Lacný robotický vysávač

muska2
28. sep 2021

Ahojte, chcem sa len opýtať, aké máte skúsenosti s lacnými robotickými vysávačmi, resp. robotickými mopmi, ktoré stoja okolo 50€ +/-. Našla som na internete aj za 9€, 20€, 30€...a nie je to na Aliexpress :D máte niektorá doma? Mne stačí len na podlahy v byte

annamalaga
28. sep 2021

@muska2 to je taká čínska chobotina, ktorá sa ti časom pokazí . Nemá senzory, obíja nábytok!!! Takže zamňa určite nie.

babovka2321
28. sep 2021

@muska2 noze daj sem link na tie za 9, 20, 30 :D ma to zaujima

Ja mam za cca 140 a som spokojna.

buberova
28. sep 2021

Ja mám za 250 xiaomi mop pro a som maximálne spokojná

dollyzv
28. sep 2021

Ostatné stránky som nepozerala len toho fruuga ale hodnotenia vravia za všetko..https://www.reviews.io/company-reviews/store/fr... sprostredkovatel aliexpressu

dollyzv
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
dollyzv
28. sep 2021

My máme Sencor za skoro 70€ ale nič moc..ako povysáva niečo ale dosť miest vynechá,alebo ho proste neviem nastaviť 🤣🤣zapnutý bol dokopy asi 15x potom som sa na to vyprdla a radšej povysavala sama .ak chces posuniem ti ho za 35€ ak ti bude stačiť 🤣🤣 ja som objednala xiaomi vacuum mop pro tak ho nebudem potrebovať a tebe možno bude stačiť ak nechceš veľa investovať 😅 tiež ma aj mop,ale neviem ako to pri ňom funguje,asi sa len tá handrička namoci a ako vysáva tak utiera za sebou 🤷🤣

muska2
autor
28. sep 2021

@dollyzv :D ha ha, nie ďakujem. Pri deťoch mi strašne letí čas a niekedy neviem ani aký je deň. A keď som videla tie strašne nízke ceny, tak som si myslela že som prespala dobu a už sa tie vysávače dajú kúpiť za pár eur. Preto som bola zvedavá ako to naozaj je :D

muska2
autor
28. sep 2021

@dollyzv ďakujem, tie recenzie som si ani nevšimla

dollyzv
28. sep 2021

@muska2 no sú aj lacné,ale pokiaľ chces fakt dobrý vysávač aby si sa už nemusela o podlahu starať (minimálne zametať) tak 200€ hore

jankaruzova
1. okt 2021
Používateľ jankaruzova je nedôveryhodný
Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o profil alebo viacej profilov vytvorených za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od jankaruzova.

určite nájdeš aj lacné. my sme kupovali jeden pred asi 2 rokmi a naozaj sa nám to oplatilo.

muska2
autor
2. okt 2021

@jankaruzova a aký ak smiem vedieť

jannka89
2. okt 2021

@muska2 ja som na základe recenzií kúpila z lacných, okolo 170 € stal xiaomi mi robot vacuum, a vysáva fakt dobre, systematicky, nič nevynecha ;)