Kvalitný vreckový vysávač

katarina0123
1. feb 2022

Ahojten žienky, robím si prieskup a už som aj heureku prelúskala. Mohli by ste mi poradiť KVALITNÝ vreckový vysávač s ktorým ste spokojné výkon, cena.
- používaný bude často
- nutnosť hepa filtra
- roboticky i tyčový máme
- rozmýšľala som nad značkou elektrolux, comcept.
Doteraz som mala AEG s hepa filtrom a výkonom 1800W. Vydržal cez 10 rokov , dúfam, že zoženiem takého super pomocníka čo ma nezruinuje :D

ĎAKUJEM!

sigma510
1. feb 2022

@katarina0123 mam electrolux ultraone, zatiaľ spokojnosť, modro oranžová verzia. 1800 wat už nezoženieš, ono tam o tie waty ani nejde. Za mňa spokojnosť, saje ako bláznivý, nie je hlučný a sáčky doňho kúpim hocikde.

babulkomale
1. feb 2022

@katarina0123 neuveritelne tichy a saje ako blazon 😃
https://www.nay.sk/electrolux-esp74green-silent...

vondolina
2. feb 2022

klasický čo máme, tak to Rowentu, ale vreckovú a teda tá saje super, my sme ju kupovali aj skrz to, že chlpy od psa, aj vlasy aj kadečo a slúži nám dobre, popri tom máme aj robota, keď som ho bola vyberať, tak som aj iné značky kukala, ale teda tento náš nie je hlučný, má dobrý ťah, nadstavce a cenovo bol tiež fajn, kupovala som ho v Planeu 🙂

katarina0123
autor
2. feb 2022

.

katarina0123
autor
2. feb 2022

@sigma510 Ďakujem!

katarina0123
autor
2. feb 2022

@vondolina a konkrétne ktorý model? hlučnosť mi vôbec nevadí , tento náš starý hol extrémne hlučný takže to je čo by som oželela vpohode 🙂

vondolina
8. feb 2022

@katarina0123 RO6887EA 🙂 kupovala som ho už pred nejakým časom, ale teda je super, tak mne hluk vysávača pripomínal upratovacie soboty u našich, keď som bola puberťáčka, čiže ja som rada, že tento už nie je hlučný 🙂

janina1127
9. feb 2022

Máte aj nejaké špeci nádstavce ku vysávačom? Na sedačku napríklad, na chlpy a tak??

vondolina
10. feb 2022

@janina1127 áno, celkovo táto značka myslím, že zakaždým máva také jak malá turbokefa, štrbinová hubica a aj na sedačku, na také čalúnené veci, len to neviem jak sa volá taký nádstavec, ale my to máme všetko a teda ty si vieš veď pri každom pozrieť, že s čím s akým vybavením ho kupuješ 😉