nerezová.

hettinka
25. aug 2020

@engel76 a nie je ti mala ta miska? Nevyprskuje odtiaľ múka, keď sa mieša? Tiež sa mi páči, len toto má odrádza.

alazala
25. aug 2020

@silviazlat kenwood cooking chef najlepší!!

peta2202
25. aug 2020

mala som sencor, uz neviem co to bolo za typ a to cele zle, cize tejto znacke sa vyhni, sice maju kadejake farebne prevedenia, vyzeraju pekne, ale tam to konci.
Teraz mam kenwood a dobry je 🙂

engel76
26. aug 2020

@hettinka peciem casto chlieb. A teda nic nestrieka, lebo na misu ide plast.kryt s otvorom kade je mozne pridat este nejake ingrediencie neskor. Je to aj na fotke slabo vidiet . Misa vobec nie je mala, davam 500 g muky.

hettinka
26. aug 2020

@engel76 ďakujem, presne tento som mala vyhliadnuty. A ešte sa spýtam, zemiaky na halusky to nastrihaní na jemnu?

julkaha
26. aug 2020

@silviazlat mne vcera prisiel Eta Gratus max.3 - uz som robila placky - super nastruhalo -ja tam to jemne trelko. A kysnute cesto super vymiesalo. Ma aj mlyncek na mase so vsetkou vybavou arobenie klobás, kolacikov. Mohutny skleneny smoothie mixer. Ma kovove prevody, sledovala som vsetky recenzie posledne 2 tyzdne ;)

engel76
26. aug 2020

@hettinka zemiaky na halusky davam ja do mixera.

pmoricova
26. aug 2020

@silviazlat catler

simonahra
27. aug 2020

kenwood alebo kitchen aid 😉

pupavocka101
4. sep 2020

@stefi_k ten je dobry, celokovovy robot by mal byt podla mna dnes uz samozrejmostou, lebo aj najdlhsie vydrzi a zvladne toho ozaj dost 😉

fanny.fanny
10. dec 2020

@julkaha ahoj, ešte stále si spokojná s robotom? rozmýšľam akurát nad kúpou