Kvety na balkón

katus87
14. feb 2019

Ahojte, prosím poraďte mi, aké kvety dať na balkón, ktorý je na západ, kde od 12-tej svieti slnko a môžem ich dať na zábradlie, čiže aby im nevadil aj dážď a vietor. Balkon mam maly, ale rada by som ho nejako spestrila. Ďakujem za rady.

zanettsur
14. feb 2019

taku klasiku najcastesiu mas asi muskaty ale ak to nie tak sa skus este spytat na zahrada.sk, tam isto uz toto aj preberali, tiez tam chodievam po inspiraciu 🙂

joja101
14. feb 2019

teraz mas este skoro na to, ked tak ked ides napriklad do obi pozriet kvety tak tam pri kazdych napisane do akeho prostredia sa hodia

jankalukasova
14. feb 2019

Ak sú kvietky celý deň na "výpeku" (píšeš od 12:00 a asi až do západu), tak by som určite muškáty nekupovala. Mala som toto leto surfínie a budem ich mať určite zas. Čím viac na ne pralo slnko tým boli krajšie, samozrejme ich treba dobre zalievať. Sú asi vo všetkých možných aj nemožných farbách a kombináciách a stoja pár €. Ale dodám, že aby boli pekné, tak fakt to slnko potrebujú. Keď sú v tieni sú o ničom.

0martina0
14. feb 2019

@jankalukasova a mavaš ich v obyčajnych kvetinačoch alebo samozalievacich,ja som mala v obyčajnych a rozmišľam o tych samozavlažovacich,a ja mam tiež tu skusenosť čim viac slnko pražilo tym boli krajšie

jankalukasova
14. feb 2019

@0martina0 v obycajnych... tie samozavlazovacie su slabota na tom slnku...

0martina0
14. feb 2019

@jankalukasova no ved aj mne sa to nezda že by to bolo až take vyhodne a ešte sa mi zdaju aj drahe tak dakujem za radu ostavam pri obyčajnych

katus87
autor
14. feb 2019

Ďakujem Vám za postrehy, viem, že je to skoro, len chcem mať nejakú predstavu, že čo tam dať a naštudovať, ako sa o to starať 🙂