Kvalitná žehlička do 100 eur

sonka_miro
29. aug 2022

Prosim.viete mi poradit dobru a kvalitnu zehlicku ideal do 100€.

nika23t
29. aug 2022

@sonka_miro neviem, aké veci potrebuješ žehliť, ja len na detské bavlnené a plienky som potrebovala, hľadala som podľa recenzií na Mall, tam som kúpila do 40 e. Je tam veľa rad, podľa toho, ako casto a co všetko žehliť... Napr ci manželove košele, blúzky, niekto zehli naozaj všetko. Skus si tam pozrieť.

sonka_miro
autor
29. aug 2022

@nika23t dakujem pozriem 😊 hladam na vsetko , hlavne s postelnym pradlom sa trapim a nikdy to nie je dokonale a tiez pre deri , kedze mam 2 baby tak to bidu saticky,bluzky a podobne. Ale popozeram 🥰

brembo
29. aug 2022

a o parnom generátore si neuvažovala? Daju sa tiež zohnat do 100€. Recenzie možeš pozerat na Heureke,kludne i českej,často sa doplnaju recenziami.

sonka_miro
autor
30. aug 2022

@brembo pravdu povediac nie ale len preto ze nemam s tym vobec skusenost a ani nikto zo znamych a rodiny nema koho by som sa popytala ale skusim popozerat a pozriet recenzie. Dakujem za napad 😊

brembo
30. aug 2022

Matka má taku,už i sestra a dost si ich chváália. Skusim niekde nájst link,že kedy je lepší generátor a kedy žehlička.

lenka2710
30. aug 2022

@sonka_miro ahoj, ja mam značku Russell Hobbs a som s nou veľmi spokojná! Prvú muž vyhral tuším v nejakej tombole ci co 😅, vydržala 8 rokov a teraz som šla zasa do nej! Je trosku ťažšia ale keď si zvykneš, a na posteľné prádlo je top! Popozeraj 😉

sonka_miro
autor
30. aug 2022

@lenka2710 dakujem pozriem

brembo
2. sep 2022

Samozrejme,su i lacnejšie. Philips i Tefal maju už od nejakých 80€.