Lesklá kuchynská linka - čistenie

dadus841
6. aug 2020

Ahojte ma dakto dajaku skúsenosť ako najlepšie vyčistiť dvierka na lesklej kuchynskej linke aby tam neostavali čmuhy? Ďakujem za rady 🙂

tamvtme
6. aug 2020

Ja som mala lesklu ciernu foliovanu (bol do des a hroza, vsetko na tom bolo vidiet) a osvedcil sa mi sprej Pronto, taky modry, na rozne povrchy, aj na sklo....s tym som to vedela oekne vylestit

kukulienka83
6. aug 2020

Aj my máme lesklú, hneď by som ju vyhodila. Vydupkal si ju muž 😆 tak ju aj umýva 🙈
Detskými vlhcenym obrúskom očistí a suchým papierovym obrúskom vylešti.
Ale to pronto mu poradím 😁

martinka13
6. aug 2020

Ja mam bielu a nemenila by som. Cistim Cleanom. Podla mna sa udržuje ľahšie, ako drsne drevene povrchy.

dadus841
autor
6. aug 2020

Ja mam takú krémovu lesklú Aj ja som bola celá zbláznená do nej keď som ju videla v obchode inú som nechcela a teraz už na nu nadávam 😄😄 všetko na nej vidno ci fľaky od vody capky od rúk ide ma s toho poraziť 🙄

benit
6. aug 2020

@dadus841 ja mam bielu lesklu linku a staci pretriet klinom. Na chodbe mam matnu vstavanu skrinu a to je len zazitok. Synovec teraz daval antracit matnu linku a tie capky su vsade. Bud vdacna za lesklu.

anjelik2019
6. aug 2020

Ja mám bordovu, ale už som miliónkrát oľutovala, že som ju chcela. To sa hodí skôr do výstavnej kuchyne, kde sa varí max. čaj 🙄 a nie na dennodenné varenie a teraz v lete aj zaváranie.... Sodoma Gomora 🤦‍♀️🤦‍♀️🤦‍♀️

nairia
6. aug 2020

siva leskla, spokojnost, smuhy vobec nevidiet, cistim parnym cisticom a pretriem suchou utierkou

maggie1978
6. aug 2020

Mám bielu lesklú, tiež by som už nechcela. Mám 2 ročného a samé ruky otlačene 🙉 Čistím jarovou vodou a na sucho potom pretriem.

kukulienka83
6. aug 2020

@anjelik2019 presne, ja mám bordovo čiernu. Je to linka pre takých čo tam varia čaj a max raz týždenne jedlo 😆

ivetka_kamo
6. aug 2020

Aj ja mam lesklú, vrch tmavo sivý, spodok biely, nemenila by som. Utieram jarovou vodou, handričkou, žiadna námaha, pretrieme a je krásna. Do klasických liniek sa vpyja mastnota, to už nevycistis ničím. Vďaka Bohu za lesklé linky. K linke mam aj sklenenú zastenu , tu udržiavame takisto, žiadne smuhy

luxus10
6. aug 2020

paradne vycisti a vylesti wf lestenka na lak auta....

megyi1711
6. aug 2020

@dadus841 tepla voda jar a tekuty cif 👌👌👌👌stym umyt a pretriet suchou handrou..leskle ciste bez cmuh..tekuty cif pouzivam uplne na vsetko na kuchynu kupelnu vsetko...dokonca snim ocistim aj tenisky tie biele gumene okraje pekne to vyčisti😄

terezia323
6. aug 2020

@dadus841 ja mám biele lesklé spodné skrinky. Umyjem jarovou vodou a preleštím clinom na okna. Ale mám ju na takom mieste, že nesvieti na ňu priamo slnko tak tie capky (hlavne od rúk) veľmi nevidno 😀

evaachesa
6. aug 2020

Mam svetlu lesklu a nemenila by som...capky na nej vidno len ked zaostrim zrak, inak je skvela lebo na matnej by bolo vsetko vidiet...svagrina tak ma a vudno doslova vsetko...cistim len svedskou utierkou navlhcenou vodou alebo aj s clinom a prelestim papierovou utierkou...vcera som cistila celu linku a az ked som cupela tak som si vsimla frkance z minuleho varenia 😂 volnym okom som si to vobec nevsimla...na chodbe mam bielu matnu a to vidno vsetko 🙄

dadus841
autor
6. aug 2020

Ďakujem za rady 😊 idem sa do toho pustiť však to ze ja ju tak v tieni nemám a keď sedím v obývačke a pozriem na nu tak len prekrucam očami ze je zasa špinavá 🙄😄

larisalarisa
6. aug 2020

Clean, pronto

momusik
6. aug 2020

S touto handrou,nezanechava ani chlpy po sebe ani smuhy

marca12
6. aug 2020

@dadus841 tak sa neprizeraj. Mam lesklu a mozno aj su capky,ale neskumam. Ved je normalne,ze capky budu. Prebehnem clinom a hotovo

margaretka
18. dec 2021

@megyi1711 cif nemá bieliaci účinok? Tým by som sa bála ... Ja jarovou teplou vodou a potom do sucha vyutieram . Pronto ani clin by asi mastné drobné bodky napr z pary nevycistili....

margaretka
18. dec 2021

@marca12 áno clin super na ciapky a utrieť papierovou utierkou

margaretka
5. feb 2023

Capky clinom to je ok ale s čím čistíte skrinky z výparov a mastnoty ? Ja mám digestor pod skrinkou nad sporákom a tá skrinka samé mini bodky z výparov a dole to ide ťažko ...skúšala som jarovu vodu nechať postáť a vyutietat zjbtak nejde vyčistiť ..hubkou to šlo trochu no mini vlasenkove skrabanceky zostali 😔